4+4 günlük ken ultrasona giren varmı

sibelkur1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
77
0
merhaba;
ben 4+4 günlükken vaginal ultrasona girdim beta hcg 1022 çıktı ama kese gözükmedi bi sorun mu var acaba lütfen cevap yazarmısın...:çok üzgünüm:

canım hayır bi sorun yok daha çok küçük ortalama 6-7 haftalık olması lazım
benim kuzum 6. haftada çıkdı ben erken gitmedim bildiğim için
2 hafta daha bekele öle git korkma hepimiz geçtik bu dönemlerden
şimdi kıpırtılarıyla eğleniyorum

sakin endiselenme arkadasim çok erken gitmissin doktora daha çok kuçuk diger arkadasimizin dedigi gibi 6 haftalik iken git bak nasilda seni orada bekliyor olacak insAllah ... bende bebegi gorememistim çok uzulmustum ama anladim ki biraz erkendi , o yuzden canini sikma sakin ol sonrada bizi haberdar et kolay gelsin sevgiler..

betahcg 1500 olmadan doktorum kese gorunmez gelme bosuna demisti. rahat ol guzelim. en az 1500. hic uzme kendini hayirli haberlerini getir yakinda bize.

arkadaşlar benim gecen hafta çarşamba 400 küsur çıktı bana haftaya perşembe gel görülür dedi.ama daha yarın 4+5 oluyor..görülürmüki? alttanmı muayene ediyor?

herkeste farklıdır belki kızlar. ben ilk öğrendiğimde adetim 2 gün geçmişti dr um keseyi gördü 5 haftalıktı 1202 kan değerimdi. merak etme yakında sende görürsün canım kuzunu.. :nazar:

gözükür canım.arkadaşım kullan at testlerle öğrenmişti hamile olduğunu.sonra dra gitti. adeti 3 gün geçmişti ama ne kanda nede ultrasonda çıkmadı.2 haftada bir dr gitti kanda çıkıyordu ama ultrasonda yine yok.2 aylıkken vajinal ultrasonla bakmışlar ve sadece rahim duvarının kalınlaştığı görülmüş..bu durumlar çok sık oluyor.takma kafana sen.herkesin yapısı farklı.örneğin bende adetime 4 gün varken dr gittin hem kanda hemde ultrasonda çıktı.bu dahada şaşılacak bi durum.

canım endıselenme. benımkı 5000 ın uzerıne cıktıgında alttan gormustu keseyı.
daha mınıcık az daha sabır annesı...

Sanırım kişiden kişiye değişiyor cnm ben 4+6 gunlukken alttan ultrasonda keseyi gördüm. Canını sıkma...

Merhaba arkadaşlar ;
dün hastaneye gittim ve kese gözüktü çok mutluyum 2 hafta sonra bebişimizi görcez inşallah..

çok keyifli bişey değilmi üstelik çokta heyecanlı bende 7+4 hamileyim ilk başta bndede görülmemişti sonra kuzuparemin küçücük yuvasını gördük =) rabbim inş. kucağımıza sağlıkla almayı nasip eder...

Sibelcim vajinal ultrason karından bakılan ultrasona göre daima 1 hafta erken sonuç verirmiş. Ben 5+4 ken ultrasona girdim. Karından bakıldı ve kese göründü hemen. 4+4te vajinal ultrasonda görünmesi gerekiyor aslında ama yinede herkesin biyolojik durumu farklı. Belki bu hafta görünür. İnşallah hamilesindir canım.

Son mesajını görmemişim Sibelcim. Şimdi okudum. Çok sevindim senin adına. Allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip eder inşallah.

canım sorun yok bende girdim hatta ilk gittiğimde 3-4 haftalık anca vardı ama doktor keseyi göremedi benimde beta hcg 311 di

X