Bulgari....

ben omnia amethise bayılıyorum çok hoş
ayrıca crıssle da çok güzel
bulgari rosede beğendiklerimden:hulya:

omnia gerçekten güzel opuyorumnanaktan
bvlgari_omnia-perfume.jpg

bvlgari blv kullanıyorum. çok çok çok memnun olduğum söylenmez. hediye gelmişti.

bvlgari omnia crystalline tavsiye ederim onu çok beğeniyorum. bide dışı yeşil omnia çıkmış şimdi. o nasıl kokuyor merak ediyorum...

bulgari blue yanı blv benim kokum süper tek kelimeyle harika kokuyor.yeni çıkan yeşilli kokladım mıdem bulandı beğenmedim.:teytey:

blvgari klasiğin üstüne koku tanımıyorum arkadaşlar fırsatınız olursa bakın bana hak vericeksiniz bebek kokusu gibi şimdi üzerimde çalıştığım işyerinde dışardan gelen birisi burası çok güzel kokuyor dedi düşünün büroya dağılmış koku bana yaklaşınca adam sizden geliyor bu koku ismini filan aldı eşine alıcakmış kaydirigubbakcemile2 bu erkekler çok komik yaaa

blvgari klasiğin üstüne koku tanımıyorum arkadaşlar fırsatınız olursa bakın bana hak vericeksiniz bebek kokusu gibi şimdi üzerimde çalıştığım işyerinde dışardan gelen birisi burası çok güzel kokuyor dedi düşünün büroya dağılmış koku bana yaklaşınca adam sizden geliyor bu koku ismini filan aldı eşine alıcakmış kaydirigubbakcemile2 bu erkekler çok komik yaaa

arkadaşım bu bulgari klasığın resmini eklermısın siteye. nasıl rengi kutusu merak ettim.:1rolleyes:

hımm kokularını deneyeceğim parfüm sayıları artıyor. koklamaya gittiğim yerlerde de genelde erkekler koklatıyo. çok sinir oluyorum.

ALLLAH ALLAH bulgari klasiği beğenemedim bugün kokladım. Hayret o kadarda güzel yorum aldım .Bebek kokusu gibi değil arkadaşım çok ağır bırşey yahu.:çok üzgünüm:

ALLLAH ALLAH bulgari klasiği beğenemedim bugün kokladım. Hayret o kadarda güzel yorum aldım .Bebek kokusu gibi değil arkadaşım çok ağır bırşey yahu.:çok üzgünüm:

merhaba ,

Senin denediğin bozulmuş bayatlamış olabilir ilk seferde koklamicaksın tabii 10-15 dk kokladığında anlarsın ne demek istediğimi hem bütün bvlgari kokuları hafif tir sabunsudur yanii jasmin noir hariç gerçi zevk meselesi şöyle söylim blvgari klasiği sürdükten sonraki koku noa kokusu ayarındadır hafifdir yaniii beğenmediğine üzüldüm :gitme:

merhaba ,

Senin denediğin bozulmuş bayatlamış olabilir ilk seferde koklamicaksın tabii 10-15 dk kokladığında anlarsın ne demek istediğimi hem bütün bvlgari kokuları hafif tir sabunsudur yanii jasmin noir hariç gerçi zevk meselesi şöyle söylim blvgari klasiği sürdükten sonraki koku noa kokusu ayarındadır hafifdir yaniii beğenmediğine üzüldüm :gitme:

tekin acarda koklamıştım ben bayat olduğunu sanmıyorum ama tekrar denerim bakalım .Ben açık tenlıyım ondanmı acaba farklı durdu bende.?:kahve:

8d4bc3ebe36d.jpg

Omnia Crystalline esim bana almisti kullanmaya kiyamiyorum bir kez kullandimm..kokusu guzel tavsiye ederim..

mavisinin kokusu çok hoşuma gidiyor, çok hafif..ilk tester'ından koklayıp aşık olmuştum..
maviyi tutturana kadar pembe ve sarısını almıştı eşim, ama onlar çok ağır geliyor bana, bir fıs yetiyor..
renklerini yazdım kusura bakmayın, isimlerini bilmiyorum sizler gibi :))

Ben kokuya bakmadan Bulgari Blv siparişi verdim internetten fakat kokuyu begenmedim kullanmıyorum sabunumsu gibi geliyor bana..Omnia Amelytise hoşuma gitti..

X