Çocuk Hastalıkları kızımın agzı pamukcuk olmuş

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

bebeto

aşksın sen cansın sen
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
482
63
kızımın agzında dün aksam beyaz benekler oluştu pamukcukmuş nasıl geçirebilirim lütfen vardım edin

bir fincann suyun içine 1 çay kaşığı karbonat koy karıştır sonra temiz bir bezle yada gazlı bezle sil...benim oğlumda işe yaramıştı

evet biz de pamukçuk sorununa balımın dediği gibi yaparak çözüm bulmuştuk.dr.ilaç vermişti ama hem ben içirmek taraftarı değildim hem de oğlum içmemişti zaten.sabah akşam uygula bu karbonat olayını 1-2 güne bişey kalmıyor zaten.

evet canım birde kendi göğsünede sür her emzirmeden sonra yoksa zor geçiyor bizim öyle olmuştu

Banada annem söylemişti bi kere yapdım ve anne tecrübesi işe yaradı geçti kaydirigubbakcemile3

evet arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim kızımn agzı düzeldi şimdi daha iyi allah hepinizden razzı olsun minik bebişlerinizle saglıklı günler

hem bebeĞının aĞzını hemde gÖĞsÜnÜ karbonatlı su ıle sıl sonrada mıkostatın pamukÇuk ılacı ıle sıl geÇer...doktorumuz ÖnermıŞtı...

kızımın agzında dün aksam beyaz benekler oluştu pamukcukmuş nasıl geçirebilirim lütfen vardım edin

geçmiş olsun bebeğine .diğer arkadaşlara katılıyorum karbonat gerçekten işe yarıyor benim kızımda 25 gün sürdü çok rahatsız olduk damla verdi şurup verdi dr geçmedi sonra karbonatı denedik 3.günü %50-60 düzelme oldu ve 5.günü büyük oranda düzelmişti kızımın ağzı

X