Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Tibetin gençlik pınarı hareketleri ile göğüs büyütme

bırakın bu hareketleri geençler çünkü bu hareketleri her zaman yapamayacaksınız oflayıp puflayacaksınız ve her yapmadığınız gün içinde göğüsleriniz birazcık daha sarkmaya yol açacak nbenden söylemesi aynı spor gibi düşünün sporu kestiğiniz anda kiloları almaya yeniden devam ediyoruz size önerim göğüs büyütme konusunda Op.Dr. Ahmet Tuna Eren'i önerebilirim mükemmel ve ötesi !
ESTETİK İÇİN Mİ ÖNERİYORSUNUZ BU DOKTORU????

Ben buna dün başladım, aslında daha önce başlamıştım ama 21 21 yapıyordum. amacım göğüs büyütmek değildi ama göğsümde ağrı yapınca araştırayım dedim ve konuyu gördüm.

eğer göğüs ölçüsü olarak bi değişim görürsem yazacağım buraya, işinize yarar belki kızlar.

Bugün göğüslerimi dayanamayıp ölçtüm. 1 cm kadar büyümüşler. Az tabii ama hiç olmamasından iyidir sanırım. Hareketlere devam edicem. Bakalım ileride değişim olucak mı.
1. kitabı okudum şimdi 2.kitabı okuyorum kesinlikle 3 den başlayıp her hafta 2şer artırmalısın özellikle 2 kitapta da belirtiliyor.21 tekrara bu şekilde yavaş yavaş çıkmalısın...bu yapabilme yapamama durumuyla ilgili değil bu çakraların dönüş hızını yavaş yavaş artırmayla ilgili bir durum.Bende senin gibi kitabı okumadan önce 7 den başlamıştım 3-4 gün öyle yaptım kitabı okur okumaz mantığı anlayınca tekrar 3 den başladım.Bana kalsa direk 21 den başlardım hiç zor gelmez yani :)
17. tekrara bu gün geçiyorum bütün vücudum inceldi bel bölgem 81 cm ken şimdi 76.5 oldu normal şartlarda göğüslerimde 4 cm falan küçülmesi gerekirken tam tersi 1cm büyüdü 94cm oldu (ben 85 en fazla 90 cm olmasını istiyorum)
canım hala yapıyor musun tibeti merak ediyorum neticesini. ..Eğer paylasavilirsen sevinirim

X