Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Tibetin gençlik pınarı hareketleri ile göğüs büyütme

Evet bu hareketler,doğru bulmuşsun.Ancak aksatmadan düzenli olarak günde bir sefer ya akşam ya da sabah belirtilen sayı kuralına uyarak yapmalısın.Yani her hareketin sayısı düzenli olarak her hafta 3er 3er artırılıyor taki 21 sayısına ulaşana kadar.Ondan sonra sayıyı artırmadan her hareketi 21 defa yapıyorsun.Ben göğüsteki büyümeyi 1 ayın sonunda hissettim.Sende denersin eğer etkisini görmezsen bırakırsın.Ayrıca hareketleri yaparken doğru ve derin nefes alıp vermek çok önemli.Hadi kolay gelsin.

Evet bu hareketler,doğru bulmuşsun.Ancak aksatmadan düzenli olarak günde bir sefer ya akşam ya da sabah belirtilen sayı kuralına uyarak yapmalısın.Yani her hareketin sayısı düzenli olarak her hafta 3er 3er artırılıyor taki 21 sayısına ulaşana kadar.Ondan sonra sayıyı artırmadan her hareketi 21 defa yapıyorsun.Ben göğüsteki büyümeyi 1 ayın sonunda hissettim.Sende denersin eğer etkisini görmezsen bırakırsın.Ayrıca hareketleri yaparken doğru ve derin nefes alıp vermek çok önemli.Hadi kolay gelsin.

Cevabin icin tesekkür ettim canimm, bu aksam Allahin izniyle baslarim ins.ve artik bir ise yarar sonus elde ederim ins.
Da birsey soracagim gögüslerin sütyeninin icini dolduracak kadar mi büyüdü, yoksa sadece gözle görürülür bir sisiklik mi oldu??

deneyip sonuc alanlar yazsin lütfen kalicimi bide hani birakinca inme olurmu memislerde

kizlar ben basladim hareketlere ama hemen yaptiktan sonra acayip rahatlamis ve enerjik hissettim kendimi insallah memislerede faydasi olurda bi tasla iki kus vururum herkese tavsiye ediyorum insan kendine geliyo resmen

bu hareketleri yapmaya başlıycam ama bişey sormak istiyorum 5 hareketi de buldum ama anlamadım mesela bugün başladım diyelim ilk hareketi sadece 3 kez mi yapcam? öyleyse 5 dakkada biter ilk günler çok çok kolay olur.ilk ayaktaki hareket eller yere doğru açık sağa sola sağa dönüp bitecekmi??

evet canim 5 hareketide 3er defa yapip bitiriyon ama haftada artiriyon

evet canim banada simdi az geliyo bu hareketler hemen yapiyorum ama haftalara cogallticaz

ben her gün yapiyorum acayip dinc oluyo insan esimde basladi ama o zor hareket ediyo spora aliskin degil

Öncelikle bu konuyu açan Edasu'ya farkettiği bu özelliği bizimle paylaştığı için çok teşekkür ederim.Ben bu mesajı okuduktan sonra hareketlere başladım ve tüm kurallarına uyarak 17 tekrara kadar ulaştım.Şu an hala 17. tekrarın 4. günündeyim ve söylemek istiyorum ki Edasu'nun farkedip bizimle paylaştığı bilgi gerçekten doğru.Şöyle ki bu hareketleri yapmaya başladım ve daha birinci haftanın sonunda inanılmaz bir büyüme oldu ve bu 2 aylık süreç içinde 2 kez regl olmama rağmen herhangi bir küçülme yaşamadım.Özellikle 4. ve 5. hareketler çok etkili; bu hareketlerden sonra göğsünüzü yoklayın ve dolgunluğu hissedin diyorum başka bir şey demiyorum.Ayrıca büyüyen göğüsleriniz sıkı ve yuvarlak bir şekil alıyor en azından bende öyle oldu.Amacım 21 tekrara ulaşmak ve hiç bırakmamak çünkü sayısız faydasıyla bu hareketler gerçekten muhteşem...

Öncelikle bu konuyu açan Edasu'ya farkettiği bu özelliği bizimle paylaştığı için çok teşekkür ederim.Ben bu mesajı okuduktan sonra hareketlere başladım ve tüm kurallarına uyarak 17 tekrara kadar ulaştım.Şu an hala 17. tekrarın 4. günündeyim ve söylemek istiyorum ki Edasu'nun farkedip bizimle paylaştığı bilgi gerçekten doğru.Şöyle ki bu hareketleri yapmaya başladım ve daha birinci haftanın sonunda inanılmaz bir büyüme oldu ve bu 2 aylık süreç içinde 2 kez regl olmama rağmen herhangi bir küçülme yaşamadım.Özellikle 4. ve 5. hareketler çok etkili; bu hareketlerden sonra göğsünüzü yoklayın ve dolgunluğu hissedin diyorum başka bir şey demiyorum.Ayrıca büyüyen göğüsleriniz sıkı ve yuvarlak bir şekil alıyor en azından bende öyle oldu.Amacım 21 tekrara ulaşmak ve hiç bırakmamak çünkü sayısız faydasıyla bu hareketler gerçekten muhteşem...

kaç cm büyüme oldu cecily canım senin ben bu hareketleri geçen sene yapmıştım 2 ayda 6 kilo aldım dikkat edin derim bilmiyorumkismile

Şuan inceliyemedim okuyamdım yazıları ama dikkatimi cekti bende egzersiz yapmak istiyorum üst bedenim zayıf geliştirmem lazım inceliycem kızlar sewgileropuyorumnanaktan

kaç cm büyüme oldu cecily canım senin ben bu hareketleri geçen sene yapmıştım 2 ayda 6 kilo aldım dikkat edin derim bilmiyorumkismile

sen çok mu zayıftın da 2 ayda 6 kilo aldın bu hareketleri yaparak. çünkü bu yoga vücudu dengeliyormuş, zayıflar kilo alıyor, şişmanlar kilo veriyor, normaller de aynı kalır fakat daha sağlıklı olur. toksit atıyor vücudun hormonlarının çalışmasını sağlıyor.

merhabalar ben uzun süredir takipçi ancak yeni üyeyim. bugün başladım hareketlere.bende boyun fıtığı var. inşallah o da geçer. boyun hareketleri boyun egzersizlerinde de var. sonuçları yazarım

sen çok mu zayıftın da 2 ayda 6 kilo aldın bu hareketleri yaparak. çünkü bu yoga vücudu dengeliyormuş, zayıflar kilo alıyor, şişmanlar kilo veriyor, normaller de aynı kalır fakat daha sağlıklı olur. toksit atıyor vücudun hormonlarının çalışmasını sağlıyor.

hayır zayıf dğildim normaldim aldığı kilolar hareketleri yapmayı bıralınca gitti

şişmanlar kilo verdiklerini söylüyorlar. normaldim dediğin zamanın boy ve kilosunu yazarmısın. 6 kilo almadan önceki halin hatta kilolar gittiğine göre şimdiki halin.

X