Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Tibetin gençlik pınarı hareketleri ile göğüs büyütme

edasu

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2009
318
24
Arkadaşlar tam 1 aydır sağlıklı ve enerjik olabilmek için tibetin gençlik pınarı denilen hareketleri düzenli olarak yapıyorum.Bu 1 ayın sonunda birde baktımki göğüslerimde dolgunlaşma ve irileşme meydana geldi.Ben aslında iri göğüs istemiyorum.Benim zaten önceden biraz büyüktü.Kilo verip zayıflayarak birazda egzersizle göğüslerimi biraz küçültmüştüm.Şimdi tekrar büyümeye başlayınca açıkcası artık bu hareketleri bugünden itibaren bırakmaya karar verdim.Aslında hareketlerden memnundum ve faydasını da görmeye başlamıştım ama malesef bırakmak zorundayım.Sİzler göğüsünüzü büyütmek istediğiniz için bunu sizlerle paylaşmak istedim.İnternetten tibetin gençlik pınarı diye yazınca daha ayrıntılı bilgiye ulaşırsınız.Ayrıca kadınlar kulübünde spor bölümünde egzersizler kısmında bununla ilgili konu açılmış.Oraya da bakabilirsiniz.Sormak istediğniz birşey olursa cevaplandırabilirim.:lepi::lepi:

Hep istemeyeni bulur zaten böyle şeyler.. Sizin ki talihsizlik mi şans mı karar veremedim ... :1rolleyes:

Edasu cnm,tibetin gençlik sırları kitabını duymuştum ama içinde böyle hareketler olduğunu bilmiyordum,internetten hareketleri şekilli bir şekilde buldum ve bugün yapmaya başladım..Bu hareketleri yapan herkes genelde çok memnumuş ama göğüs büyütme etkisini bir tek senden duydum..Gerçi spor olduğu için bence de göğse etkisi olabilir,snçta ordaki kaslarda çalışıyor..İnşallah bizde de işe yarar cnm,çok sağol..

Arkadaşlar inanırmısınız tam 1 ay sonra göğüslerimde resmen müthiş bir sızlama oldu ve göğüslerim büyümeye başladı. Ben bunu gerçekten çok ciddi bir şekilde hissettim.Galiba bu hareketler hormonları harekete geçiyor.Dün hareketleri yapmayı bıraktım.Dün okadar çok göğsüm sızlıyorduki anlatamam.Üstelik de adetim yeni bitti.Yani adet dönemine yakın bir şişme değildi bu.Bu ilginç keşfimi sizlerle paylaşmak istedim.ınşallah işinize yarar.

Son düzenleme:
canım yani adet döneminden sonra şişlik kaybolmadı mı?O zaman süper ;-) Azimle devam edicem,daha bugün başladım gerçi..Gerçi neler denedim bnde pek işe yaramadı ama olsun en azından spor olur..sağol canım bizimle paylaştığın için..

Birşey değil canım.Hareketleri yaptığım süre yani 1 ay boyunca yavaş yavaş büyüme gerçekleşti zaten.Ancak herhangi bir sızlama olmamıştı.Ama 1 ayın sonunda yani dün göğüsümde resmen bir hareketlenme,çok belirgin bir sızlama oldu,göğsüm biraz daha şişmeye başladı.Ben bu kitabı(1.)okudum ve hareketleri ona göre yapmaya başlamıştım.Kitabın ilk başlarında bu hareketleri yapan yabancı kişilerin yorumları var.Orda bir bayanda aynı benim gibi göğüslerinin irileştiğini hatta bacaklarının güzelleştiğini yazmış.

vaysssakannehir bende bende sizleyimmm başarıcazz inşşkaydirigubbakcemile3 ellere varda bize yokmuuu olmasın demiiiiiiiyerimseniben

Birşey değil canım.Hareketleri yaptığım süre yani 1 ay boyunca yavaş yavaş büyüme gerçekleşti zaten.Ancak herhangi bir sızlama olmamıştı.Ama 1 ayın sonunda yani dün göğüsümde resmen bir hareketlenme,çok belirgin bir sızlama oldu,göğsüm biraz daha şişmeye başladı.Ben bu kitabı(1.)okudum ve hareketleri ona göre yapmaya başlamıştım.Kitabın ilk başlarında bu hareketleri yapan yabancı kişilerin yorumları var.Orda bir bayanda aynı benim gibi göğüslerinin irileştiğini hatta bacaklarının güzelleştiğini yazmış.

canım bahsedilen 5 hareket var onlarrımı yaptın sadece

canım bahsedilen 5 hareket var onlarrımı yaptın sadece

Canım sanırım Edasu sadece o 5 hareketi yapmış,çünkü ben de nette araştırırken kitapta sadece 5 hareket olduğunu gördüm,tabiki en doğru cevabı kendisi gelince verecektir..ben yazdığını görünce elimden geldiğince yanıtlayayım istedim,görüşürüz..

Edasu canım bir şey sorabilirmiyim?Ben dün hareketleri yapmaya başladım,bugünde yaptım..ama hareketler biraz boynumu zorluyor gibi,acaba yanlış mı yapıyorum..yoksa ilk zamanlar diye böyle zorlamalar olabilir mi?sende olmuşmuydu?Düzenli sporum yoktu bundan öncesine kadar..

Evet sadece 5 hareketi yaptım.Aslında kitapta 6. bir hareket daha var ama ben onu yapmadım.Hareketleri düzenli olarak hergün ve akşamları yaptım.Genelde hareketleri aynı saatlerde yapmak gerekiyormuş.Yani ya sabah ya da akşam saatlerinde.Bir de hareketleri yaparken solunumu iyi yapmak bol oksijen almak açısından önemli.Hareketler doğru bir şekilde ve düzenli olarak yapılırsa sağlık açısındanda çok yararlıymış.Gençleşme sürecini başlatıyormuş.Ben size kitabı alıp okumanızı tavsiye ederim,daha yararlı olacaktır.

Yeşimciğim,kitabı alıp okursan daha iyi olur.Çünkü orada her hareketin hangi hastalıklarda daha dikkatli yapılması gerektiği yazıyor.Hareketlere 3 kere yaparak başlanıyor.Sonra, her hafta 2şer 2şer artırıyorsun.Bende hem kas romatizması hem de eklemlerimde kireçleme olduğu için kitapta da hareketlerin bu tür rahatsızlıklara iyi geldiği yazdığı için başlamıştım.Ancak ilk 3 hafta ağrılarım azalacağı yerde iyice arttı.Sırtım yara gibi iyice acımaya başladı.Sonra 4. haftaya geldiğimde yani hareketleri 9 ar defa yapmaya başlayınca yavaş yavaş ağrılarımda azalma biraz rahatlama başladı.Tam 5. haftaya yani 11 defa yapmaya başlamıştımki göğüslerimin büyümeye başladığından kesin emin oldum.Daha evvel de belittiğim gibi ben büyüsün istemediğimden hemen hareketleri bıraktım.Ayrıca bu hareketler vücudun her yerine bol oksijen gitmesini sağladığı için cildin (yüz ve elin)güzelleşmesini de sağlıyor.Kırışıklıkları gideriyormuş.Saç dökülmesini azaltıyor,durduruyor.Ben bunları bizzat yaşadım.Daha 1 ay kadar yapmış olmama rağmen gerçekten elim ve cildim güzelleşmeye başladı.Ellerim sanki krem sürmüş gibi yumuşacık oldu.Saçlarım dökülüyordu,dökülme bayağı durdu.Eğer bu hareketleri sabırla 6 ay kadar yapabilirsen saçlarındaki beyaz teller tekrar koyulaşıp eski rengine dönüyormuş.Sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama tam bir gençleşme başlıyor,yaşını tam 15-20 yaş geriye atıyormuşsun.Ah ah keşke göğüsleri büyütmeseydi de devam edebilseydim.Tam yeni yeni faydalarını görmeye başlamıştım.6 ay gibi bir süre yapabilseydim kimbilir daha neler olurdu.Yalnız bu göğüs büyütme olayı kalıcımıdır yoksa hareketleri bırakınca tekrar eski haline dönermi inanın hiç bilmiyorum.Ayrıca boynunda zorlama olduğunu yazmışsın.ınşallah boyun fıtığı gibi bir problemin yoktur.Bende böyle birşey olmadı.Sadece daha evvel de belirttiğim gibi ilk zamanlar bütün vücudum ağrıyordu.Bence kitabı al iyice oku ona göre yap.Eğer önemli bir sağlık sorunun da varsa yapma.

Son düzenleme:
Ben 23 yaşındayım,hareketlere başlama nedenim birçok güzel etkisi olduğu söylenmesi,herhangi bir sağlık problemim yok,boyun fıtığımda yok ama niye zorlandı anlamadım,1-2 hafta yapıp bakayım belki yeni başladığım içindir..Geçmezse bırakırım,yardımların için çok sağol canım..

O zaman bence seninkisi ilk defa spor yapıyor olmandan kaynaklanmıştır.Vücut sprora alışkın olmayınca haliyle ilk seferde böyle şeyler olabilir.Ben 1 yıldır egzersiz yapıyorum yani vücudum biraz alışkın.bu arada ben de 37 yaşındayım ve biyoloji öğretmeniyim.

Çok memnun oldum,ben yaşınızı bilmediğim için isminizle hitap ettim,umarım saygısızlık olarak algılamazsınız,abla diye devam edebilir miyim?Yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim..

Bu konuya bende birşey eklemek istiyorum..bu spor gerçekten harika bir spor..sabahları yapmanızı tavsiye ediyorum özellikle aç karnına yapın tok karnına olursa mideniz bulanabilir..sabah yapılınca güne daha zinde (mutluluk hormonu da saldıladığı için)ve mutlu başlarsınız..

Hayır canım niçin saygısızlık olarak algılayım.Ben de çok memnun oldum.Nasıl hitap etmek istiyorsan o şekilde söyleyebilirsin.Ben tanışma amaçlı olarak yaşımı ve mesleğimi söyledim.

..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 1 ay yaptım ve kilo almadım.Bu hareketlerin tam tersi kilo dengesi sağladığı belirtiliyor.Yani zayıf olan kilo alıyormuş,kilo fazlası olan da kilo veriyormuş.

X