antepte tüp bebek yaptıran varmı?

Dryan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2009
124
0
arkadaşlar antep euro fertilte tüp bebek yaptıran varmı ?şanlıurfa osm hastanesindede tüp bebek birimi varmış bu merkez hakkında bilgisi olan varmı?

slm dryan.. bugun tranferimin 7.günü inşallah iyi olur 4 embriyo yerleştirdiler inşallah hayırlısıyla tutar. antep eurofertilde yaptırdım ben doktoruma çok güvendim çünki harike bir insan net ve güven veriyor başarı oranları çok yüksek doğudan gelen çok hasta var ve orası hastane gibi değil sanki bir ev gibi güleryüzlü ve sıcaklar inş senin için en hayırlısı olur ben antepte oturuyorum işim dolayısıyla başka yere gidemedim güvendim doktoruma inş allahın izniyle olacak kib..

selam bende antepte euor fertilde tedavi görüyorum fuat hocanın hastasıyım. urfadan gidiyorum oraya.osm deki merkeze güvenmiyorum,çok fazla.antepte yaptıran arkadaşlarım olumlu sonuçlar aldılar o nedenle orayı tercih ettim.seda umarım pozitif sonuç alırsın

inşallah olumlu sonuç alırsınız arkadaşlar bende antep eurofertile gitmeyi düşünüyorum tedaviniz kaç gün sürdü sık sık gitmek gerekiyormu yada kaç defa gittiniz?antep dışı oldugu için merak ediyorum ,osm hakkında emin olamadım bu arada eurofertilin tedavi ücreti ne kadar

slm..inşallah rabbim bebeklerimizi kucağımıza verir hayırlısıyla. benim doktorum ruşen bey çok memnunum doktorunuza güvenin arkadaşlar bu çok önemli benim hiç bebeğim olmadığı için devletten tüp bebek raporu aldım normaldem tüp bebek 3.750 tl idi rapor aldığım için bı fiyat 2.550 tl ye düştü 1.000 tl de ilaçlar tuttu ama raporun olmassa 2.000 tl falan tutuyor ilaçlar benim tedavım kısa protokol oldu reglimin 2. günü başladık iğnelere 15 gün sürüyor ortalam tedavi iki günde bir hastaneye gidiyorsun doktorun ultrasonla yumurta gelişimine bakıyor ve kan tahlili yapıyorlar çok heycanlı bir süreç allahım emeklerimizi boşa vermesin inşallah sizinde istediğiniz gbi olur herşey..emney inşallah bebeklerimizi kucağımıza alırız..artık anne olmak istiyorum....

slm,,,,dryan ben adetimin 2.günü başladım 6 sında başladım gelişime göre 2 yada 3 dünde bir kontrole gidiyorsun yumurtalar olgunlaşınca toplanıyor benim dün toplandı.şimdide bölünmesini bekliyoruz.herşey yolunda giderse yarın yada öbür gün tarnsferim olacak.benim doktorumda fuat bey bende çok memnun kaldımmm.seda güzel haberlerini bekliyoruz.

uzun protokolmu oldu sizinki emney toplam kaç gün sürdü tedaviniz bende adetimin gelmesini bekliyorum gelince gitmeyi düşünüyorum

uzun protokolmu oldu sizinki emney toplam kaç gün sürdü tedaviniz bende adetimin gelmesini bekliyorum gelince gitmeyi düşünüyorum

Arkadaşım manisadaysan neden daha uzak yeri düşünüyorsun ? izmir kent hastanesini tavsiye ederim......

dryan kısa protokol benimki,benim yumurtalarda sorun olduğu için kısa oldu.zaten muayene sonrası doktor karar veriyor.hakkına hayırlısı

üye oldugum zamn manisadaydım şimdi urfadayım arkadaşım o yüzden buraya en yakın antep var manisada olsaydım direk izmire giderdim maalesef uzak

üye oldugum zamn manisadaydım şimdi urfadayım arkadaşım o yüzden buraya en yakın antep var manisada olsaydım direk izmire giderdim maalesef uzak

Anladım canım,hayırlısı..İnşallah pozitif sonucu görüp sevinirsin...Sevgiler...:1hug:a.s.

X