90 kilo ve üzeri hamile kalanlar

Sağolun arkadaslar......burda tedavi surecimizi ve dualarimizi paylasalim....cunku sayimiz az sismanken hamile kalmaya calisan:p

çok değerlisiniz ya hepiniz bu site çok değerli benim için.şişman olmak kötü bir duygu en azından benim için ben kendimi tutamayanlar danım okulda arı gibiyim evde paso yatıp canımın istediğini söyleyip duruyorum. Allah'tan çalışıyorum yoksa ne olurdum bilmem.canım sağ olsun veririz herhalde beni zayıflatacak tek şey birinin laf sokması çok kilo aldığımı belirtmesi olur.bunları niye anlatıyorum onuda bilmiyorum.ama sakın kilo ile bebeği karıştırmayın helede çok şişman değilseniz Allah en kısa zamanda hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin.evet zayıflayalım ama kendimizi de bunaltmayalım hayatta daha çok dert var Allah imtihan etmesin...

Sisman olmak zor zanaat:p esimle alisverise gittik ayyy kiyafetlerin arasinda beden ararken kendime sinir oldum....ama yine de pek caba gostermiyorum...muhtemelen boyum uzun kurtariyorum diyeeee....
Hatta hamile kiyafetlerine de baktimmm ve bunlar bana olmazki dedimmm;-)
Artik yolda bile hamilelere bakiyorum sisman mi zayif mi diyeeeee....
aslinda ònemli olan saglikli olmak...cunku arkadasim zayifti hamile kaldi bir türlü sagligi iyi olmadi....önemli olan şisman ya da zayif hamilelik degil saglikli hamilelik...benim annem +120 kg da ikiz dogurmustu hem de normal...allah hepimize saglik ve saglikli bebisler versin;-)

ayy kızlar 73 le hamile kaldım şimdi 84 üm 7 aylık gebeyim 95 leri bulmak korkutuyo son 2 ayda kaç kilo alırım ki en fazla :KK43:

Tombis hamile adaylari
kaybolduuuu:-) neyse bende hakli mücadelemde tek basima yola devam ederiiiiimmmm...

Tombis hamile adaylari
kaybolduuuu:-) neyse bende hakli mücadelemde tek basima yola devam ederiiiiimmmm...

ben hep buralardayım cnaım :)

en kısa zamanda aday değil direkt hamiş olmak istiyorum amaaa :)

senin BAT'a ne kadar kaldı

ben hep buralardayım cnaım :)

en kısa zamanda aday değil direkt hamiş olmak istiyorum amaaa :)

senin BAT'a ne kadar kaldı

İnsaaaLlah en kisa sürede hamileligin güzelliğini yaşariz....

Benim BAT a daha 10 gün varrr...yani bekleme sürecinin başindayimmmm..

Yağmur yağsa
bir kuş konsa
badi parmağimaaaaaaa
ağlardim bir başima....
Bugünde yağmur varrrrrr....

Bende bu gidişle 90 kiloyla hamile kalacağım galiba :KK43: :2:

Sağlikli olduktan sonra kilolu hamileliğin önemli olmadiğini bizzat
gördüm.... arkadasim normal kilo da hamile kaldiii ama 6 ay oldu hala rahatsiz ve raporlu yatistaaa...sisman hamile olan ablam ikinci cocugunu kucagina aldi;-) hem de dogum iznine kadar saglikla calisti..
Benimkisi de züğürt tesellisi mi bilmem ama önemli olan saglik:-)

Bende yazayim dedim :))
Pkos rahatsizligimdan dolayi 3.5yil denemedigim ilac tedavisi asilamalar tup bebek tedavisi kalmamisti olmuyordu tam umidimi yitirdigim sirada bir dr la tanistim ozamanlar 80kiloydum dr bana ikk uc ay diyetisyene gideceksin ve 15kilo vereceksin buzaman zarfinda yumurta olusmasi icin ilac verdi ve ben diyetisyene basladim ilacada ve ilk ayda 5kilo verdim ve ikinci aya diyetisyene gitmeden birde baktim birhafta gecmis hastalanmadim bir umit hadi test yapalim dedik vee bingooo onca tedavisen sonra 5kilo vermemle hamile kaldim :)) pko larda kimine kilo vermek iyi geliyormus ve ben ilk hamileligimde 75le hamile kalip 89la doguma gittim.. simdi kizim 3.5 yasinda ve ben yine ayni drla budefa gonofhane igneyle hamile kaldim 81 kiloyla hamile kaldim ve cuma gunu 20haftam bitecek 83kiloyum ins 90la biter ama asil bundan sobra kilo alacagim ins fazla almam .... ve buda kiz iki kiz annesi olucam kismetse:))

Bende pco luyum...tedavi görüyorum, insaaallah bizimde sizin gibi bebişlerimiz olur;-) böyle güzel haberler moral oluyo bize de tesekkurler

Neyse günü de yariladikkk sayilir....aksam olsa da eve gitsek derdim bugün ise aksam olsa da iş çikisi dr gitsek diyoruuuummmmm :-)

X