Sayfa: 84/114 İlkİlk ... 3474828384858694 ... SonSon
Toplam 1138 adet sonuctan sayfa basi 831 ile 840 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 90 kilo ve üzeri hamile kalanlar

1. Konu Sahibi : Zynpmrt #831
    95 kilo hamile kalmıştım bende daha önceki sayfalarda da yazmıştım. 114 ile doğuma gittim (bana göre 120 hastanenin tartısına göre 114 tü) ilk aylar bende yavaş almıştım ama 5. ay itibari ile daha bir hızlandı. Bide benim bacaklarım ayaklarım çok şişti (ayak numaram 36,5 son ay 39 numara terlikle işe gidiyordum) ama bu şişliğin nedeni benim çalışma şartlarımdı birazda doğumdan 9 gün sonra tüm ödemim gitmişti yenide 36,5 giymye başlamıştım. Şimdi 93 kg yim yıl sonu ikinciyi düşünüyorum ama bir türlü başlayamadım diyete bu sefer biraz daha zayıf hamile kalırım inşallah

2. Konu Sahibi : Zynpmrt #832
    Alıntı cimeka kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    selam hamile olduğumu öğrendim. ama daha kese görmedik.ultrasonla baktı doktorum.kilo verince diyordum hep ama bu sürpriz oldu resmen.95 kiloyum en fazla 6 7 falan almam gerek. bu nasıl olacak bilmiyorum. doktorum ilk aylarda düşer bile kilon dedi.hayırlısı
    hayırlısı olsun. :))
    ooo kese görünür sonra kalbini duymak için beklersin sonra testler dersin sonra ultrasonda görmek istersin ama hepsini o telaş ve stresle yaşar geçirirsin . sen sadece mutlu ol bebebğinde sağlıkla büyüsün. dr dediği gibi ayrıca kilolu gebeler çok kilo almıyorlar hamileliklerinde. birazda dikkat edersen öyle korktuğun gibi kilo alımı durumu yaşamazsın.

3. Konu Sahibi : Zynpmrt #833
    Alıntı gulaysenaz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    95 kilo hamile kalmıştım bende daha önceki sayfalarda da yazmıştım. 114 ile doğuma gittim (bana göre 120 hastanenin tartısına göre 114 tü) ilk aylar bende yavaş almıştım ama 5. ay itibari ile daha bir hızlandı. Bide benim bacaklarım ayaklarım çok şişti (ayak numaram 36,5 son ay 39 numara terlikle işe gidiyordum) ama bu şişliğin nedeni benim çalışma şartlarımdı birazda doğumdan 9 gün sonra tüm ödemim gitmişti yenide 36,5 giymye başlamıştım. Şimdi 93 kg yim yıl sonu ikinciyi düşünüyorum ama bir türlü başlayamadım diyete bu sefer biraz daha zayıf hamile kalırım inşallah
    sezeryanla mı doğum yaptın gulaysenaz . ve doğumun nasıl geçti yani streslerdeyim ben çok kötü. benim de az kaldı geceleri uyuyamıyorum valla artık

4. Konu Sahibi : Zynpmrt #834
    Alıntı delalduvak kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    sezeryanla mı doğum yaptın gulaysenaz . ve doğumun nasıl geçti yani streslerdeyim ben çok kötü. benim de az kaldı geceleri uyuyamıyorum valla artık
    Canım doğum hikayemi uzun uzun anlatmıştım becerebilirsem linkini aşağıda veriyorum vaktiniz varsa okursunuz.

Sezeryanla doğum yaptım konbine anesteziyle doğumum gerçekleşti yani hem epudral hem spinal. Ayrıntıları hikayede var ama şöyle söyleyim çok kolaydı herşey. Ben normal doğum sancısıyla gittim hstaneye üstelik doğumuma 21 gün vardı 36+6 ydım daha. Sancı kısmında hiç bir problem yok dayanılmaz değildi hiçbirşey ama inatçı kızım kafasını doğum kanalına yamuk yerleştirdiği için sezeryana aldılar 10 cm açıklıkla sezeryan yapan tek kişi ben olabilirim :) eşimde doğuma girdi herşey gerçekten süperdi diyebilirim korkacak bişey yok rahat ol. Sormak istediğiniz başka birşey varsa seve seve cevaplarım.

http://www.kadinlarkulubu.com/dogum-...iiiiiiiii.html

5. Konu Sahibi : Zynpmrt #835
    bende 86 kiloyum ve ikinci bebeğimi istiyorum . ama çok korkuyorum iyice şişicem diye.ilkine 65 kiloda kaldım çünkü.bi yirmi kilo daha mahveder beni.birde çin takvimini deneyen var mı aranızda.ben sağlıklı güzel bi kızım olsun istiyorummm

6. Konu Sahibi : Zynpmrt #836
    Kızlar hepinize merhaba

Bende 103 le hamile kaldım.Hamileliğimin 12. haftasına kadar 100 e düştüm.Bugün 16. haftama girdim 103 kilo olmuşum yeniden:(( Kilolu hamile kalmaktan çok korkuyodum ama şimdi artık yapacak bişey yok.Artık bebeğime bişey olacak diye korkuyorum.Lütfen daha önceden kilolu hamile kalıpta, doğum yapanlar biz ilk defa anne olacaklara bilgi versin.Tecrübeli anneler desteklerinize ihtiyacımız var.LÜTFEN tecrübelerinizi paylaşın bizlerle:((

7. Konu Sahibi : Zynpmrt #837
    kızlar merhaba mart 15 yani bu perşembe sezeryanla doğum yapacağım çok korkuyorum bu yüzden gerginim ve mutsuzum :( allahım yardım etsin hayırlısı ile bir atlattsam şu günü bana dua edin lütfen.

8. Konu Sahibi : Zynpmrt #838
    merhaba bende 86 kiloyla hamile kaldım şuan tam 6 haftalık hamileyim.hamile kalmadan önce 91 kiloydum gayret ettim ve 5 kilo verdim sonra hamile kaldım benim ikinci hamileliğim.şuanlık hamilelik çok güzel gidiyor.ben dikkat etmeye çalışıyorum fazla kilo almıyım diye.ve akşamları evin içindede olsa yarım saat yürümeye çalışıyorum.şuanda fazla kilolu olupta hamile kalan varsa gelinde hepberaber burda paylaşalım ve birbirimizi motive edelim.

9. Konu Sahibi : Zynpmrt #839
    kızlar beni o kadar rahatlattınız ki bu konuyla.. bu kilolarla nasıl hamile kalıcam diye içim içimi yiyordu.. bu ay bıraktık bakalım , yalnız değilmişim ve ben de kalabilirmişim demek ki
    Düzenleyen: gizz86 Düzenleme Tarihi : 21-03-2012 Düzenleme Saati :01:56

10. Konu Sahibi : Zynpmrt #840
    Giriş tarihi
    Dec 2010
    en son keseyi daha göremedik falan yazmışım..12+2 yim şuanda. maşallah bebeğimin hareketlerini bile gördükk..çok şükür şimdilik iyiyiz.hiç kilo almadım.. ilk 3 aylık dönemde 0 dı hedefim,gerçekleşti sayılır.. ikinci 3 ay 3 kg alsam tamamdır..

Sayfa: 84/114 İlkİlk ... 3474828384858694 ... SonSon