90 kilo ve üzeri hamile kalanlar

Kızlar merhaba o kadar güzel bişey bi konu açmışsiniz ki ben 78 kiloyum 1 yıldır bebek istiyoruz ama olmadı çok güvendiğim bi doktora gitmiştim hamile kalman için kilo vermen gerekiyor dedi ve yasadıgim yer itibariyle yuruyus spor falan yapamıyorum diyet yapıyorum olmuyor veremedim kilo ama çok istiyorum hayırlısıyla hamile kalıp anne olmak burda ki yazılanları okudum adete umut oldu bana çünkü hep kilolu insan hamile kalamaz düşüncesi vardı bende doktordan sonra peki nasıl hamile kaldınız özel bişeyler yaptiniz mi kür falan yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Kızlar merhaba o kadar güzel bişey bi konu açmışsiniz ki ben 78 kiloyum 1 yıldır bebek istiyoruz ama olmadı çok güvendiğim bi doktora gitmiştim hamile kalman için kilo vermen gerekiyor dedi ve yasadıgim yer itibariyle yuruyus spor falan yapamıyorum diyet yapıyorum olmuyor veremedim kilo ama çok istiyorum hayırlısıyla hamile kalıp anne olmak burda ki yazılanları okudum adete umut oldu bana çünkü hep kilolu insan hamile kalamaz düşüncesi vardı bende doktordan sonra peki nasıl hamile kaldınız özel bişeyler yaptiniz mi kür falan yardımcı olursanız çok mutlu olurum
kilo ile hamile kalinilabiliyor..ama kendini tasimak zor oluyor..tavsiyem vermeye calisin

Benim de bir yıl sonra oldu oncelikle beş kilo gibi bir kilo verdim ben de cikolata kisti de vardi . Sonrasinda tatile çıktık inanılmaz rahatladim ozellikle denize girmek yüzmek kesinlikle muhteşem faydali deniz suyunda şifa olduğunu düşünüyorum . Ve kediotu çayı içtim adetken ozellikle ilac kullanmayip bu bitkiyi kullandim faydasını gördüm . Ve düzenli yürüyüş yapin mutlaka . Boyunuz kaç

Boyum 1 60 küçük bi ilçede yaşıyorum yürüş yapamıyorum kediotu çayı nasıl aktardan mi alabiliriz

Boyum 1 60 küçük bi ilçede yaşıyorum yürüş yapamıyorum kediotu çayı nasıl aktardan mi alabiliriz
Evet aktardan bulabilirsiniz . Evde egzersiz yapin leise var onun videolarini yapabilirsiniz egzersiz cok faydali

Mrb kızlar bende 81 ile hamile kaldım ilk aylarda 78 e düşdüm 5. Ayımın sonlarına doğru kilo almaya başladım en son 7. Ayımda tartıldım 86 olmuşdum şuanda 7. Ayım bitti 8. Aya girdim haftaya kontrole gidicem kaç olduğumu bilmiyorum dikkat etmek istiyrm ama bu ara iştahım açıldı normal doğum yapmak istiyrm kilom engel gibi durmuyo ama yine de aklıma takılıyo

Arkadaşlar ben 95 kilo hamile kaldım ve şu anda 10 hafta + 6 günlük hamileyim. benim gibi şişman hamile kalmış olan arkadaşlarla deneyimlerini paylaşmak isterim.birbirimize destek olursak daha rahat bir hamilelik geçirmiş oluruz hem.
Ayrıca bu kilolarda hamile kalmış olup da normal doğum yapmış birileri varsa deneyimlerini paylaşmalarını rica ediyorum.
yüksek kilo ile hamile kaldım yorumlarını okudukça çooook mutlu oldum :)
bende 90 kg ve doktorum bu kilo ile asla hamile kalamazsın dedi...
bana umut oldunuz

ben de kilolu hamilelerdenim :) hem de çoook kilolu hamilelerdenim 100'ün üzerindeyim. doktorum doğuma kadar max 9 kg alabilirsin dedi o da 4.aya kadar hiç almayacaksın daha sonra haftada 400 gr alabilirsin dedi

hamilelik uzun bir süreç ve fedakarlık istiyor. benim gibi tatlıya düşkün, çikolatasız yaşamayan biri ağzına sürmeyi kestiyse siz de kesebilirsiniz. onun yerine bol bol süt, yoğurt, meyve tüketin. birşey yemeden önce artık 2 defa düşünüyorum.

etrafımda şişman hamile kalan ve rahat rahat doğuran pek çok kişi var. önemli olan kaç kilo ile hamile kaldığınız değil hamilelik süresince kaç kg aldığınız. Yediğimiz baklavalar börekler inanın bebişe yaramaz sadece nefsimizi doyururuz. Hamur işlerinden, keklerden, hazır gıdalardan uzak duruyorum.

Merhaba arkadaşlar
Ben 1.72 boyundayım ve 120 kilo ile hamile kaldım
Şu an 9 haftalık hamileyim
Hala kilo almadım az da olsa dikkat etmeye çalışıyorum fakat siz de biliyorsunuz ki hamile iken bu durum çok zor :)
Açıkçası doğumdan ve hamileliğimin son zamanlarından kilolarım nedeniyle çok korkuyorum
En çok korktuğum şey ise doğum sırasında bana veya çocuğuma kötü bişey olması (Allah'ım korusun)
Eğer aranızda benim durumumda hamile kalmış ve doğum yapmış olanlar var ise benimle nasıl bir hamilelik ve doğum geçirdiğini paylaşabilir mi?
Çok korkuyorum ve desteğinize ihtiyacım var..
Sevgiler..
Merhaba cnm bende o kilolardan hamile kaldım şuan 128 in doğumun nasıldı bilgi verirmisin

94 kilo ve tup bebek ile hamile kaldim gectigimiz ay, 4 sene ønce kendiliginden hamile kaldigimda 70 kiloydum, 9. haftada dusuk oldu. Allahim insallah bebeklerimizi saglikla kucagimiza almak nasip eder hepimizin. Hic belli olmuyor, onemli olan dikkat etmek. Ben saglikli beslenmeye calisiyorum.. Abur cubur ve tatli hic canim istemiyor zaten. Insallah 6-7 kilodan fazla almam 9 ay icinde.

Ben 118 kiloydum 1 sene içinde 98 küstüre düştüm şuan 97.800 üm ve 18 haftalık hamileyim insülin direncim var .Her zaman düzenli adet gördüm diyebilirim istisnalar dışında .Haşimato tiroit hastasıyım bu arada. Şişman insanlar hamile kalamaz kalmasın sözünden nefret ediyorum.Bizde insanız tamam belki diğer insanlara göre doğumumuz daha riskli ama hayat zaten risklerden ibaret.Türkiye deki doktorlarımızda hep şişman insanlar şöyle böyle diyorlar ama yurtdışında bizim kilolarımızdan kat kat fazlası hamile kalıyor ve normal Doğum yapıyorlar.Bende hamileliğimin ilk haftalarında çok ağladım ama şimdi açıkcası olumsuz düşünmeyip direk bebeğime odaklandım.Umarım sağlıkla kucağımıza alırız.Dilerim isteyen hak eden herkeste anne olabilir.Sevgiler.

Son kızlar bende geldim aranıza kabul ederseniz 2 yıllık evliyim 98 kiloyum pko hastasıyım tedavi oldum klomen kullandım olmadı aşılama yada tup bebek evresine girmedik. Eşim erken dedi ve bıraktık tedaviyi.ama düzensizlik için ilaç kullanıyorum .Bende okudum yazdiklarinizi sevindim resmen inşallah burda olup da evlat isteyen herkese rabbim nasip eder hayirlica...

Banada doktor demisti kilo ver die ama kismet rabbim zamani gelince nasip edio dua ve sabirla bekliycez insallah isteyen herkezin olur bebisi.

Ben 86 kiloyla hamile kaldim suanlik beklemedeyim kilo olarak.

Kızlar selamlar size bir sorum olucak yukarıda anlattığım gibi ben kilolu gebe kalan kadınlardanım şuan 28. Haftamıza girdik bebeğim ilk kontrolünden beri 1 hafta geriden geliyor hep böyleydi.Ben hamileliğimden beri 3 kilo aldım bebeğim en son 820 gramdı bebeğimin kilo almasını istiyorum ben ise kilolu olduğum için çok kilo almamam gerekiyor.Bebeğimin kilo alması için ne tapmam gerekiyor? Yardımlarınızı bekliyorum(insülin direncim var bu arada)

Arkadaşlarr 9. Haftana girdim hanileyim. 81 kiloyum ve inanılmaz mide bulantılarım başladı. Hiçbir şey yiyemiyorum

Merhaba arkadaşlarım.. Ben 2 senelik evliyim 97 kiloyum ve hayatım boyunca hiç zayıf olmadım gerçi genelde 89 kiloydum evlendikten sonra kilo aldım yani hiç 97de olmadım ama sonuçta tombiştim yani bebekliğimden beri. Yaşımda 28.. Hiç korunmadım bugüne kadar. Eşimde aynı şekilde ama bir türlü de olmadı yani. Kilodan kaynaklı olduğunu söyleyenler var çevremde. Doktora gittim bi sıkıntı var mı acaba diye her şey normal dedi doktor aynı şekilde eşimde gitti onda da bi sıkıntı yoktu. Kilo vermeye çalıştım ama olmuyor yani yapamıyorum iradesizim sanırım. Benim gibi sorunlar yaşayanlarınız var mı merak ediyorum

Çok uzun zaman gecmis konunun üstünden ama bemde ayni durumdayım. Sizin durumunuz nedir sağlıcakla aldınız mı bebeğinizi kucaginiza

Slmlar kızlar ben 90larda olmasam da 84 kiloyla gebeligimi öğrendim tam kaç haftalık gebeliğim bilemiyorum henüz sata göre 7+1 gözüküyor ama geç döllenme benimki henüz sabitim insAllah en az kiloyla doğum yapmak istiyorum bı kızım var tahminen 90larda doğum yapmıştım ve normaldi çokta rahat yapmıştım kiloyla alakalı olduğunu sanmıyorum sağlık olsunda insAllah herşey yolunda olursa nedeen normal olmasın diyetisyen kontrolünde ilerlemek niyetim bklm hayrlisi hepimiz sağlıkla kucağımıza alıriz insAllah

Çok güzel bir bilgilendirme konusu bu bende 92 kilodayım ve aşırı korkuyorum okudukça biraz olsun rahatladım... 😔

X