Dudak Makyajı Acilen Dudak Dolgunlaştırıcı Almalıyım Ama Hangi Marka İyi ?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

gecekusu

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
1.041
39
Kızlar dudak dolgunlaştırıcı almam lazım acilen ama bu ürün konusunda hiç bilgiö yok. hangi markadan almalıyım. ?

lip_fusion_xl.jpg

ben hic kullanmadım ama biara cok arastırmıstım
bu cok tavsiye edilen bi ürün kullanım sartlarına uyuldukca ise yarıyormus yerimseniben

lipojen
eczanede satılıyo 20 tl aşırı bı dolgunluk yok ama belırgınleştırıyo en azından.zaten sürünce anlaşılıo yanma oluo hafif.

ben sally hansen kullanmistim,kolajen dolgulu. memnun kaldim ama uzun sure kullanmak lazım farkı anlamak icin. eczanelerde satiliyor, 30tl civari. resmini ekliyorum. ama anlik bir dolgunluk istiyorsan mentolluler de yeter.

Eklentiler

• $makethumb.aspx.jpg
    $makethumb.aspx.jpg
    3,9 KB · Görüntüleme: 361

Ben kullandim dudak dolgunlastirici, hiiiiiiiic alakasi yok dolgunlastirmakla! 38€ vermistim. Sürünce1-2 dakika dudaklarin hafif yaniyo ama gerisi bos.

Dudaklari gecicide olsa en güzel dolgunlastirma recetesi: disinizi fircalarken, dudaklarinizida hafif bastirarak fircalayin. Hem dudaktaki kurumus deriler gidiyo, hemde gecici olarak dolgun duruyor.

Golden rose da var 3-5 renkten oluşuyor,sürünce gayet dolgun gösteriyor ben dudak renginde olanı almıştım,hem çok parlak hem de cidden dolgun görünüyor,renksiz bi dudak kalemiyle süper olur

Lipfusion XL i araştırdım genelde memnunlar kullanıcıları , ama fiyatı fazla geldi , bir de anladığım kadarı ile benim istediğimden fazla dolgunlaştırıyormuş. Öyle bir anda dolgun dolgun olursa çok belli olur diye vazgeçtim.

Dün eczaneden Vichy aldım ve bir kere kullandım , iyi gibi sanki tabii biraz kullanmam gerekli kesin fikir için. Olmazsa yazdıklarınızı deneyeceğim. :) Teşekkür ederim fikirleriniz için :)

evet lip fusion biraz pahalı ve gün gün kullanınca genelde 1 ay veriyorlar
belirgin bi şekilde kalıcı olarak dolgunlaştırıyormus yerimseniben
vichy ne kdra aldın? renksiz mi ?

Cevap geç oldu pardon :) 20 TL ye aldım ben , Kırmızı , turuncu ve pembe var , ama çok uçuk renler tabii şeffaf demek belki daha doğru olur. Ben kırmızı aldım.

Lipfusion XL i araştırdım genelde memnunlar kullanıcıları , ama fiyatı fazla geldi , bir de anladığım kadarı ile benim istediğimden fazla dolgunlaştırıyormuş. Öyle bir anda dolgun dolgun olursa çok belli olur diye vazgeçtim.

Dün eczaneden Vichy aldım ve bir kere kullandım , iyi gibi sanki tabii biraz kullanmam gerekli kesin fikir için. Olmazsa yazdıklarınızı deneyeceğim. :) Teşekkür ederim fikirleriniz için :)

canım kuruma, çatlama, yanma gibi yan etkileri oldu mu? bi ara tarçın yağı kullandım mahvetti dudaklarımı 1 hafta normal ruj bile süremedim üstüne

Yok canım , bahsettiklerinin hiçbiri olmadı bende. Gayet memnunum nemlilik , bakım açısından. Ama dudak dolgunlaştırma durumu yok sadece sürüldüğünde verdiği nem ile dudak daha gergin dolayısıyla daha dolgun duruyor.

kızlar lip fusion ın dolgunlaştırıcı likit ruju strawberry de 29 tl ye düşmüş alsam mı almasam mı kararsız kaldım kullanan var mı?

kızlar lip fusionı netten satın alabilirsiniz
gareng kullanların yorumuna bak cok basarılı buluyorlar
ihtiyac varsa 29a düşmüsken kacırma derim
meraktan kredi kartım bos olsa suan almıstım su dakika :nazar:

kızlar lip fusionı netten satın alabilirsiniz
gareng kullanların yorumuna bak cok basarılı buluyorlar
ihtiyac varsa 29a düşmüsken kacırma derim
meraktan kredi kartım bos olsa suan almıstım su dakika :nazar:

diğerinde farklı bu ruju kalıcı değil sanırım dolgunluk anladığım kadarıyla o yüzden karar veremedim diğeri 59 lira

dışı söyle bişey olması lazım bunun ?
diğer renkli parlatıcıları dolgunlastırıyormu bilgim yok..

lip_fusion_xl.jpg

dışı söyle bişey olması lazım bunun ?
diğer renkli parlatıcıları dolgunlastırıyormu bilgim yok..

lip_fusion_xl.jpg

işte bu gloss u dolgunlaştırıyomuş benim bulduğum likit ruju onun da dolgunlaştırıcı etkisi varmış ama bunun kadar değilmiş galiba CADIARZU

olabilir düzenli kullanımda belki diğeride işe yarayabilir
bu 29a düşseydi alırdım heralde tabi kredi kartımada baglı bu işler
guclubacismile

Ben Lip Fusion kullanıyorum, bende açık pembe renkta olanı var. Limango'dan yaklaşık %50 indirim vardı, bende meraktan ettiğimden alayım dedim....:smiley-cool:
Benim dudaklarım zaten dolgun, yani ince dudaklı değilim ama acaba bu ürün daha da dolgunlaştırır mı diye aldım, sürünce öyle aşırı bir değişiklik olmasa da bir dolgunluk veriyor kesinlikle, ama aşırı bir beklentiniz varsa ne yazık ki sizi çok memnun etmeyebilir bu ürün...

X