Göz Makyajı gözaltı kapatıcısı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende maybelinne deniycem

maybelline fiyat olarak uygun ama sürdükten 1-2 saat sonra nasıl görünüyor denemedim
ama fiyat olarak pahalı olmasına karşın clinique all about eyes concealer sürdükten 7-8 saat sonra bile halen harika görünüyordu hem yoğun bir ürün tüpte 1 sene kadar gider yani fiyatı strawberryde 40 civarı boynerde sordum 50 dediler

kızlar meybelline ben aldım 15 tl ye göz altımda tek çizgi yokken 4-5 tane çizgi oluşturdu 2-3 defa kullandım hani belki bnde sorun vardır diye ama yok o göz altı kapatıcısı yapmış meğer.. dikkatli olun ben hiç kapatıcı kullanmazken şimdi çizgiler oluştu morluklarmla beraber :S

clinique ninkini al pişman olmazsın bir arkadasın da dediği gibi zaten yoğun nokta nokta sürsen yetiyor. zaten çok makyaj yapmıyorsun nornalde bile bence bir sene gider. iyi markalar pahalı görünür ama kullanma süresine bakıldıgında aslında çok iyi fiyata kaliteli bir ürün almış olduğunu görürsün. göz cevresi bu boru değil insanın gözüne batan ilk yer bence. kırışıklarımla mutlu olurum diyosan bilmem tabe. :KK70: bir de benim fikrimce stick tarz değil de krem tarzı olanlar daha iyi. stickler biraz daha sert gibi yediricem derken baya hırpalanır diye düşünüyorum. ama krem olanlar yumuşacık. nokta nokta uygulayıp dıştan içe doğru yedirceksin bunu da belirteyim de kırışıklara bir nebze olsaun engel koyalım sengözlerimebaksanab

clinique ninkini al pişman olmazsın bir arkadasın da dediği gibi zaten yoğun nokta nokta sürsen yetiyor. zaten çok makyaj yapmıyorsun nornalde bile bence bir sene gider. iyi markalar pahalı görünür ama kullanma süresine bakıldıgında aslında çok iyi fiyata kaliteli bir ürün almış olduğunu görürsün. göz cevresi bu boru değil insanın gözüne batan ilk yer bence. kırışıklarımla mutlu olurum diyosan bilmem tabe. :KK70: bir de benim fikrimce stick tarz değil de krem tarzı olanlar daha iyi. stickler biraz daha sert gibi yediricem derken baya hırpalanır diye düşünüyorum. ama krem olanlar yumuşacık. nokta nokta uygulayıp dıştan içe doğru yedirceksin bunu da belirteyim de kırışıklara bir nebze olsaun engel koyalım sengözlerimebaksanab

teşekkürler zaten büyük olasılıkla clinique ten alıcam boynerde 51 tl standtaki görevli arkadaşta ilgili birisi dediğin gibi uzun süre gider zaten a.s

bu arada daha önce max factor stick kullanıyordum clinique deneyince kapatıcılıkları çok farklı inanın clinique harika kapatıyor max factorda sürsemde değişiklik olmuyormuş keşke clinique ile daha önce tanışsaydım

ben yıllardır maybelline affinitone concealer kullanıyorum hem performansından memnunum hem de fiyatı uygun.

maybelline köpük kapatıcı nasıl uygun bir kapatıcı arıyorum ben öğrenciyim çünkü bnm morluğum yok aydınlatmak ve sivilce lekelerim için istiyorum baya öveni olmuş bloglarda ama göz altında falan çizgi yapıyosa hiç almıyım güzelim gözlerimi mahfetmeye gerek yok:KK17:

X