Göz Makyajı gözaltı kapatıcısı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

laylaylom20

Nirvana
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
581
401
bir göz altı kapatıcısı almak istiyorum ama çok sık makyaj yapmadığım için göz altı kapatıcısına çok fazla para vermek de istemiyorum.Flormar likit gözaltı kapatıcısı ile Maybelline Everfresh Concealer arasında tereddütte kaldım.herhangi birini kullanan var mı tavsiye eder misiniz? kapatıcılıkları ve kalıcılıkları nasıl acaba? yerimseniben

ben golden rose stick concealer kullanıyorum. çok memnunum hem fiyatından hemde işlevinden.tavsiye ederim.netten bakabilirsin.

avonun gözaltı sitck kapatıcısını kullanmanı tavsiye ediyorum. gerçekten kremsi ve ruj gibi olduğu için kullanımı çok kolay. fazla bişide ödemezsin. indirime girdiğinde çok ucuz oluyor.

Flormar likit kapatıcı demişsiniz, likit değil de stick olanını kullanıyorum. Çok iyi kapatmasa da yine de memnunum.

ben golden rose stick concealer kullanıyorum. çok memnunum hem fiyatından hemde işlevinden.tavsiye ederim.netten bakabilirsin.

ben golden rose tavsiye etmiyorum kızlar tamam kremsi yapısı güzel gibi görünüyor ama benim göz altlarım kırıştı bu ürün yüzünden:eek:lmaz:

ben golden rose tavsiye etmiyorum kızlar tamam kremsi yapısı güzel gibi görünüyor ama benim göz altlarım kırıştı bu ürün yüzünden:eek:lmaz:

O nasıl oluyor ya acaba çok mu kuruttu ki göz altlarınız kırıştı? CADIARZU

ben de avon stik kullaanıyorum tavsiye ederm bide anew inki var daha bi güzel geldi bana ikisinide kullanıyorum.. anew daha pahalı sticki gore ama kapatıcılıgı güzel.

ben clinique denedim o kadar yoğunki nokta halinde bile alsanız yeterli gramajıda fazla fiyatı ona göre iyi 50 tl boynerde ama sürdüğüm anda çok farkediyor makyajın bir farklı görünüyor gözlerin ortaya çıkmış dediler

ben uzun süredir maybelline everfresh kullanıorum ve çok memnunum.gözaltı kapatıcı önemli çünkü gerçekten kırışıklık yapabilio bu yüzden çok ucuz ve kalitesiz almamak gerekio

ben uzun süredir maybelline everfresh kullanıorum ve çok memnunum.gözaltı kapatıcı önemli çünkü gerçekten kırışıklık yapabilio bu yüzden çok ucuz ve kalitesiz almamak gerekio

sonuçta cildimizin sağlığı için kullandığımız ürünlerin kalitesi çok önemli o nedenle sana hak veriyorum çok ucuz ve kalitesiz ürünler cildimize zarar verir bende o nedenle kaliteye önem veriyorum maybelline clinique ve cecile kullanırım

kızlar flormar sakın almayın aldım 1 saat sora nası kötü gözüküodu göz altlarım anlatamam
maybellıne fiyatı ne kdr kızlar

kızlar baktım şimdi fiyatına merak eden varsa 15 tl
fiyatıda uygun..umarım gözün altında çizgi çizgi izler oluşturmaz buda.

X