tüylerimden kurtulamıyrm.turunçla yapıln tüylre kesin çözüm formül varmş.bilen varmı

basak17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2009
38
0
merhabalar. 4 senedir sir ağda yapıyorum. ama tüylerimle başedemiyorum. hala inatçı bir şekilde hızla çıkıyorlar. batık da çok fazla var. birinden duydum turunçla yapılan bir formül varmış.bir kere uyguluyormuşsun ağdalı yere bir daha çıkmıyormuş. bu formülden haberi olan var mı. yardım lütfeeennn....delikafaduldendelikafadulden

canım ondan haberim yokta ben karınca yumurtası kullandım daha 1. seans ve tüğlerim çok ince çıkmaya başladı daha yen, yeni bi dene istersen ve batıkta olmadı

vücut bakımı bölümünden bu konularla ilgili geniş bilgi alabilirsin konun yanlış yerde canım..

başakcım bizyıllardır uğraşıyoruz kurtulamıyoruz tüylerimizden... sir ağda ile azalır hikayesi koca bir yalan... kalınlaşması önleniyor ama...

bence de vücut bakımında bu onuya dair açılmış birçok başlık var... orda çok daha iyi bilgi alabilirsin...

anadığım kadarıyla 17 yaşındasın... bir göz at hiç değilse yanlış uygulamalarla çoğaltıp ; kalınlaştırma...

hayır 17 benim sevdiğim bir sayı 17 yaşında değilim sırnaşık şey. tamam vücut bakımı bölümüne bakayım ben

ya ben sırnaşık şey demedim yanlış anlaşılmasın. gülücük koydum öyle çıktı.

:roflol:

yanlış anlamadım merak etme...

17 yaşındaymışsın gibi geldi...hani genç kızlar da bir telaşe olur ya onun gibi yani yerimseniben

X