Kocam beni aldattı ben de onu bir jigoloyla aldattım.

zeyna33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
19
0
55
12 yıllık mutlu bir evliliğim var ve kocamla aramızda herhangi bir sorun yokken kocamın beni hayat kadınlarıyla aldattığını öğrendim.O yüzden ben de kendime arada bir internetteki bir site vasıtasıyla jigolo buldum ve onunla kocamı aldattım.Fakat huzursuzum ve vicdanım sızlıyor depresyona girdim.Ne yapacağımı bilemiyorum vicdan azabından.Acaba kocamla bu konuyu paylaşsam ne der beni boşar mı?

biz ne bilelim ne der, tencere kapak bulmuşsunuz birbirinizi, güzel güzel geçinin işte:hulya:

Son düzenleme:
bi denede gör namus bu kadar kolaymı sizce o sizi aldatmış hem sizin gözünüzde hem ALLAHIn gözünde küçülmüş kusura bakmayın ama daha beterini yapmışsınız bence bi insan kadın olsun erkek olsun kendisi için namusunu korumalı nedemek o aldattı diye bende aldatacam ne oldu şimdi içiniz rahatmı ALLAH korusun ha erkek milleti yapar erkektir demiyorum öyle diyenleride kınıyorum ama yazık 12 yıla yazık olmuş ben dicek bişey bulamıyorum ALLAH hidayet versin..

burnuma kötü kokular geliyor gene :sinifsinif:
ya erkek
ya da bizimle kafa bulan bi densiz
canım kolayı var
sen söyle kocan boşarsa eğer sen jigaloyla evlenirsin o da hayat kadınıyla geçinir gidersiniz artık:kahve:

jigolo ne demek cok mu cahilim ya:ecrin_bebek:

elinize sağlık iyi etmişsinizkötükedihüsokocanız hata yaptı diye sizinde yapmanız gerekmezdikötükedihüsogünah yaaa nedir bu böyle.nereye gidiyor insanlık:nazar:sorunun cevabına gelince ben senin kocan olsaydım hemen boşardım.ayrıca aldatmış bi kocayı aldatmakmı daha doğrudur terketmekmi sizce?

seni aldatan ve senin aldattıgın bir adamın seni bosayıp bosamaycagı seni niye endiselendiriyorki

şakamı bu yoksa ciddimi güzel güzel oturun geçininkaydirigubbakcemile eşinizde sizi boşamaz peki siz onu boşayacakmısınız

şimdi çağa ayak uyduruyolar netten sipariş veriyolar acaba jigola seçerken nasıl tercih yapıyolar a şıkkı b şıkkı c şıkkı d şıkkı varmı yani tiplerini fiziklerini nasıl seçiyolar tövbe tövbe.

çivi çiviyi sökermiş.. heralde bu mantıkla aptınız..

eşiniz size anlatıyorsa sizde ona anlatın. sen öyle yaptın diye bende yaptım diyin...

eee şimdi sen eşine misilleme yapmışsın ama eşin bilmiyo misillemenin bi anlamı kalmıyo ki o zaman:hulya:

X