Lazer Epilasyon bekar olup genital bölgeye epilasyon yaptıranlar burayaa...

canım bence benim yeptırıdğım gibi organların olduğu yere steril bez koy ve iç taraflarada yaptırt ..eğer yapan kişi teredüt ederse düşük dozda yaptırırsın..ben hatta 2 seansta yüksek dozda yaptırdım

soyledıklerini aynen doktoruma aktarıcam inş olumlu bı cvp alırım cok saol cnm:1hug:

merhaba arkdaşlar, ben de uzun zamandır yaptırıyorum alex ile .. ancak gittiğim yer özel hastane. biraz pahalı, seans başına koltukaltı genital 135 veriyorum.3 ayda bir gidiyorum. (pakte programa girmedim yani)her gittiğimde doktor gelip inceleme yapıyor.bana sorular soruyor. içim o kadar rahat ki. ayarın ne olacağını teknisyene söylüyor. ve gerçekten hasta muamelesi görüyorsun.sana özel terlik ve yelek veriliyor. çok hijyenik bir ortam. genital için söylüyorum makat kısmına kadar alıyorlar. ancak iç kısımlara çok girilmiyor. acı var mı? var tabii.. seviye arttıkça daha çok acıyor. ama o kadar temiz ki artık. tamamen geçti mi. geçmedi , lazer tamamen yok etmiyor. bir de çok afedersiniz benim tüylerim erkek sakalı gbiydi o bakımdan hala daha gidiyorum ve gidicem de. 3 ay rahat dolaşıyorum. zaten bu sene nikahım olacak o zamana kadar genital bölgemde sorun kalsın istemiyorum.
sevg.

Ben bi cesaretimi toparlayabilsem koşa koşa gidicem de... Onu yapamıyorum. Hele ki 3 ay önce babaannemi kanserden kaybettim, iyice korkuyorum artık. Ama ağda da yaptıramıyorum çok büyük kıl köklerim olduğu için. Her yerim kan içinde kalıyorum. Bi babamla bi sevgilimle tıraş olup duruyoruz maalesef :KK43:

Ben bi cesaretimi toparlayabilsem koşa koşa gidicem de... Onu yapamıyorum. Hele ki 3 ay önce babaannemi kanserden kaybettim, iyice korkuyorum artık. Ama ağda da yaptıramıyorum çok büyük kıl köklerim olduğu için. Her yerim kan içinde kalıyorum. Bi babamla bi sevgilimle tıraş olup duruyoruz maalesef :KK43:

Genital bölge lazer epilasyonda en iyi sonucu verir. Eğer cilt renginizle ilgili herhangi bir probleminiz yoksa gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Genital bölge komple popo içi dahil yapılabildiği gibi batıklarında tamamen temizlendiği ve hasta memnuniyeti en çok olan bölgedir. Jilet yaptıktan 2-3 gün sonra giderseniz hem temiz bir tedavi olur hem de daha az acır. Şunu da eklemek istiyorum . Estetikte lazer kullanımı 25-30 senedir mevcut ve şu ana kadar hiç bir tıp literatüründe kanserle ilişkisi rastlanmamış. 25- 30 senelik bir dönemde bunu değerlendirme açısından iyi bir süre biz doktorlarca. Umarım cesaret toplayıp yaptırırsınız. İfadelerinizden tüy yapınızı tahmin ederek söylüyorum sizi lazer mutlu edecektir.:lepi:

babaannen için üzüldüm Allah rahmet eylesin..lazere gelince bak babaannen lazer mi yaptırdıda kanser oldu...ona bakarsın şuan aldığımız hava bile zarar..en azından psikolojik olarak rahat edersin

bende genital yaptırdım. bekarlara da yapılıyor. bir sakıncası yok. 5 seansım. üst kısımlar bitti. dudak kısımlarında ince ince kaldı. ince tüylerı gören mak. var.sonrakı seanslarda o mak. girecem.

merhaba arkadaslar cok kısa zaman sonra lazer epilasyona baslayacagım.tüm vücudumu düşünüyorum ama baslangıc olarak en sorunlu bölgelerimi düşünüyorum.genital bölge konusunda emin değilim. acaba bir zarar verir mi .rahmi etkiler mi.koltuk altı için lenf bezlerine zarar verir diyorlar.rahatsız oldum.yardımcı olursanız sevinirim...:KK43:senağlama

bende senin gibi düşündügüm için korkumdan yaptıramadım ama kız kardeşim yaptırmıştı.şuan hamile...allaha şükür hiç bişi olmadı..:Saruboceq:

merhaba arkdaşlar, ben de uzun zamandır yaptırıyorum alex ile .. ancak gittiğim yer özel hastane. biraz pahalı, seans başına koltukaltı genital 135 veriyorum.3 ayda bir gidiyorum. (pakte programa girmedim yani)her gittiğimde doktor gelip inceleme yapıyor.bana sorular soruyor. içim o kadar rahat ki. ayarın ne olacağını teknisyene söylüyor. ve gerçekten hasta muamelesi görüyorsun.sana özel terlik ve yelek veriliyor. çok hijyenik bir ortam. genital için söylüyorum makat kısmına kadar alıyorlar. ancak iç kısımlara çok girilmiyor. acı var mı? var tabii.. seviye arttıkça daha çok acıyor. ama o kadar temiz ki artık. tamamen geçti mi. geçmedi , lazer tamamen yok etmiyor. bir de çok afedersiniz benim tüylerim erkek sakalı gbiydi o bakımdan hala daha gidiyorum ve gidicem de. 3 ay rahat dolaşıyorum. zaten bu sene nikahım olacak o zamana kadar genital bölgemde sorun kalsın istemiyorum.
sevg.
calimeros_82 bana bu özel hastanenin adını özelden mesaj atabilir misin? Fiyatlar hakkında bir bilgim yoktu ama 3 ayda 135 uygun geldi bana. Hele de böyle iyi hizmet alabiliyorsan. şimdiden teşekkürler.

izmirde olan arkadaşlarda bilgilerini paylaşırsa sevinirim :KK70:
Ben de ocakta gidip yaptırcam genitla bölgeyi baya utanıyorum ama yaptırıp kurtulmak istiyorum. Bitsin bu çile :KK70: Ayrıca alexrandite diye bi cihazla yaptırcam epilasyonu acı oranı çok yüksek değildir sanırım, ağdala daha çok acı oluyo :KK70: bi de genital bölgeyi jiletleyipte gitmek daha iyi ssanırım yorumlardan onu anladım.

kızlar çok uzn olursa olmuyomu?i. iç dudak tüylerini jiletlemek zor değilmi ben hiç jilet vurmamda?hani lazer öncesi şiçin

kızlar çok uzn olursa olmuyomu?i. iç dudak tüylerini jiletlemek zor değilmi ben hiç jilet vurmamda?hani lazer öncesi şiçin

Gittinğiniz merkezde de kısaltabilmeleri lazım bence. Bir alternetif de tüy dokücü krem olabilir. Ama o bölgeye küçük bir miktar sürüp allerjik bir şey olup olmadığını deneyip sonra uygulayın ve genital bölge de kısa süre tutup temizleyin.buyrunnnnnnnnn

doktorumun da bana dediği jilet vurmanın lazer öncesi herhangi bir zararı yokmuş tüyleri kalınlaştırma açısından yani.
zaten çok uzun olursa ışının ilgili noktaya atışının zor olacağını düşünüyorum.
benim bütün batıklarım ortadan kalktı. rengi beyazladı.

çok teşekkür ederim calimeros. hala özel mesaj yazamıyorum. o yüzden burdan ileteyim teşekkürümü. kuzenim o hastanede hemşire. ben onunla da konuşayım o zaman. ilgin için çok çok teşekkürler.

beyazve hasas tenliyim çok tüy olmasada lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum,lazerin yan etkisi olurmu?ve sarı tüyleri alırmı?kızarma veya deride hasara yol açarmı?ay yine çok soru sordum ayolkaydirigubbakcemile2

bende yaptırıyorum herhangi bir zararını görmedim ve çok memnunum 2 seans gitmeme rağmen tüylerim % 60 azaldı ve diğer çıkanlar bebek tüyü gibi

ayrıca kılları alıpta gitsek temiz temiz bu şekilde lazer olurmu?kaydirigubbakcemile

hangi makineyi kullandığınla alakalı ama öle tertemiz alıp gidince olmuyor bildiğim kadarıyla.ipl benimki.ve belli bi uzunlukta olması gerekiyor.yapıracağınız yer zaten aletin o tüylri görüp görmeyeceğini söyler size.görüp görmemesi de alete göre sanırım

çok teşekkür ederim calimeros. hala özel mesaj yazamıyorum. o yüzden burdan ileteyim teşekkürümü. kuzenim o hastanede hemşire. ben onunla da konuşayım o zaman. ilgin için çok çok teşekkürler.

rica ederim ne demek.
umarım fiyatlar değişmemiştir şuan. eski müşteriyim o bakımndan. dediğiniz bilgi muhakkak blgi alın.
sevg.

X