Lazer Epilasyon bekar olup genital bölgeye epilasyon yaptıranlar burayaa...

kızlar ben hem genital bölgeye hemde koltuk altına yaptırıyorum çokta memnunum.koltuk altım bitti genitalde neredeyse bitti sayılır,çokta acımıyor

bende genital bölgeye gitmek istiyorum ama bu zamana kadar hep jşlet ile aldığım için kalınlaştılar o yüzden biraz endişeliyim. seanslar uzasada sanırım etkisi olur değil mi hanımlar???

bende genital bölgeye gitmek istiyorum ama bu zamana kadar hep jşlet ile aldığım için kalınlaştılar o yüzden biraz endişeliyim. seanslar uzasada sanırım etkisi olur değil mi hanımlar???

Kıl ne kadar kalın ve siyahsa seans sayısı o kadar az olacaktır.:lepi:

ya kızlar bende basladım 2. seans bıttı 2 hafata once ama benım merak ettıgım su kı benım genıtal bolgemde karartılar var. yanı assagıda bıkını altında kalan bolgede ve ordada kalın kıllar var. koyu bolgeye nasıl ısleyecek orası zencıgıbı walla. mesela koltukaltım bembeyazdı ve ılk seansda yarısı gıttı. ama genıtal nasıl olcak anlamadım . bıkını cevresınde dökulmeler vaar ama ordan emındegılım. sızdede aynı karatılı bölgeler yok mu alt taraftaçayrıca pardon bıraz ozel ayrıntılara gırdım ama sizlerden baska kıme sorabılırımkı :kedi::kedi:

haa bıde seans aralarında lazer görmüş bölgeye jılet vuruyor musunuz???

aynısını ben de soruyorum.
yav çok ilginç kalın tüylülerin daha çabuk bitiyo ama incelerin daha uzun sürüyo.:) yine de buna çok sevindim :KK70:

buarada istanbulda tavsiye debileceğiniz bir yer var mı

selam kızlar daha sonra hiç çıkmıyor değilmi bende düşünüyorum kurtulmam lazım bu sorundan yakında ewleniyorumda zararı yoktur inş araştıracağım ama sizlerede sormak istedim eğer olursa çok iyi olacak benim için 6 7 aya kadar bitermi bu iş?..yani düğüne kadar bitmesi lazım ayyyyy utandımda vlaa:kedi:yerimseniben

selam
limongirl 6 7 ayda bitmez seanslar 2 ay ara ile oluyor. tabiki bunlar yaptıracağın yerin kıl yoğunlupuna göre değişiyor ama ne olursa olsun 3 seansta tam olarak bitmiyor. en fazla 5 yada 6 ayı gönzden çıkartman lazım.

kızlar operasyonu yapacak kişi çıplak mı yapıyor,yani soyunukmusunuz yoksa aleti iç çamaşırınızın içine mi sokuyor yoksa iç çamaşırının üstünden de görüyormu cihaz tüyleri.utanıyorumda:kedi:

Kızlar bizde görümcemle birlikte tüm vücudumuza yaptırmayı düşünüyoruz ankara sincan'da oturuyoruz iyi bi yer bilen varmı kızılay tarafında olsada gidebiliriz.ancak görümcem bekar olduğu için nasıl güvenebiliriz diye düşünüyoruz. ve fiyatları konusundada tam bilgi verirseniz seviniriz.acil yardım lütfen . çünkü ikimizde felaket durumdayız :KK70: mafoldumben :teselli:

mydecember bende yaptırıyorum alt kısım tamamen çıplak oluyor o şekilde lazer işlemi uyguluyorlar. bende sizin gibi çok utanmıştım ve ilk seansımda kendimi çok kastım.o yüzden dökülmeler çok az oldu. doktor çok kastığım için olduğunu söyledi. kontrol seansında daha rahat olmaya çalıştım ve iyi sonuç aldık. haftaya ikinci seansıma gideceğim şimdilik memnunum tüm arkadaşlarımada tavsiye ediyorum büyük rahatlık.

X