Ocak bebeklerinin doğum günü hazırlıkları ve kutlamaları

inaysa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
3.770
2
45
aslında daha var diye düşünenlerniz olabiir ama zaman su gibi akıp geçiyor birde herzaman pc başına oturmak mümkn olmuyor en azından arada buraya urayıp birbirimize güzel fikirler verelim dye bu topiği açtım yavrularımızın ilk doğum günleri yaklaşıyor nasıl kutlamayı düşünüyorsunuz neler yapıcaksnz menünüzde neler olucak evleri yada nerde yapıcaksnaız nasıl süslüyeceksiniz vs gib,i şeyleri bu topikte yazalım arkadaşlar

benim eşim pek yapmak istemiyor doğumgünü kutlamasıda neymiş diyor :)) ama ben yapmak istiyorum aileyi çağırmayı düşünüyorum teyze hala dayı babane anane o kadar ev küçük çok kalabalık yapamam zaten bir tane pasta alırız yeter oğluşumun 1. yaşgününde mumunun başında resmi olsun yeter zaten anlamıyacak onun anlıyacağı zamanlardaki doğum günlerini afilli yaparız :)))

benim eşim pek yapmak istemiyor doğumgünü kutlamasıda neymiş diyor :)) ama ben yapmak istiyorum aileyi çağırmayı düşünüyorum teyze hala dayı babane anane o kadar ev küçük çok kalabalık yapamam zaten bir tane pasta alırız yeter oğluşumun 1. yaşgününde mumunun başında resmi olsun yeter zaten anlamıyacak onun anlıyacağı zamanlardaki doğum günlerini afilli yaparız :)))

düşüncelerime tercüman olmussunalkisalkisalkis

merhaba kizlar
benimde aklimdan geciyordu bu konu
ben cok kalbalik bir dogum gunu isterdim ama maalesef 3 kisilik bir dogum gunu olucak
, buda bize ozel olsun napalim :) gelecek yila ins kalabalik oluruz. yilin hangi zamani
nerde olacagimiz pek belli olmuyor gerci.

aa kimse bişey yazmamış en istekli benim galiba bu konuda ben işallah Allah sağlık sıhhat verirse iki ayrı kutlama yapıcam biri aile ve aekadaş çevremizden diğeri burdaki çağanın arkadaşlarına iki gün üst üste olucak biraz görgüsüzce olucak ama napim çok heveslendim birde ben bebek mevlidi falanda yapamamıştım iyice sonradan içimde heves kalmasın istiyorum hatta kasım annelerindeokumultum onlar gelenlere davetiye magnet tarzı şeyler bile vermişlerde çok hoşuma gitti ama bizim kociş gereksiz buldu onları neyse belkide yaparım fırsatım olursa o tarz bişiler

aaa ben de hevesleniorum canım ...kafede yapacağız biz,hem herkes de orda olur:))hem ben uğraşmam:))
pasta kahve yeter:))

inaysa bende senin gibi 2 ayrı doğum günü yapmayı düşünüyorum ama daa eşimle konuşmadık...bakalım nasıl olucak karar wericez..

inci bende magnetli buz dolabı süsü yaptıracağım 12 adet sadece kendi ailemi çağıracağım için onlara göre...internetten sipariş verceğim üzerine yazı yazdıracağım hatta biblosunu bile beğendim süslemesi filan tanesi 1,75 e geliyor...

hemşom biri açsın die istekte bulunmuştum topiği saolasın
bende senin gibi mewlüd yapamadım janjanlı bi parti düşünüom ama 1 tane ,kızımın arkadaşı yok walla:KK43:(
balım şu adresi versene bende bakayım şu biblolara,hatıra kalsın güzel olur

Kızım ocak 12 ben 15 i... eşimde pek fazla kutlama yanlısı olmasada , pastamızı alır ama davet edermiyim birilerini, sanmıyorum...

Kızım ocak 12 ben 15 i... eşimde pek fazla kutlama yanlısı olmasada , pastamızı alır ama davet edermiyim birilerini, sanmıyorum...

tuğba neden öyle düşünüyorki eşin...bence ilk yaş güleri çok güzel olması gerekiyor...ben çok özeniyorum doğrusu oğlum farkında bile olmasa o gün bizim için çok özel birgün....sağlıkla bebeklerimiz kucağımıza aldığımız gün..

merhabalar hanımlar, ben henüz anne adayıyım, nasipse 2010 ocak annesi olacağım..
ve şimdiden başladım 2011 ocakta nasıl bir doğum günü yapacağımı.
hatta cumartesi günü eşimle konuştuk...
etilerde akmerkezin karşısında bir parti organizasyoncusu var, ordan aklımıza geldi.

bilimum akrabaları davet edeceğim, süslemeler.. pastalar, kurabiyeler, şekerlemeler, pizzalar... kendimi de prenses gibi süsleyeceğim, kızımı da...
allahım o günleri göstersin, hayallerim çoookk :)

kısmetse bizde yapacağız doğum günü. bence ilk doğum günü önemli. ayrıca o gün batuhanı fotografcıya götürüp albüm yaptıracağım. pastasını da 1 şeklinde düşünüyorum. diğer detayları henüz düşünmedim.

hanımlar doğum gününde menünüzde neler olucak kaççeşit yapmak yeterli olur ben börek poğaça kurabiye yaprak sarma patates topları kek yapıcam ama gözüme az geliyor soğuk meze yada salata arttırmalımıyım sizce yada şunuda yap g
zel oluyor dediğniz bir tarif varmı

inci ben aile arasında yapacağım için çok fazla çeşit düşünmüyorum...en fazla 5 çeşit olur...

bende stüdyo araştırmasındayım nerde çektiirsem 1 yaş temalı fotolarımızı
ayrıca değişik olarak heryıl d.gününde yapacğm geleneksel bişey yapmak istiyorum kızlar nasıl bişeyden
bahsettiğimi anlamanız için mesela heryıl elini boyayıp bır kağıda iz yapıp 1. d.günü yazmak gibi bu en basit örnek ilk aklıma gelen ama daha farklı bişi arıyorum fikirlerinize açığı..başka 1 şeklinde pasta yaptırmak ve balonlarla süslemek evi kendimide bi güzel süsleyip bu günü ölümsüzleştiren aile fototsuda kesin listemde olanlar arasında aklıma geldikçe yazarım bende..ayy çok heyecanlıı

ben de çok kararszım ya..cafe de düşünenler var sanırım ama bana biraz hayalkırıklığı olur gibi geliyo..hele başka çocuklar da olursa herkese eziyet, yok yere düştü yok masaya çarptı, yok altı pis, yok uykusu geldi berbat geçebilir bence bilmiorum benm fikrim zaten domuz gribi de var ortak kullanım alanlarından kaçıoruz biz.heralde evde yapıcaz belki 2gün yaparız bizim dgünü pazara geliyo anane babanelerle o gün yaparız cuma da arkadaşlarıımıza parti veririz bakalım daha 1buçuk ay var nerdeyse

X