arkadaşlar ''DOĞUM VİDEOSU'' BULDUM ! izleyin

izlerken ağladım.muhteşem bişey.Allahım bize de nasip eder inşallah.

ne güzell bende bolee doğurdumm:dance:

allah yardımcımız olsun en kısa zamandada bebeklerimize kavuştursun

günaydın kızlar.... nekadar kolay dogurmus.insallah bizde böyle cabuk ve kolay doğumlar yaparız.hemsireyim cok doğum gordum oyuzden normal doğumdan cok korkuyorum.gerci daha hamile degılım ama yakında insallah....

ay böyle cabukmu oluyor dogum yaaaaa tuhaf oldum birden

kizlar vajina bu kadar buyuyunce han kapisi gibi olmazmi:eek: ??? yani sonrasinda.... anladiniz siz onu...yerimseniben

bir de kadinin icinden hersey cikti ama herhalde 9 aydir orda bir suru sey birikmistir. tamamen temizliorlar mi herseyi???

Allah herkese bir solukta dogurmayi nasip etsin:nazar:

offf korkunç ya ben sezeryan istiyom hiç bişi duymak ve görmek istemiyorum neyse zaten miyomum var benim mecbur sezeryan heralde

izlerken bile kasıldım stres oldum valla.normal doğumdan korkuyorum ama bebeğim doğduğunda onu ilk ben görmek istiyorum epidural normal yapıcam heralde.ama önce bebişimin karnıma yerleşmesi lazım.hadi artık gelll lütfennn :CüvCüv:

off o neydi ya annemin değerini şimdi anladımkafamçokkarıştı

ayy çok güzel bir duygu bende tatmak isterim amaliyat daha zor ben yaşadım ameliyatı doğum yapmadım ama gene meleğim gelsin diye ameliyat oldum ay bende doğurmak istiyorum hadi gel atık anne ne babana seni bekliyoruz meleğim:emir_bebek::CüvCüv:senağlama

Hiç korkrmadım :roflol: Normal doğum bence daha iyi ne güzel hemen bebişini kucağına aldı:asigim::ecrin_bebek:

ayyyyyyyy annenelerin hakkı asla ödenmez ya canm annemmmmm

çok kötü oldum normal doğum gerçekten cesaret işiymiş
ben çok ödleğimm:1no2:

ayyy ne kolay doğurdu o öyle :uhm: evli değilim henüz bu işleri bilmiyorum yani ama doğurmak bu kadar kolay mı :1shok: izlerken bir tuhaf oldum

ayyyy çok kokrtum bennn :bbo:

ben de normal dogurmayi planliyorum. hamile kalmadan once bile bolca dogum videosu izlerdim, simdi de izliyorum. ilk gorduklerimden korkmustum ama izleye izleye alistim artik. en ufak bir sey hissetmiyorum, kendimi hazirladim simdiden.

normal dogum isteyen herkese sikca video izlemelerini tavsiye ederim!

Arkadaşlar bi kaç yoruma baktım korkmuşsunuz.:eek:
Ben ebelik mezunuyum suan hemşirelik yapıyorum videoyu izleyemedim ama korkmayın :1rolleyes:
Ben mezun olmak için 50 doğum yaptırmam gerekiyodu.Okadar normal doğuma sahit oldum.Ve ben daha bekarım ama emin olun ki doğum yaparsam ALlah kısmet ederde bi çocuk verirse kesinlikle normal doğum yapacam çünkü herseyin tadı ayrı.
Okadar acı cektiklerini yorulduklarını gördüm ama çocuğu kucaklarına aldıklarında eser yok acıdan :asigim:
Bi arkadaşım hamileydi ben ona baştan sona anlatmıştım ve çok kolay bi doğum olmuş.Ayy ne heyecan verici :1rolleyes:
Merak ettiğiniz bişey olursa yardım ederim a.s.

X