arkadaşlar ''DOĞUM VİDEOSU'' BULDUM ! izleyin

Ayyyy Tansiyonum Düştü Yaaaaaa Ne Buuu

vallahi ben de fena oldum zaten normal doğumdan korkardım iyice tırstım. artık öldürseler yapmam. buna kolay diyorlar ama herkesin ki bu kadar kolay olmuyor. neysa hepimiz öyle ya da böyle bu bebekleri doğuracağız o nedenle lütfen artık böyle videolar yayaınlamayın yaaaa.. korkuyoruz kardeşiiiiiiimmmmmmmm..

:smiley-cool: arkadaşlar böle izleyince sahiden urkuyo insan ama ben 3 tane normal dogum yaptım korkmayın ya çekilen acı bebeginizi kucagınıza alınca bitiyor hem sezeryan daha kötü kardeşlerimden biliyorum hiçde saglıklı degil normal dogumdan sonra ertesi gun daha rahtsınız ama sezeryanda yardımsız 1 hafta ayaga kalkamıyosunuz hemde kendi başınıza gelince bu kadar ürkutücü olmuyo inanın tecrübeliyiz yani

nefincim ben dürüst olayım normal doğumdan korkuyorum ne bileyim 15-20 saat sancı çekmek istemiyorum tamam en sağlıklısı en doğalı bu sonunda herşey güzel oluyor ben kabul ediyorum ve normal doğum yapan ve yapmak isteyen herkesi tebrik ediyor ve onlara korkunç imreniyorum ama ben doktorum ne derse desin sezeryanla yapacağım allah kısmet ederse. şimdi size anlatmayacağım da arkadaşım 7 ay önce normal doğum yaptı anlattı da kanım dondu resmen. yok yok ben almayayım alana da mani olmayayım.

aynen cnm biz iki korkak ki bana yaklaştıkça geliyolar.ama bebişte hissedip üzülüyomuş yaa....ona takıldım ben fazla düşünmemeye çalış cnm

egemencim isteyen bana korkak desin valla sadece saygı duyarım ama ben yapaaaaaaammmaaaammmmm. düşündükçe karnıma sancılar giriyor valla.... tamam artık düşünmeyelim bari.

ayyyyyyyyyyyyyyyy.ben bekarım ama sanki doğum yapmış gibii hissettim kendimi...çok korkuyorummm.

oh valla kadın iki dakkada doğurdu bitti inşallah bizimde böyle kolay olur

ben de izleyemedim, ellerim titredi, bir saniye ancak bakabildim, iğrenç bence,

İZLEYEMEDİMKİ YAAA :çok üzgünüm: AMA İZLESEYDİMDE KORKMAZDIM BEN NORMAL DOĞUM DÜŞÜNÜYORUM ZATEN.İĞRENÇ OLAMAZ BU MUCİZE.. :1yes2:

ne olursa olsun kolay hiçbişey yok kızlar...ben yinede ısrarla normal diyorum....

ameniyyyyyyyy .ben çocuk falan doğuramam.istemiyorum korkunç ve çok kötü bi durum o ne ya öle nası çıkıyo .o su falan.Aman bendemi öle doğdum.Annecim benim ya nası zorluklarla dünyay getirmiş beni.
ama karar verdim ben sezeryan olcam
:a015: :sm_confused: :sm_confused:

ne güzel hiç zorlanmadan doğum yapmış kadın
allah herkeze öyle doğum nasip etsin
valla ben hiç korkmadım çatır çatırda doğururum kardeşim
kolay değil öle ana olmak

psikolojik delüü seni.çatır çatır doğururmuş::1shok: :1shok:
:Roflol: :teytey:

aynen öyle ilona çok doğrusun.doğuramam diyenlerin canı can da biz çatır çatır doğuranlarınki patlıcan mı?
şaka bir yana annelerin hakkı ödenmez diye boşa dememişler.sağlık sorununuz yoksa normal doğum yapın arkadaşlar.onun acısı bile güzel.bağıra bağıra doğurduk,yetmedi ikinciyi de doğurduk.allah tüm kadınlara anneliği yaşatsın.anne olmaktan dolayı öyle mutluyum ki her zaman tanıdık tanımadık herkes için dua ediyorum.

Ilona Seni Tebrik Ederim Canim. Valla Imrendim Sana. Keşke Senin Kadar Cesaretli Olsaydim...[/COLOR:1yes2:

ben baya etkilendim normal dogum yapmicaam sanirim :KK43:

bu kadin cok kolay dogurdu keske herkes boyle dogura bilse kisiden kisiye degisiyor dogum tabiki ben iki tane dogurdum ikide kolay oldu sayilir kardesimin dogumuna girdim onunkuyle kiyaslarsan benimki cok kolaydi ama dogum yapana rabbim yardim ediyor

valla 27 saat sancı cektim normal oldum oglum şimdi yine hamişim gene normal diyorum bende korkuyorum ama bebegimi kucagımda istiyorum inşalah alah olmayanlarada naip etsin alah kimsenin kucagını boş bırakmasın guzel duygu cok acı ceksende

X