arkadaşlar ''DOĞUM VİDEOSU'' BULDUM ! izleyin

L

limonatam

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi limonatam
[googlevideo]-4187033985050531843[/googlevideo]

• Konu Sahibi limonatam
canım sen izlemeeeeeeeee yaa.iyi değil izleme cnm

• Konu Sahibi limonatam
kızlar dogum yapmadan boyle seyler ızlemeyın ınsanı cok etkılıyo kesınlıkle tavsıye etmıyorum

• Konu Sahibi limonatam
AYY BANA BİŞEYLER OLUYOOOOO:bbo: :bbo: :1shok:

:1shok: :1shok: :1shok: :bbo: ÇOK KÖTÜ OLDUM YAAAA

Arkadaşlar Bence Koymayin Böyle şeyler Insan çok Etkileniyo Amaaa

Evet Yani Korkulu Bi Rüya Gibi Oluyo Ve Ben Normal Doğumu Asla Düşünemiyorum.çok Etkileniyorummm

aman allahim bu nedir??? Acikcasi ben cok korktum:1yes2: Ama kesin bu acilar ve sancilar cocugu eline aldiginda geciyordur, cabuk unutulur sanirim.

ınsallah bende boyle rahat doğum yaparım.kızlar ya bu nekı ben ne doğum vıdeoları ızledım kadının rahmı acılmıo makas falan atıolar.doğrusu ben normal doğum dusunuyorum hıcde korkmuyorum.en azından gunlerce sezeryandakı gıgı dıkısın acısını cekmıyosun hemde karnında ız kalmıo.

hayır bn kesinlikle normal dogum yapmam aslaaaaaaaaaaaaaaaaa annecimmmmmmmmmm

Ya arkadaşlar korkacak hiç bir şey yok doğanın kanunu bu ben normal doğum yaptım ve çok memnunun bende sezeryan'ile doğum yapmayı hiç istemem normal doğum yapmış olan bir kişi olarak tekrar söylüyorum korkulacak hiç bir şey yok normal doğumda bebeğinize hemen kavuşuyorsunuz sezer'yan ile doğum yaptığınızda belli bir süre kucağınıza alamıyorsunuz bebişinizi..

bence igrenc ya ufff boyle seylere bakiyorum sonra karnimdakinden korkuyorum resmen yaaa

temiz doğum olmuş
darısı yeni goğum yapacaklara

X