kizlar yardimmmm

gizem68

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
2
0
slm kizlar suan 10 haftalik hamileyim ama feci sekilde ikiz his ediyorum iki kere doktorum bi 6 haftalikken birde 9 haftalikken ultrasondan bakti ve bir bebek var dedi ama ben belki cok sacma diyeceksiniz ama ona ragmen felaket bi sekilde ikiz his ediyorum,yardimci olurmusunuz neden bu kadar ikiz his ediyorum,sizce sonradan ikizse gorunebilirmi yoksa benmi sacmaliyorum???

öncelikle hayırlı olsun gebeliğin allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına alırsın inşş ..nasıl bir histir bu acaba bizler üçüz iken hissetmedik :bbo: inş kalbine göre verir diyelim bu sefer olmassa bidakine denersiniz

canım benim belkide sen ikiz istediğin içindir bu his..... çok mu istiyorsun ......... ama nolur hayırlısını iste ...... bende ikiz olsun isterdim hep.... rabbim bana dördüz verdi ...doktorlarda doğurmazsın dediler..hakkaten kanamam kesilmedi ve iki bebeğimi gözümn önünde öldürdüler....ikisde kızdı..onlara iğne vurularken ultrasonda oyuncak bebek boyutunda resimlerini görüyordum.... gözümü kapatmak istediler ama baktım ben.. hiiiiç unutamam yavrularımın iğneden kaçışını ve can çekişini....ve öyle çok imtihan yaşadımki.... belkide benim bu isteğim yüzünden rabbim beni böyle imtihan etti. hayırlısı neyse o olsun güzelim.....

EĞER ıÇıNDEKı HıS SENıN ıKıZ ıSTEDıĞıN ıÇıNSE NOLUR SENDE HAYIRLISINI ıSTE...

canim benim oncelikle basin sag olsun cok uzuldum bana gelince ikiz falan istedigimden deyil bu his,herkez gibi olursa iyi olur diye dusunuyorum sadece ama benim icimdekiler bambaska birsey,bende ilk bebegimi akraba evliliginden dolayi dogdugu gun kaybettim,oyuzden seninde dedigin gibi ALLAHTAN once hayirlisi sonra saglikli olsun insallah.ama neden hep icimdeki ses ikiz diye bagiriyor?

canım benim belkide sen ikiz istediğin içindir bu his..... çok mu istiyorsun ......... ama nolur hayırlısını iste ...... bende ikiz olsun isterdim hep.... rabbim bana dördüz verdi ...doktorlarda doğurmazsın dediler..hakkaten kanamam kesilmedi ve iki bebeğimi gözümn önünde öldürdüler....ikisde kızdı..onlara iğne vurularken ultrasonda oyuncak bebek boyutunda resimlerini görüyordum.... gözümü kapatmak istediler ama baktım ben.. hiiiiç unutamam yavrularımın iğneden kaçışını ve can çekişini....ve öyle çok imtihan yaşadımki.... belkide benim bu isteğim yüzünden rabbim beni böyle imtihan etti. hayırlısı neyse o olsun güzelim.....

EĞER İÇİNDEKİ HİS SENİN İKİZ İSTEDİĞİN İÇİNSE NOLUR SENDE HAYIRLISINI İSTE...

içimi cızlattın canım :a015: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: herşeyin hayırlısı artık rabbim içini biliyor

X