Göğüs kılları

Beniimde var yaaa cimbizla aliyorum fakat ikiser ikiser cikiyor bu sefer ve gobegimdede sari sari vardi aldim ve suan siyah siyah cok pismanim :KK43: ... Agda sarkitiyor vicudu bu yuzden iyi degil guzelik salonunda yuze goguse agda yapmiyorlar. Bioligik agdalar var onlar gercektende tugleri azaltiyor ama tabiki her agda seansindan sonra yaglamaniz gerekiyor :) bu sekilde tugler azaliyor fakat gogus bolgesini bilmiyorum ve sormadim hic utandigimdan :) bir dahaki gittigimde mutlaka sormayi dusunuyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Beniimde var yaaa cimbizla aliyorum fakat ikiser ikiser cikiyor bu sefer ve gobegimdede sari sari vardi aldim ve suan siyah siyah cok pismanim :KK43: ... Agda sarkitiyor vicudu bu yuzden iyi degil guzelik salonunda yuze goguse agda yapmiyorlar. Bioligik agdalar var onlar gercektende tugleri azaltiyor ama tabiki her agda seansindan sonra yaglamaniz gerekiyor :) bu sekilde tugler azaliyor fakat gogus bolgesini bilmiyorum ve sormadim hic utandigimdan :) bir dahaki gittigimde mutlaka sormayi dusunuyorum

Bioligik agda hic duymamistim hangi markalarda var bu? Normal agdadan farki nedir

Bende kendime çok kızdım ne yapıyorum diye ama iş işten çıktı. Cımbızla da aldım. Jiletle de şuan aşırı çoğaldı. Ağda yaptım çok canım yandı. Bilmiyorum ne yapacağım. :KK43: Ama lazer şart. Hormon tedavisi ile birlikte lazer de olabiliyor mu acaba?

Lazer ya da igneli epiyasyon gerekir bence keske hic dokunmadan bastan lazer filan yapilsa daha kolay kurtulurdunuz

Bioligik agda hic duymamistim hangi markalarda var bu? Normal agdadan farki nedir

Bioder Sirli Tüy Azaltıcı Ilık Ağda

İstenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri arasında en çok tercih edilen yöntem %61 oranla ağdadır. Bioder, tüy azaltma konusundaki uzmanlığını yeni ürünü Tüy Azaltıcı Sirli Ilık Ağda'ya taşıyarak tüketicilerine sunuyor.

%90 tüketici memnuniyetine sahip olan Bioder, Sirli Ilık Ağda ürünü ile istenmeyen tüylerden kurtarırken aynı zamanda tüyleri azaltarak tüketicilerine mükemmel bir fayda sağlıyor. İçeriğindeki bitkisel Complex B ekstresi sayesinde Bioder Sirli Ilık Ağda, özellikle yaz aylarında kadınların en büyük kurtarıcısı olacak.

• Katılımcıların %95'inde tüy azalması sağlanmıştır.
• Tüy sayısında %47 azalma**
• Tüy çıkışında %39 gecikme**
• Tüy çapında %22 incelme**
• Uzun süren pürüzsüzlük keyfi
• Tüyleri kökünden alırken zamanla azalmasını sağlar.

** 2. ayın sonunda elde edilen klinik test sonuçları.

Bioder Sirli Tüy Azaltıcı Ilık Ağda

İstenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri arasında en çok tercih edilen yöntem %61 oranla ağdadır. Bioder, tüy azaltma konusundaki uzmanlığını yeni ürünü Tüy Azaltıcı Sirli Ilık Ağda'ya taşıyarak tüketicilerine sunuyor.

%90 tüketici memnuniyetine sahip olan Bioder, Sirli Ilık Ağda ürünü ile istenmeyen tüylerden kurtarırken aynı zamanda tüyleri azaltarak tüketicilerine mükemmel bir fayda sağlıyor. İçeriğindeki bitkisel Complex B ekstresi sayesinde Bioder Sirli Ilık Ağda, özellikle yaz aylarında kadınların en büyük kurtarıcısı olacak.

• Katılımcıların %95'inde tüy azalması sağlanmıştır.
• Tüy sayısında %47 azalma**
• Tüy çıkışında %39 gecikme**
• Tüy çapında %22 incelme**
• Uzun süren pürüzsüzlük keyfi
• Tüyleri kökünden alırken zamanla azalmasını sağlar.

** 2. ayın sonunda elde edilen klinik test sonuçları.

Hmm tesekkirler bi tane alip dolunay vakti denemeliyim :)))

Hmm tesekkirler bi tane alip dolunay vakti denemeliyim :)))

Tavsiye ederim faydasi gercektende var ben kendim cekemiyorum korkudan bundan dolayi guzelik salonuna gidiyorum orda aliyola yaglada masajimida yapiyolar :) ve purusuz gercektende jileten kurtulduguma bin sukur

Yazın malum bikini e malum göğüs arası . bende bu konuda muzdaripim göğüs aramın görünecegi vakitlerde tüy sarartıcı kullanıyorum dibine girmedikte uzaktan pek anlaşılmıyor :KK70:

Kızlar bu konuyu gördüğüme ve tek olmadigima o kadar sevindim ki :).benim de göğsümde tüy var :KK43: ama aşırı boyutta değil bazıları kalın bildiğin kıl bazisi da tüy şeklinde.ilk başlarda bu kadar değildi ama cimbiz la aldım alınca çoğaldı ve kalın çıkmaya başladı .Eğer bunlardan kurtulmanın bi yolu varsa burda paylaşın nolur :KK43:

Kızlar selamlar. Benimde bu konuda sıkıntılarım vardı. Belki hatırlayanlar vardır. Artık bu işe dur deme kararı alıp , iğneli epilasyon yaptırdım daha çok yeni bakalım ne olacak. Ayrıca hiç abartıldığı kadar da acı çekmedim . Sadece sinek ısırması gibi bir acıydı. Biraz zaman geçsin sizi bilgilendiririm. Şuan hala kızarık şekilde 3 4 gün oldu.

Kızlar selamlar. Benimde bu konuda sıkıntılarım vardı. Belki hatırlayanlar vardır. Artık bu işe dur deme kararı alıp , iğneli epilasyon yaptırdım daha çok yeni bakalım ne olacak. Ayrıca hiç abartıldığı kadar da acı çekmedim . Sadece sinek ısırması gibi bir acıydı. Biraz zaman geçsin sizi bilgilendiririm. Şuan hala kızarık şekilde 3 4 gün oldu.

Faydasını gördünüz mü?

Bir de şunu söyliyim ki arkadaşlar göğüs kılı genelde hormon bozukluğuna ya da yumurtalıkla alakalı bir duruma işaret ediyor..
Bende önceden hiç yoktu, ama bir senede bir iki tane derken şimdi baya var ve normalde tüylü değilimdir. Doktor da baktı vücuduma sende tüylenme yok dedi, ama malesef göğsümde var işte. Ve o kadar rahatsız oldum ki sırf bunun için doktora gittim. Hormon değerlerim normal çıkmadı, bir testim daha var bu ay ve sonra ona göre ilaç mı vericek ne yapıcak doktor bilmiyorum.. Ama kurtulmak istiyorum, gerçekten kötü bir görüntü yani.

Ayni dert bende de r , bir iki uc derken suanda gogsumde belki on tane siyah siyah kil var , cok sinir bozucu , lazer epilasyon yada igneli ise yaradi diyen varmi aranizda ?

Ayni dert bende de r , bir iki uc derken suanda gogsumde belki on tane siyah siyah kil var , cok sinir bozucu , lazer epilasyon yada igneli ise yaradi diyen varmi aranizda ?

Bence önce hormonlarınıza baktırın.. Eğer ki hormonlarınız şu an normal değerlerde değilse lazer ya da iğneli yaptrısanız bile tekrar çıkma ihtimali varmış. Bir doktora danışın önce..

Düzenli kullandığın bir ilaç varmı benım ondan oluyor aynen cımbız kullanıyorum bende o da sertlestıtıyor ama ağdada besliyo şaştım kaldım

X