Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası ankarada bakıcı arıyorum

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

eralpeg

albay
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
58
0
ankarada balgatta oturuyorum. bebeğime bakacak ve kendisine güvenebileceğim birisini arıyorum. bebeğin tüm işlerini(yıkama yemek ütü v.b) işlerinin yanında evin ütüsü ve yemek yapmasını istiyorum. ancak işe 2010-şubat ayında başlayacak. şu anda izinliyim ve evdeyim. bu süre zarfında istekliler ile görüşmek istiyorum.

bnede aynı durumdayım ay bir an kendi ilnımı okudum sandım başkasının ağzından çok komik oldum yaaa ikimizede bol şanslarkaydirigubbakcemile5

balgatın girişinde dostlar sitesinde oturuyorum.
yummy özel mesaj gönderemedim size. buraya yazıyorum.

şimdi anladım demek istediğinizi
7 aylık bir oğlum var ücretsiz izindeyim şu anda
ve şimdiden araştırmalar başladık
yapacak bişeyimiz yok malesef
inş. iyi birilerini buluruz

valla çok zor sanki ankarada bakıcı kalmamış gibi bşey anlamadımki uygun biri niye olmuyo ki

mrb arkadaslar ben 24 yasındayım kimya teknikeriyim ama kendi alanımda iş olmadıgı için çalışmıyorum 1 senelik evliyim sigara kullanmıyorum eşim rahatsız calışmıyor bu yüzden ben çalışmak zorundayım annemde cok cocuk baktıgı için bende deneyim kazandım :) isterseniz referansta verebilirim

ben kendimi tanıtmıştım ama tekrar tanıtayım ben nursel 39 yaşındayım . 3 çocuğum var ve hepsini büyüttüm çocuklarımın okuluna yardımcı olmak için çocuk bakmak istiyorum yüzüncü yılda oturuyorum .çocuğunuzu gözümden sakınacağıma ve en iyi şekilde bakabileceğime emin olabilirsiniz çünkü ben de 3 çocuk yetiştirdim şimdiden teşekkür ederim .

nursel ve ciceci meraba
cevap verdiğiniz teşeşkkürler
sizlerle nasıl görüşebilirim
iletişim için numara yazarsanız sevinirm

merhaba ama ben de sizin gibi yeni üye olduğum için özelden mesaj atamıyorum nasıl yapabiliriz ki acaba

merhabalar.annem şuan beysukentte ikiz bebeklere bakıyor.keçiörende oturuyor.uzak olduğu için işini değiştirmeyi düşünüyor.sizin şartlarınız nelerdir?

görüşmek isteyenlere özelden tel numarası verebiirim
gerçekten ciddi olarak düşünen varsa lütfen yazsın
bende ona özelden yazarım

bu arada şartlarımı tekrarlayım bebeğim şu anda 7 aylık ve ben ücretsiz izindeyim
şubat ayında işe başlanacak bende mart ayında işe başlayacağım
yani yaklaşık 1 ay beraber bakacağız bebeğimize
bebeğin tün ihtiyaçları yemek ütüsü herşeyi size ait olacak
ayrıca evde varsa ütü ve günün yemeğininde yapılmasını istiyorum
geriye kalan şeyler karşılıklı olarak konuşularak anlaşılır.
şimdiden teşekkürler

İsterseniz özelden numaranızı bırakın.dediğim gibi annem için yazıyorum.beysukente göre balgat daha yakın diye düşünüyorum ama kararı verecek olan annem şonuçda .birebir görüşmeniz dah faydalı oacaktır

X