Nianlma srpriz yapmak istiyorum:)

es_se

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2009
25
0
mrba,
(arkadaşlar formda yeniyim umarım doğru yere açmışımdır.)
Nişanlım askerde ve ona çok güzel bi sürpriz yapmak istiyorum.
ve kargoyla direkt adrese teslim diye düşünüyorum.
Aslında bir defter alıp tanıştığımız günden bugüne kadar bütün özel mesajlarımızı(yazışmalarımızı),birbirimize hediyelerimizin resimlerini,onun aldığı çiçeklerin bile resimlerini herşeyi resimleriyle birlikte yazıp süslü püslü bir dille anlatıp ona direkt göndermek istiyorum.Ama daha enetersan fikirleriniz varsa çok sevinirim çünkü o hep beni çok şaşırtıyo çok ince sürprizler yapıyo.Çok değişik bi şeyler yapmak istiyorum lütfen yardımmmm...:sm_confused:

ahh ahh çiçekLER mi benm sevglim 4 yıldır bi buket çiçek aldı.. daha da hiç almadı...:KK43: ve kurbana sözlencez düşün yanii şanslısınız kız sizopuyorumnanaktan allah mutluluğunuzu daim etsn

canım senin fikrrinde güzelmiş..öyle bişi yapabilirsin.. ya da güzel bi albüm al..kapağına resminizi koy..içine de birlikte çekildiğiniz fotolar falan. fotoların yan tarafında not yazma yeri olan bi albüm al ama..resimlerinin yanına o resimi anlatırsın.askerde olmasa değişik fikirler de olabilirdi. onlarıda gelince yaparsın =) Allah kavuştursun canım

Canım askeriyede herşey okunuyor bakıyorlar biliyorsun dimi ona göre hareket et düşüncen güzel ama bakıcaklar
inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla kavuşursunuz

canım aynı telaş bende de var hem ucuz hem mutlu edecek bi şey düşünüyorum kaydirigubbakcemile3

hayır subay olarak asker.inşallh bakmazlar.
teşekkür ederim.
o en son ikimizin resmi olan bardak yaptırmıştı.bardak simsiyah ve sıcak suyu koyuyoruz ikmizin resimleri ama çok hoşuma gitmişti.sende bunu yapabilirsin

sürpriz kupa o kaydirigubbakcemile3
sen kendi düşünceni yapabilrisin aslında ama subay olsada okunuyor hersey

sürpriz kupa o kaydirigubbakcemile3
sen kendi düşünceni yapabilrisin aslında ama subay olsada okunuyor hersey

canım benim beni kahvaltıya davet etmişti.neresi seni bu kadar eğlendirdi onu anlmadım ama neyyyyyyyyyyyyssssssssssssseeeeeeeeeeeÇok üzgünüm çoook

evet canım herşeye bakıyolar bende 9 gün sonra gidiyo gidince yaparım diyordum ama

açıcaklar bakıcaklar aşkım hiç sevmez sinirden delirir baktılar diye oturucam aşağı izinden izine yaparım

artıkopuyorumnanaktan

Merhaba nişanlına fotoğraflı magnet yaptırabilirsin birçok fotoğrafınız varsa güzel bir tasarımdan sonra harika bir hediye olacaktır hem hesaplı hem küçük yer kaplamayan dolayısıyla askerde dikkat çekmeyen hemde magnet özelliğiyle yani mıknatıslanması sayesinde demire yapışır kalır ee askeriyedede her yerin demir olduğunu unutmamak gerek

mrbalar,öncelikle herkese hayırlı cumalar.Yeni katıldım aranıza sizden bi ricam olcak :)
Ben nişanlıyım.Nişanlıma da 14 şubat da alacağım hediyenin yanında süpriz kutusu hazırlamayı düşünüyorum :) bu kutunun içine de kalpli notlarla doldurucam.Bi kısmını buldum ama daha çok cümleye ihtiyacım var.Şimdi sizden ricam bana yardımcı olmanız :) Birer cümle ile nişanlıma aşkımı anlatmama yardım eder misiniz ? :)

mrbalar,öncelikle herkese hayırlı cumalar.Yeni katıldım aranıza sizden bi ricam olcak :)
Ben nişanlıyım.Nişanlıma da 14 şubat da alacağım hediyenin yanında süpriz kutusu hazırlamayı düşünüyorum :) bu kutunun içine de kalpli notlarla doldurucam.Bi kısmını buldum ama daha çok cümleye ihtiyacım var.Şimdi sizden ricam bana yardımcı olmanız :) Birer cümle ile nişanlıma aşkımı anlatmama yardım eder misiniz ? :)

sakın alıntı yapöa kndı ıcınden gelenlerı yaz espırılı olsun komık olsun sevgı dolu olsn ama kndı ıcınden gelenlerı yaz sana tavsıym bn yaptm bunu 41 tane kagt yap son kagıda 41 kere masallh askımıza nazar degmesın yaz bıde catal ıgne ıle nazar bncugu tak ..:nazar::nazar::nazar::nazar:

mrba,
(arkadaşlar formda yeniyim umarım doğru yere açmışımdır.)
Nişanlım askerde ve ona çok güzel bi sürpriz yapmak istiyorum.
ve kargoyla direkt adrese teslim diye düşünüyorum.
Aslında bir defter alıp tanıştığımız günden bugüne kadar bütün özel mesajlarımızı(yazışmalarımızı),birbirimize hediyelerimizin resimlerini,onun aldığı çiçeklerin bile resimlerini herşeyi resimleriyle birlikte yazıp süslü püslü bir dille anlatıp ona direkt göndermek istiyorum.Ama daha enetersan fikirleriniz varsa çok sevinirim çünkü o hep beni çok şaşırtıyo çok ince sürprizler yapıyo.Çok değişik bi şeyler yapmak istiyorum lütfen yardımmmm...:sm_confused:

merhaba canım facebook üzerinde pemde düşler atölyesi adında bir sayfam var istersen sana bu konuda yardımcı olabilirim.Uygun fiyatlarla paketlerimizi kargo ilede yolluyoruz.
Butik kurabiyelerde yapıyoruz isimlerinizin yazdığı şeker hamurundan yapıyoruz:)

Bence nişanlına özel bir şey hazırlamalısın askerlik stresini hepimiz az çok tahmin edebiliriz. Mesela her halini fotoğraflayıp ona gönderebilirsin. Bir pano hazırlayıp üzerinde aşk onu gözlerinden öpmek istemektir aşk onu çocuğunun babası olarak hayal etmektir AŞK ile başlayan cümlelerle bir pano hazırlayablirsin.
Aşk kavanozu hazırlayablirsin. Sesin güzelse şarkı söyleyip ikiniz için özel bir şarkıyı gönderebilirsin.

merhaba canım facebook üzerinde pemde düşler atölyesi adında bir sayfam var istersen sana bu konuda yardımcı olabilirim.Uygun fiyatlarla paketlerimizi kargo ilede yolluyoruz.
Butik kurabiyelerde yapıyoruz isimlerinizin yazdığı şeker hamurundan yapıyoruz:)

Bence nişanlına özel bir şey hazırlamalısın askerlik stresini hepimiz az çok tahmin edebiliriz. Mesela her halini fotoğraflayıp ona gönderebilirsin. Bir pano hazırlayıp üzerinde aşk onu gözlerinden öpmek istemektir aşk onu çocuğunun babası olarak hayal etmektir AŞK ile başlayan cümlelerle bir pano hazırlayablirsin.
Aşk kavanozu hazırlayablirsin. Sesin güzelse şarkı söyleyip ikiniz için özel bir şarkıyı gönderebilirsin.

hımm bunu sevdım:) bnmde esım asker bısıler yapmak ıstıorum teskereye gelıyo daha once cok ızıne geldı ama bıtemıcek gıbı uzun bı askerlıgın sonuna geldık ve sevgısının altında ezıldıgım esıme bnde guel bısıler yapmak ıstıyorumm:KK16:

X