Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kayısı çekirdeği yağı kullandınız mı?

1. Konu Sahibi : secret85 #1

İkaz ... kayısı çekirdeği yağı kullandınız mı?

Bir arkadaşımın tafsiyesi üzerine aldım; ama kullanmakta tereddüt ediyorum. Yorumlarınızı bekliyorum kızlar.:enbuyukkk:

2. Konu Sahibi : secret85 #2
    Giriş tarihi
    Jul 2009
    arkadaşım hiç tereddüt etmeden kullanabilirsin.cilt yaşlanmasını önleyerek güzel temizliyor kayısı yağı.biraz pamuğa damlatıp yüzünü sil her akşam .yerimseniben

3. Konu Sahibi : secret85 #3
    cildim çok hassas sürekli kullanımda tahriş olur mu diye çekiniyorum.Kullananlar memnun kaldıklarını söylüyorlar deneceğim bakalım. Memnun kalırdam kremini de almayı düşünüyorum hayırlısı

4. Konu Sahibi : secret85 #4
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    hassassa cildin haftasa bir iki gün kullanın.gündüz kesinlikle sürmeyin güneş ışığıyla karşılaşınca ciltte leke yapabiliyormuş akşam sürün bekletin yatana kadar

5. Konu Sahibi : secret85 #5
    canım yüzde tüy çıkardığını duymuştum dikkat et, bunu kirpiklere sürüyorlar,uzatıyormuş..

6. Konu Sahibi : secret85 #6
    Alıntı magnlina kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım yüzde tüy çıkardığını duymuştum dikkat et, bunu kirpiklere sürüyorlar,uzatıyormuş..
    Teşekkür ederim canım iyi ki uyardın beni vereliniortak Şimdilik bir faydasını görmedim kızlar, tüylenmeye de sebep oluyorsa yüzüme sürmek yerine kirpiklerim için kullanmak daha iyi

7. Konu Sahibi : secret85 #7
    rica ederim canım..yüze buğday yağı sürüldüğünü duydum onu bir araştır istersen netten..
    Düzenleyen: tourmaline Düzenleme Tarihi : 24-11-2009 Düzenleme Saati :22:55

8. Konu Sahibi : secret85 #8
    kayısı yağı mı kayısı ÇEKıRDEĞı yağı mı?

Çünkü ikisi birbirinden oldukça farklı. ıkisini de kullandım.

Kayısı yağı:
    Uçucu bir yağ dolayısıylauzun süreli ciltte kullanılırsa kırışma yapar ama ben ıslak pamuğun üstüne biraz döküp yüzümü bununla sildiğimde çok güzel temizliyordu. Zaten cilt temizliğinde kullanılıyor başka birşeyde değil.

Kayısı ÇEKıRDEĞı yağı:
    Bu daha kalın bir yağ dolayısıyla cilt bakımında kullanılıyor. Bende hala var. Banyodan sonra banyodan dışarı çıkarken sürüyorum cildimi korusun diye. Bende pekte fazla bir halta yaradığı yok abartıldığı kadar mucizevi bulmadım şişesini bitirmeye çalışıyorum açıkçası bir daha da almayı düşünmüyorum. Arkadaşın dediği gibi yüzde tüy de yapıyordur doğrudur kalın yağların çoğu yapıyor zaten emilmiyorlar da cilt üstünden vıcık vıcık.

Buğday yağını ise geçenlerde farkettim. Bu kadar güzel bir yağ görmedim. Sürdükten sonra ciltten çok emiliyor aynı krem gibi. ve içindeki E vitamini cilt yenileyici özelliğe sahip pek çok kozmetikte kullanılıyormuş. Bundan sonra buğday yağı demirbaşımdır.
    Tavsiye ederim cildime yarayan birşey almak istiyorum diyorsan buğday yağı derim.

9. Konu Sahibi : secret85 #9
    Alıntı nemida kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kayısı yağı mı kayısı ÇEKİRDEĞİ yağı mı?

Çünkü ikisi birbirinden oldukça farklı. İkisini de kullandım.

Kayısı yağı:
    Uçucu bir yağ dolayısıylauzun süreli ciltte kullanılırsa kırışma yapar ama ben ıslak pamuğun üstüne biraz döküp yüzümü bununla sildiğimde çok güzel temizliyordu. Zaten cilt temizliğinde kullanılıyor başka birşeyde değil.

Kayısı ÇEKİRDEĞİ yağı:
    Bu daha kalın bir yağ dolayısıyla cilt bakımında kullanılıyor. Bende hala var. Banyodan sonra banyodan dışarı çıkarken sürüyorum cildimi korusun diye. Bende pekte fazla bir halta yaradığı yok abartıldığı kadar mucizevi bulmadım şişesini bitirmeye çalışıyorum açıkçası bir daha da almayı düşünmüyorum. Arkadaşın dediği gibi yüzde tüy de yapıyordur doğrudur kalın yağların çoğu yapıyor zaten emilmiyorlar da cilt üstünden vıcık vıcık.

Buğday yağını ise geçenlerde farkettim. Bu kadar güzel bir yağ görmedim. Sürdükten sonra ciltten çok emiliyor aynı krem gibi. ve içindeki E vitamini cilt yenileyici özelliğe sahip pek çok kozmetikte kullanılıyormuş. Bundan sonra buğday yağı demirbaşımdır.
    Tavsiye ederim cildime yarayan birşey almak istiyorum diyorsan buğday yağı derim.
    Bendeki kayısı çekirdeği yağı, birkaç gün kullanmama rağmen memnun kalmadım, bir yan etkisi olmadığı gibi faydasıda olmadı. Buğday yağını araştıracağım bakalım yerimseniben

10. Konu Sahibi : secret85 #10
    kızlar benim bildiğim kayısı çekirdeği yağı ile kayısı yağı aynı şey..çünkü kayısı yağı dediğiniz ,meyveden zaten yağ elde edilemez ki, yağlar direk çekirdekten elde ediliyor tezimi yağ konusu üzerine yaptım..o nedenle nasıl yağ çıkartılır biliyorum :)) ayrıca bu yağları göz altına sürmeyin minik minik yağ bezecikleri yapabiliyor gözaltında..

Sayfa: 1/2 12 SonSon