TSH düşmesi için hangi bitkiyi önerirsiniz

iklim

canim kizlarim
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
9.980
16
hipotroidi +
anti-tipo
tsh=24.12
ve dr endokrine gönderdi beni samatyada yerim 22 aralık salıya randevu verdi
ve endokrinden tedavime devam edicem tavsiye edilebilecek olan bitkiler otlar varmıdır tsh düşürmek için.ne adet oluyorum ne gebe kalabiliyorum :1no2:
bilen varsa lütfen bir el atsın şimdiden teşekkürler sizlere

Canım ıbrahim Saraçoğlu dereotunu tavsiye ediyor.Hem hipotiroid hem de hipertiroid hastalarına. Her iki durumda da normal seviyeye gelmesini sağlıyormuş. Yemeklerden önce 1 yemek kaşığı kadar olmak üzere günde 3 defayerimseniben

Canım İbrahim Saraçoğlu dereotunu tavsiye ediyor.Hem hipotiroid hem de hipertiroid hastalarına. Her iki durumda da normal seviyeye gelmesini sağlıyormuş. Yemeklerden önce 1 yemek kaşığı kadar olmak üzere günde 3 defayerimseniben

canım çok teşekkür ederim yarın pazar var bizim burda hemen alıyım başlıyım çok teşekkürler allah razı olsun canımŞeniz

iklim gacısı git doktoruna versin sana ilaç... ne ugrasıyon bitkiynen mitkiynen...
dısarıdan tiroit hormonu alman lazım..
:mymeka:

iklim gacısı git doktoruna versin sana ilaç... ne ugrasıyon bitkiynen mitkiynen...
dısarıdan tiroit hormonu alman lazım..
:mymeka:

canım gacım gitçem gitçem yardımcı olsun diyerekten şeyettirdiydim :tomato::tomato:

kesinlikle dereotu, her yemekden 15 dak. önce bir tutam dereotu yemek, iyi geliyormus, 3 ay boyunca uygulayan kurtuluyormus.

bana bak o domatisleri kafanda paralarım senin...kaydirigubbakcemile
doktura sormadan bişey kullanma

:roflol: kendime atmıştım tü irezil diye :roflol:
kız şaka maka tahliller elimde ama sağlam bir endokrinci bulmam lazım

irezil haaa:roflol:
valla kuzum bilmiyom hiç oraları.
ben fakültede nükleer tıpa gitmiştim..

Bende 7 Yıldır Triod Hastasıyım , vede Triod Hormonu kullanıyorum .
TSH yı düşürmek için düzenli ( sabahları kahvaltıdan 30 Dakika önce ) Triod Hormonu kullanmak düşürebilir .

Yazmaya unuttum , Dereotundan faydabilirsin ben hapımla birlikte kullanıyordum , birde Cevizin iyi geldiğini okumuştum .

Geçmiş olsun .

Son düzenleme:
Bende 7 Yıldır Triod Hastasıyım , vede Triod Hormonu kullanıyorum .
TSH yı düşürmek için düzenli ( sabahları kahvaltıdan 30 Dakika önce ) Triod Hormonu kullanmak düşürebilir .

geçmiş olsun canım hormonu derken ilaç dimi

ılginç , benim ilk Tahlilde Tsh 7.2 çıkmıştı ve hemen hap yazmıştı doktor , birde iki tane küçük düğüm vardı . Ne hamile kalabiliyorum ne de adet oluyorum demişsin , seni anlıyabiliyorum benimde adet düzensizliğim vardı , kilo vermeye çok elverişliyim :) ama dediğim gibi hapları düzenli kullanınca yola girdi herşey .
Tekrar tekrar geçmiş olsun .

İlginç , benim ilk Tahlilde Tsh 7.2 çıkmıştı ve hemen hap yazmıştı doktor , birde iki tane küçük düğüm vardı . Ne hamile kalabiliyorum ne de adet oluyorum demişsin , seni anlıyabiliyorum benimde adet düzensizliğim vardı , kilo vermeye çok elverişliyim :) ama dediğim gibi hapları düzenli kullanınca yola girdi herşey .
Tekrar tekrar geçmiş olsun .

saol canım teşekkür ederim durum böyle işte

X