Batık Sorunu Yasayan Var mi ??

G

gün batimi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gün batimi
bacagima agda yapiyorum ve cokda güzel oluyor ama bazi tüyler icerden uzuyor onlari nasil alacam ???cok kötü görünüyor kisa birsey giyemiyorum.bu gün sinirden oturdum agladim :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: lütfen bana yardim edin ?

• Konu Sahibi gün batimi
kese yapmıyormusun canım.kıl dönmesi bizlerde de olur.ama arda banyoda kese yapman lazım.

• Konu Sahibi gün batimi
haftada bir kese her dusa girdigimdede lifleniyorum ama yinede icden cikyor.bacaklarim cok beyaz icerde kalan tüyler dahada cok belli oluyor bazen gercekten derimi soyasim geliyor:kızgın:

• Konu Sahibi gün batimi
ağdadan önce kese yap hem derin incelmiş olur. ağda da deriyi temziliyo biraz bi de haftada 2-3 kere düzenli keseleyip nemlendirici sür. cilt kuru olunca kılın çıkması zor oluyomuş bana gittiğim güzellik salonunda sölediler. umarım işine yarar. kremi ihmal etme:KK66:

• Konu Sahibi gün batimi
hatırladığım kadarı ile benim eski bir arkadaşımda da böyle bir sorun vardı.doktora gitti ve doktor ona bacaklarını jilet ile almasını söyledi.kız da öyle yapıyordu..
aslında nisan mayıs aylarında ben de bunu uyguluyorum.hem cildim dinlenmiş oluyor hem yaza daha pürüzzüs giriyor.sana önerebilirim bir dene istersen.çünkü sürekli ağda yapmak cildi yoruyor...

• Konu Sahibi gün batimi
eğer çok fazla değilse cımbızla çekebilirsin

• Konu Sahibi gün batimi
ağda yaparken bezi iyi çekilmediğinden batıklar olur genelde.eğer bacaklarında cok batık var ise bir kere mahsus olarak jilet yap.daha sonraki günlerde kücük bonza taşları vardır sunger gibi olanlardan diyorum..onunla bacaklarına oval şekiller ciziyormuş gibi cok hafif masaj yap ..batıklarının duzeldigini göreceksiniz

• Konu Sahibi gün batimi
ponza taşını bende kullanıyorum.tabi fazla bastırmadan.işe yaradı gerçekten.
ayrıca arada bir jiletle de almak işe yarıyor

• Konu Sahibi gün batimi
anacım başka derdin mi yok bunun için ağlanır mı yazık gözlerine :KK43:

ya bende ponza taşını öneriyorum bu arada makina kullanma ağdayla yaparsan bu sorunun olma ihtimali çok düşük

Ben bacaklarımı almadan önce ve aldıktan sonra,2 çay bardağı TUZ ile bacaklarıma peeling yapıyorum, bunu denemeye başlayalı bacaklarımda hiç batık yok. bacaklarıma bir kere su döküp ıslatıyorum,sonrada avucuma aldığım TUZ ile iyice ovuyorum. fakat aldıktan sonra yapınca TUZ bacağı yakıyor haliyle...kıllar alındığı gözenekler açık olduğu için. azcık dayanırsınız:)) eskiden bende de çok batık olurdu, ama denize gittiğim dönemlerde, kum'a oturur bacaklarıma sürerdim kum'u, ve kum peeling yapardı, deniz suyu da tuzlu. iyisi mi ,banyo yaparken de tuzlanayım dedim:)) ve gerçekten işe yarıyor, bir de çok parlak yapıyor bacakları. fakat dediğim gibi, tüyler alındıktan sonra , cildi yakar ve kızartır, katlanabilirseniz yapın derim.ben alıştım:))

canım aynısı bendede war malesef dermatolojiye gittim bi kaç sefer ilaç werdi ama kremler fln ama işe yaramıyo en son 2 gün önce yine gittim başka bi dr.a yapılcak bi şey yok kıl kökleri zayıf ondan çıkamıyolar bunu geçiricek bi ilaç yazamam yok çünkü dedi.:KK43:bende kendi kendime çözümler arıyorum kese yapmayı deniyorum,jiletle alıyorum güçlenisnler die... artık deneye deneye buluruz inş.bndede elimle sıkınca sivilce gibi içinden bişey çıkıyo sonra içte kalan kıllar çıkıo sendede öle dimi.?:KK43:

canım kesinlikle iki ayda bir falan mutlak jilet vurun ağdayla sürekli alındığında kıl kökleri zayıfladığı için deri yüzeyine çıkamaya biliyorlar o yüzden arada jiletle alırsanızz bu sorun ortadan kalkar şuan olanlar için sakın iğne yöntemi kullanmayın arkadaşlar çünkü belli bir süre sonra iz yapıyorrr yapmanız gerken tak şeyy bol bol kese ve peling yapmakkkkk

bende de aynı problem var. çoğaltır diye jilet kullanmıyorum. maalesef genelde iğne ile cıkarıp alıyorum, arada da kese yapıyorum ama çok cözüm oluğunu söyleyemem.

bende de oluyor ama epilasyondan sonra duşa giriyorum ve bacaklarımı keseliyorum böylece alttaki kıllar çıkıyor

bendede oluyor iğneyle uğraşmayın yara yapıyor. bende artık kese yapıyorum

bnde bugün deneedim madem kıl kökleri zayıf şeker we badem yağını karıştrdım beslesin die çıkamyan kılları die şeker tanecikleride peeling etkisi yapıo bakalım yapmaya dewam edicem belki öbrleride güçlenicek ama napiim nasıl olsa alıcam onları da bari o yara görüntüsü geçsin.

Ne yazıkki bende de aynı sorun var:KK43:
Ben de kese yapıyorum , başka yapacak birşey yok malesef..
Ama yanlız olmadığımı görmek bu konuda beni biraz mutlu etti:)

ya evet en son ben de silk epille aldim bacaklarimi simdi bakiyorum killar ice dogru uzamis.. cok sinir bozucu,kese de bi ise yaramadi.. :KK43:

X