Bebek Beslenmesi bebek telsizi kullanan anneler??

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

esmasalim

...
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
132
0
41
arkadaşlar 4 aylık kızıma bebek telsizi almak istiyorum. bu konuda en iyi bilgiyi kullananlar verir diye düşünüyorum. o yüzden sizler hangi markayı kullanıyorsunuz? artı ve eksi yönleri neler? çok pahalı birşey almak istemiyorum ama almışken de işimi görsün tabi.. hangisini önerirsiniz??

valla bana kızkardeşim almış hediye.chicconunki.başta iyiydi sonra fazla cızırtı yapmaya başladı.ya etrafta fazla frekans var onları çekiyo yada alette bi bozukluk var anlayamadım.annemlere götürdüm orada da aynı cızırtıyı yaptı.kafamı şişirdi,kullanmadım bi daha.arkadaşıma bekonunki hediye gelmişti,hiç cızırdadığını duymadım.

ben de chicco kullanıyorum ve vet cızırtı yapıyo süper sessız değil yanı.ama cızırtı senın kullandığında bebeğin yanında duran da olmuyo.

bende cihicconun kini kullanıyorum o cızırtı dediğiiz en uzaktaki sesleri bile algılyor o olmasın kızlar uzaktaki sesleri bile algılıyor dolayısıyla cızırtı yapıyor evet ama ben memnunum

canim bizimkide beko memnunum,alicisi kuvvetli oldugu icin en kisikda duruyor.evdeki elektronik her esya ve modemin etkiledigini soylemislerdi.tavsiye ederim.

ben wee well kullanıyorum, cızırtı gibi bir sorunumuz olmadı hiç. Ancak satın alırken satıcı her telsizin her evde çekmeyebildiğini, sorun çıkabildiğini söylemişti. Değiştirebilme şansınızın olduğu bir mağazadan almanız daha iyi olabilir.

ben wee well kullanıyorum, cızırtı gibi bir sorunumuz olmadı hiç. Ancak satın alırken satıcı her telsizin her evde çekmeyebildiğini, sorun çıkabildiğini söylemişti. Değiştirebilme şansınızın olduğu bir mağazadan almanız daha iyi olabilir.

arkadaşım weewell'in bi modelini internette araştırdım. hoşuma gitti gibi. model şu: Weewell Bebek Telsizi 800m LCD Ekran 2 Kanal x 16 pilot Ton Şarjlı..
sende bunu mu kullanıyorsun acaba? memnunmusun? memnun olmadığın yönleri varmı? şarj durumu falan...

arçelik bebeğim serisinin telsizini kullanıyorum. çok memnunum, cızırtı pek olmuyor diyebilirim.

weewell bebek telsizinde cızırtı sorunu var mıdır yok mudur? nette bakıyorum bir var yazıyor bir yok yazıyor :44: philips mi alsam acep?

ya başlığı görünce bi gülme geldi neden anlatayım :KK70:
bebeğimiz yarın 1 aylk olucak teyzeleri.bebek bekleyen başka bi evli çift arkadaşlarımız da bebişimizi görmeye geldiler geçen.
adam bebek telsizinden falan bahsetti.
eşim bilmiyordu ona anlatmaya çalışırken eşim; e bebek nasıl nereye basıcakta ağladığını haber vericek dedi
yıkıldık gülmekten :KK70: :KK70: :KK70:

ya başlığı görünce bi gülme geldi neden anlatayım :KK70:
bebeğimiz yarın 1 aylk olucak teyzeleri.bebek bekleyen başka bi evli çift arkadaşlarımız da bebişimizi görmeye geldiler geçen.
adam bebek telsizinden falan bahsetti.
eşim bilmiyordu ona anlatmaya çalışırken eşim; e bebek nasıl nereye basıcakta ağladığını haber vericek dedi
yıkıldık gülmekten :KK70: :KK70: :KK70:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: çok güldüm yaa gece gece iyiymiş bu:KK52:

X