2aylık hamileyim grip oldummmmm

Navea

meaning of my life ♥
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2009
1.026
1
38
2aylık hamileyim grip oldum.. Domuz gribi belirtileri yok ama. gözlerim akıyo ,burnum tıkandı bide kuru öksürükk :S ilaçta alamıyorum. hastaneye mikrop kaparım diyede gitmek istemiyorum. Halsizliğim ve ateşim yok allaha şükür .:KK43:((( Sizce ne yapmayalımmm ??

Son düzenleme:
canım endıselenme hemen ıhlamur yap ıcıne bal ve lımon sık ıc ıyı gelır ve yat dınlen agırlasırsan doktoruna basvur

5 gün de bademcikten yattım :S şişmişti o allahtan geçti ama başıma bu geldi.Vitamin filan alıyorum ama yakalandık işte hassas olduk demekki. Saol canım ..eşim demlemiş içtim :)) Bide doktorum istirahat vermişti sürekli yatıyorum..

cok gecmıs olsun.. beende nerdeyse 5 aylık hamıleyım ve 5-6 haftadır oksuruyorum ama hic bir ılac vermıyorlar ve gecmıyorda :KK43: tavsıyem kusburnu.. cidden oksuruge ve soguk algınlıgına ıyı gelıyor...ve mumkun oldugunca dinlenmek....

geçmiş olsun..bunun en iyi çözümü ballı limonlu ıhlamur arkadaşlar..ben bide boğazımı yumuşatsın diye içebileceğim sıcaklıkta sıcak su içmiştim sürekli ıhlamurda içilmiyo:KK43:

korkmayın kızlar .. ben ilk üç ayımda hastaydım.. sürekli tekrarlayan grip ve öksürükle boğuşştum ama çok şükür bebişime hiçbirşey olmadı..

bende çok agır grip ve farenjit geçirdim 16.haftamdaydım bi ton ilaç içtim.doktor tavsiyesiyle tabki...allahıma şükür bebegim turp gibi...ama senin için erken ilaç alabilmen için ıhlamur iç.bide ben zencefil balla karıştırıp yedim öksürüge iyi geliyo...

kızlar saolun önerileriniz için .. yatıyorum sürekli . hepsinide içtim hala devam edio. hamilelikten dolayıda halsizim iyice yatalak oldum. Hele moralim 0 :KK43:( hep ağlıyorum...

Son düzenleme:
X