2010 Eyll anneleri buraya

MUTLUYUM1111

uğurum büyüyorrrrrrrrrr
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
7.730
0
DıYECEKSıNıZ AA NEKADAR ERKEN AMA BEN BUAYDA ÇOK GÜZEL BıR HABER ALDIM HAMıLE OLDUĞUMU ÖĞRENDıM 5,YILIMDA YOLUN TAM SONUNA GELDıM DERKEN O YÜZDEN BU AYI BEN AÇMAK ıSTEDıM:?????:nazar::nazar: UMARIM BURASI DOLAR TAŞAR HAMıLE KLAMAYAN HERKES HAMıLE KALIR

hadi hayırlı olsun 2009 hamileler sayfası kapandı taze taze 2010 eylül anneleri doluşacak
Allahım hayırlı kılsın hamileleiğinizi, tamamlamayı naisp etsin

Çok erken öğrenmişsin hamile olduğunu demek
eylülde doğum yapacağından emin misin?SAT aralık olması gerekiyor da.

2010 eylül? nasıl yani canım?
eylülde anne olmak için aralık ya da ocakta hamile kalman gerekmiyor mu???
alamadım ben..
2009 eylülde hamile kalanlar fln mı demek istedin acaba

kızlar ben şuan hamileyim ve mayısta doğum yapacağım eylül ayında hamile olduğumu öğrendim o yüzden eylül uğurlu ayım

Hayırlısı olsun canım. O zaman sen 2010 mayıs annesisin. Ama 2010 eylül anneleride önümüzdeki ay gelmeye başlarlar. Ne çabuk geçti zaman ya. Bizde geçen sene bu zamanlar bebek kararı vermiştik eşimle. Kızım çok bekletmedi hemen geldi. ınşallah hem sana hemde 2010 eylül annelerine eli ayağı düzgün sağlıklı bebişler versin Allah.

heyecan yaptım birden başlığı görünce..biz siramızı atlattık ama hala dün gibi.. bütün hamişler sağ salim bebişlerini kucaklarına alır inşallah..

heyecan yaptım birden başlığı görünce..biz siramızı atlattık ama hala dün gibi.. bütün hamişler sağ salim bebişlerini kucaklarına alır inşallah..

sorma sekerrrrrrrrrrrrrr benim kalbimde pitpit attiiiiiiiiiiiiiii zaman su gibi akip gecdi allah butun bebisleri saglikli sihhatli kucaklarina almayi nasip etsin olanlarada saglik ve bol nasip versinnnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq:

Hayırlısı olsun canım. O zaman sen 2010 mayıs annesisin. Ama 2010 eylül anneleride önümüzdeki ay gelmeye başlarlar. Ne çabuk geçti zaman ya. Bizde geçen sene bu zamanlar bebek kararı vermiştik eşimle. Kızım çok bekletmedi hemen geldi. İnşallah hem sana hemde 2010 eylül annelerine eli ayağı düzgün sağlıklı bebişler versin Allah.

amin canım cmlemize

hadi hayırlısı olsun şimdiden.. daha ana rahmine düşmeden (2010 eylül bebekleri) topikleri bilem hazır kaydirigubbakcemile3 allah hepsine bizler gibi dogdugunu gormeyi nasip etsin saglıkla.

canım tebrik ederim hayırlısı olsun insallah :) gule gule alın kucağınıza bebisinizi...zaman ne cabuk geciyor valla daha dun bebek haberini almıstık

Kızlar valla 2009 Eylul anneleri olarak 2010 gorunce hepimiz heycandan atlamışız buraya :roflol: superiz valla.
Gerçekten çok çabuk geçmiş zaman ve allahım bin şukur hepimizin kucağında bebişler, darısı tüm isteyen anne adaylarına :Saruboceq:

zaman su gibi akıp geçiyor Allah tüm bebek bekleyenlerin kucaklarını doldursun hayırlısıyla evlatları olanlara sağlık versin topiğiniz hayırlı olsun bende1 eylül 2009 eylül annesiyimm

Valla yaaa 2010 eylül anneleri henüz gelmeden biz bu topiğide ele geçirmişiz. 1 aya kadar onlarda yavaş yavaş düşerler topiğe:))) ınşallah bizim gibi birbirine sımsıkı kenetlenmiş bir topik olurlar. Ne günlerdi beee karar verdim eğer yapabilirsem tabi tüm eski yazılarımı bana yazılanları word'e kopyalayıp çıktı alıp kaldırıcam:))) Güzel bir hatıra kalacak. Rabbim hepsine sağlıklı bir hamilelik geçirmelerini nasip eder , gelecek yıl bu zamanlarda onlarda bizim gibi misler gibi kokan kuzularını koklarlar inşallah....

işallah kızlar hamile kalamayan herkes bu ayda hamile kalır da nufus patlaması olurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

X