Bebek Beslenmesi arkadaşlar 3 aylk emen bebeğim emmiyo

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

moonsoon

Guru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2009
314
7
arkadaslar sabah kalktık bı kere emdı ama kafasını cevırıyo ben zorla kafasını mememe cevırtıp emzırdım sabah sımdı baya uyudu uyandı emmek ıstemıyo yalancı memeyı verıyorum susuyo kendı mememı verıyorum ağlıyo benle ınatlaşıyo hastamı acaba bıde burnunda hırıltı var:sinifsinif:

arkadaşlar yardım eden yokmu basınıza geldımı hıc böle bısey yanı emen bebeğiniz reddettimi

parfum suruyorsan surme anne kokusuna gıder bebek derler
parfum varsa ustunde yıkan hıc koku surulmemıs kıyafet gıy hatta vernelsız olsun bıse kokmasın bebek senın kokunu alsın bıde boyle dene bakalım olcakmı

tesekkur ederım önemseyıp cevap verdiğin için ama emdi çok şükür umarım bı daha yapmaz saol

ne demek benım ıcın onemlı bebısın ac kalmasın
ama dedıklerımıde unutma bebeklerın çogu anne kokusu dısında sentetık kokuları sevmezler ve tepkı verırler

bebeğim hasta olmus bronsiyolit bu yuzden emmek ıstemıyomus cunku boğazları acıyomus:KK43: sımdı antıbıyotık nefes acıcı balhgam söktrucu kullanıyoruz ustelık vıtamını falan derken gun boyu ılac:KK43: cok uzgunum...

gecmıs olsun
bebeklık ve cocukluk cagları genelde hastalıklarla gecıyo yada benımkı öyle olmustu 18 yasından sora senede 1 kere grıp olurum okdar cok sukur

bebeğim hasta olmus bronsiyolit bu yuzden emmek ıstemıyomus cunku boğazları acıyomus:KK43: sımdı antıbıyotık nefes acıcı balhgam söktrucu kullanıyoruz ustelık vıtamını falan derken gun boyu ılac:KK43: cok uzgunum...

benimde bebeğimin boğazı faranjit olmuş. iki çekiyo sonra bırakıyor. düzelmesini bekliyorum. acil şifalar.

X