Makyaj Ürünleri Cameleon Makyaj Ürünleri !!!

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Superisi.

♥ღ°•.♥.•°ღ♥
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2009
740
2
Bayanlar cameleon makyaj ürünleri hakkında fikir sahibi olan var mı?? Fiyat olarak çok uygunlar ama söz konusu cilt olunca kullanan arkadaşların fikrini almak istedim.Rafları, allıklar ve pudraları ... nasıldır acaba? CADIARZU

Ay buarada çok özür dilerim farları yazacaktım ama rafları yazmışım :kedi: :çok üzgünüm:

Çok teşekkür ederim Denizyıldızı aslında orada okudum o başlığı sürekli takip ediyorum ama orada daha çok farların değerlendirildiğini düşündüm belki başka kullanan arkadaşlar varsa allıkları ve maskarası hakkında da fikir sahibi olurum demiştimde :kedi:

Valla verdik siparişi bizde topiklerde okuyunca..gelsin kullanınca yazarız..hihoyyyt

Ben strawberry den cameleon un makyaj setini aldım. ılk başta tereddütlü almıştım,ancak kullanınca memnun kaldım.Günlük makyaj için ideal bence. Çok profesyonel olmasa da beğendim gerçekten. Özellikle de farları çok kalıcı. pudra ve allıkları da kullandım, cildimde herhangi bir kötü etkisi olmadı kesinlikle.Tavsiye ederim

Ben strawberry den cameleon un makyaj setini aldım. İlk başta tereddütlü almıştım,ancak kullanınca memnun kaldım.Günlük makyaj için ideal bence. Çok profesyonel olmasa da beğendim gerçekten. Özellikle de farları çok kalıcı. pudra ve allıkları da kullandım, cildimde herhangi bir kötü etkisi olmadı kesinlikle.Tavsiye ederim

Cevabın için çok teşekkür ederim tatlım inan içim rahatladı çünkü senin yaşadığın tereddütü ben fazlasıyla yaşıyorum hatta sırf bu yüzden daha sipariş vermemiştim ama şimdi gönül rahatlığıyla alabilirim yerimseniben
KK da başka kullanan yada kullanacak olan arkadaşlarda varmış ee uygun fiyat ve kalite ikisi birarada olunca daha ne isteyelim ki hihoyyyt

canım bnde burda okuduktan sonra strawberyden sipariş verdim,tereddütlüydüm ama kullanınca farlarını çok beğendim allıklarıda güzel,fiyatlarda çok uygun,tavsiye ediyorrum

Superisi bacım..gerçi sen sip.verememişsim ama..Ben yine de yorum yazayım..
Bugün geldi..kötü şeyler değil, ark.da dediği gibi..günlük kullanım için ideal..
Ama öyle sürümü yumuşak,taş gibi değil..Toz gibi dağılmıyor şimdilik ,sonra göreceğiz..

Aman 22 Tale nereye vermiyoruz ki..beğenmezsek kullanmayız..

canım bnde burda okuduktan sonra strawberyden sipariş verdim,tereddütlüydüm ama kullanınca farlarını çok beğendim allıklarıda güzel,fiyatlarda çok uygun,tavsiye ediyorrum

Canım yorumun için çooook teşekkür ederim a.s.

Superisi bacım..gerçi sen sip.verememişsim ama..Ben yine de yorum yazayım..
Bugün geldi..kötü şeyler değil, ark.da dediği gibi..günlük kullanım için ideal..
Ama öyle sürümü yumuşak,taş gibi değil..Toz gibi dağılmıyor şimdilik ,sonra göreceğiz..

Aman 22 Tale nereye vermiyoruz ki..beğenmezsek kullanmayız..

Aslında haklısın canım benm 22 tlyi nereye vermiyoruz ki !! Sürümünün yumşak olmasıda iyi aslında yerimseniben Ay buarada beni unutmayım yorum yaptığın için çok sağol tatlım benim :asigim:

benim paletimde geldide daha deneyemedim.
istanbula dönem deneyip yazarım hemen kaydirigubbakcemile2

Merhabalar.Ben yaklaşık 2 senedir cameleon makyaj setini kullanıyorum.Çok memnunum.Sabah yaptığım makyaj akşam yatana kadar dağılmıyor.Gönül rahatlığıyla alınabilecek bir ürün.

cameleon arkadasım aldı ınternette bır sıteden bana gosterdı farkları çok sert beğenmedım ayrıca bellı belırsız sağlık bakanlığı onaylımı değilmi bence almayınn

Bende makyaj seti var allık pudra far ruj ve maskara hepsi çok güzel kaliteli ürünler.

X