Bebeği yarım sünnetli olan var mı?

cicibisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
2.882
3
37
Doğduğunda hmen farketmedik biz,daha sonra sarılık için kuvezde kaldı tekrar kontrole götürdüğümzde bakan dr.aa sünnetlimi bu bebiş dedi bzde şaşırdık tabi..sonra eve gelince dikkat ettik evet yarım sünnetli gibi bi kesik var.sonra araştırdık peygamber sünneti deniyomuş buna..Ama peygamber sünneti denince iyi bişeymiş gibi görünsede aslında ameliyatlık bi durummuş..Böyle bi durumla karşılaşan varmı ? Dr.a götürmem gerekirmi büyümeden bebiş fazla..:bbo:Teşekkürler şimdiden..a.s.

peygamber sünnetli ne güzel maşş..benım kuzenımde öyleydi aksi bı durum yaşamadı sünnet oldu kalanını bence endişelenmeyın ameliyatlık bı durum olduğunu hiç duymadım..

Saol canım..Bizde ilk başta kalanını keserler heralde diye düşündük ama dün netten şöyle bi bakdım,hep ameliyat deniyo..endişelenmedim deil açıkçası :1no2:

benım oglumda yarım sunnetlı dogumdan sonra cocuk dr uyla urolog baktı işemesine göre degerlendirdi vwe sorun olmadıgını ancak gerı kalanını sunnet ettırecegım zaman fennı sunnetcının degıl,dr un yapmasının daha uygun olacagını soyledı.zaten normal bır sunnetcıye gıtmeyecektık ısabet oldu:)

aaaa ne değişik bi durum ilk defa duyuyorumm canım öyleyse hemen yaptırsan yaa meleğin hemencik iyileşsin

Canım geçen gün dr.a gittik,büyüyüp normal sünnet vakti geldiğinde üroloğa gösterin ama sünnet olur muhakkak dedi..Bakalm biraz büyüsün oğluş,yaptırıcaz.hemen istemiyorum ben opuyorumnanaktan

X