Vücuttaki en ince tüyler

seda_341

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
370
0
mrb.ben vücudunzda hani bilindik yerler dışında tüy varmı ince ince onu merak ediyorum.Böyle mankenleri film yıldızlarını falan görüyorum hiç tüy yok her yerleri pürüzsüz ama beni öyle değil karnımda bile çok ince belirsiz ama tüy var sizce hormanol bişi midir?normal m?

Allah işte süper konu dedim ama senin soruna cevap veren olmamış :) Bendede aynı sorun var yakından takipçisiyim konunun :)

evet yaaa karnımı acıyom kıl sırtımı açıyom kıl kolumu açıyom kıll böylee ince ama koyu insanı sinir ediyo
göbeğimi aldımdım şimdi daha fena oldu arada mecbur aldırıyorum
belimi aldırdım anında sivilcelendi bıraktım
gögüslerimin aresında falan var alllahım bıktım inanki söyle pürüzsüz olan hiç biyerim yok yaavarsa bi çözümü bilen sölesin allah aşkına

bence genelde var.benim sadece çok az sekilde bacaklarımda koltukaltında genitalde falan var.ama kollarımda falan yok.ama kimi arkadaşlarımın ensesinde bile var

vücuttaki incie tüylerin en büyük sebebii hormonların bozuk olması benim vücudumda önceden hiç tüy yoktu fakat şimdi hem hormon boukluğu hemde yumurtalıklarımdaki kistlerden dolayı vücudumu tüy sardı

Sevilay ,peki bunun düzelme durumu yok mu?Sendekinin mesela.

bence mankenler film yıldızlarının vücudu filan o kadar da pürüzsüz değil... sadece kapatılabiliyor kusurları... vücudunuzdaki o kadar ince tüyleri filan da kafanıza takmayın kızlar... almaya kalkınca daha kötü oluyor çünkü...

evet asla almam zaten çok belirgin değil ama yokta değil

Sevilay ,peki bunun düzelme durumu yok mu?Sendekinin mesela.

benim özellikle gebelik tedavisi gördüğümde çoğaldı doktor doğumdan sonra dökülür dedi ama dökülmedi olduğu gibi duruyo nasıl kurtulucağım hakkında da hiç bir fikrim yok belki lazer epilasyon olabilir

Benim de vücudumda ince tüy olsa da ben de tiksinsem.. kaydirigubbakcemile3
Kıllar sardı her bir tarafımı.. hepsi de kalın, siyah ve uzun..
Hormonlarımın da düzeleceği yok, soğana sarmısağa sardım. delikafadulden

Benim de vücudumda ince tüy olsa da ben de tiksinsem.. kaydirigubbakcemile3
Kıllar sardı her bir tarafımı.. hepsi de kalın, siyah ve uzun..
Hormonlarımın da düzeleceği yok, soğana sarmısağa sardım. delikafadulden
işe yarıyomuymuş ?:1shok:

ince tüy herkezde bulunur bence.
mankenlerde de vardır kesinlkle ve bir sürü aklıla gelmeyecek kadar kapatılcalr var sonuçta camera arkası :KK66:

evet bu çok mantıklı yinede rhatsız oluyorum

yeni bir tüy yok edici var sanırım henüz türkiyeye gelmedi. tamamen bitkisel.adını hatılamıyorum hatırladığımda paylaşıcam.
kullananlar kesinlkle çıkmadğını sölüyor.
umarım yardımcı olabilirm

vücuttaki ince tüylerden çok rahatsız oluyorsanız sir ağdayla aldırın derim.Şayet hormanal bir bozukluk yoksa inanın çok rahat edeceksiniz.Tüyler zamanla azalıyor ve kimileri hiç çıkmıyor.

avcumun ici haric her yerimde ince ince tüyler var :roflol: saka bi yana benimde sirtimda , karnimda , kisaca her yerimde var ince tüyler , esmer olmadigimdan rengi koyu degil ama yinede belli oluyor iste , kullandigim bir hap sonucu yüzümde ve sirtimda , kisaca sivilce bölgemde cogaldi hala hassas oldugu icin o bölgeler agda fln yapamiyorum suan sorun da olmuyor bekarim sonucta ama ilerde ne yapacagimi bilmiyorum .

Manken ve modellerde de vardır %100 ihtimal ama onlrda para bol ya herzaman agdaya gidiyorlar yada lazerle cozum bulmuslardır.. sanmıyorum kii pürüzsüz tüysüz bir hatun olsun..
tv deki hatunlara bakıp moral bozmayın ..

hafif bendede var normal fazlasında hormon bozuklugu vardır agdayla aldırıp sonra limon surun azalır

X