Smooth Away kullananlar Gercekten azaltiyor mu?

smooth away reklamları her yerde var... öyle de bir övüyorlar ki merak ettim...
ama sipariş vermeden önce KK foruma bakim, mutlaka kullanan birileri vardır dedim içimden.
paylaşımlarınız için teşekkürler, asla böyle bir ürünü sipariş vermem artık.
zaten bu kadar kolay olsaydı, insanlar lazere, kremlere vs.ye dünya para ayırmazlar di mi...
meryyy bu ürün gerçekten çok pratik, bir parfümeride ya da kozmetik dükkanda sor,
nasıl kullanacağın yazılı arkasında, tavsiye ederim

Yıldız 53 selam.
Bu aldığınız epilasyon aleti nasıl birşey anlaşılmıyor. birde ulaşabileceğim telefon falan varmı acaba İzmirdede bulabilirmiyim.
Teşekkürler.

iyiki bakmışım bende almak üzereydim o zımbırtıdan boşa gidicekmiş param.
arkadaşın gösterdiği alette bir yay çok sıkı yayı büküp kkapatınca tüyler araya sıkışıyor ve kopuyor ama baya acıtıyor ben sirle aldırmayı tercih ederim şahsen bende vardı attım bi kenara çok acıttı çünkü.ama bütün parfümerilerde bulabilirsiniz farklı markalarla.tarif ederseniz hemen gösterirler

yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar alsam mı diye düşünüyordum kesinlikle almayacağım

arkadaşlar almayı düşünüyordum hiç memnun kalan yokmu ya kafam karıştı şimdi:bbo:

bnde almak istiyorum ama biri iyi sölüyo biri kötü dio smooth awayin kendi sitesinde video var o video da yoldan geçen bi insana uyguluyorlar ne kızarıyo ne tahriş oluyo iki dakikada bütün kolu bitiyor ve kadın çığlık atıyo aman tanrım harika fln die napiim kie bn şimdi???mafoldumben

bende alcaktım nerdeyse ama yorumlar kötü olunca vazgeçtim yanlız biri bi epilasyondan bahsetmi o ne merak ettim ben onu

kimseye tavsiye etmiyorum.igrenc birsey jilet yap daha iyi.kokten falan almiyor .Aksam cikti killar valla .Kimseye tavsiye etmem

bnde almak istiyorum ama biri iyi sölüyo biri kötü dio smooth awayin kendi sitesinde video var o video da yoldan geçen bi insana uyguluyorlar ne kızarıyo ne tahriş oluyo iki dakikada bütün kolu bitiyor ve kadın çığlık atıyo aman tanrım harika fln die napiim kie bn şimdi???mafoldumben

Kesinlikle yalan ben ben yurt disindayim.mecbur aldim bir kere kullandim.Hele ki kola hayatta surulmez.Tavsiye etmiyorum arkadasim.Onun yerine jilet yap inan daha memnun kailrsin

bende amerikada yasiyorum. smoth away kullandim. buyuk bir hevesle denemistim ama cok memnun kalmadim.
tuyleri azaltmiyor ama pururuzsuz hissediyorsun; sanki zimpara kagidi gibi. Ama cok kullanissiz ilk kullanimdan sonra kagidi degistirmen gerekiyor. bana kalirsa bacak ve kollar icin uygun. Ama sally hansen markasinin sir agda veya water bazli agdasini kullanabilirsin veya nair marka tuy dokucu krem de gayat ise yariyor.

arkadaslar bende amerikada yasiorm ben de denedim tavsiye etmiorm pek biseye yaramior.

aman allahım berbet bi ürün yine kazıklandım yani kocam haksız değil o kadar laf saydı bana
berbat zımparadan da beter
koltuk altım için aldım ama mümkündeğil alması kıllar yerinde duruyu ama cildimi resmen kazı
aldanmayın SAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKIIIIIINNNNNNNNN
keşke bende almadan önce bu sayfaya baksaydın
hakkımı helal etmiyorum az bi para değil nihayetinde
:eek:klava:

smooth away denilen ürünü bin bir hevesle hemen aldım netten .ama jiletten farkı yok kesinlikle tavsiye etmiyrm para tuzagından başka bi şey degil. kıllar çok çabuk ve sert çıkıyr

yorumlar için teşekkür ederim ben de tüylerden,onlardan kurtulmaktan ve alırken çektiğim acıdan bıkmış biri olarak bu ürünü alsam mı diye düşünüyordum.Ama mantıklı da gelmiyordu.Yorumlarınızdan sonra asla almam zaten.

bu ürün yerine zımpara almak daha mantıklı sonucta daha ucuz zımpara :kızgın: her yerimi berbat etti benim,sakın denemeyin uzak durun

Yıldız 53 selam.
Bu aldığınız epilasyon aleti nasıl birşey anlaşılmıyor. birde ulaşabileceğim telefon falan varmı acaba ızmirdede bulabilirmiyim.
Teşekkürler.

canım ben bunu kullanmadım ama daha önce hakkında bilgi okumuştum. bu bıyık almak için bir alet bıyık bölgene tutup demiri kıvırıyosun tüylerini çekiyor kökünden kkoparıyor hatta çıt çıt diye sesler geliyor ordan anlıyosun koptuğunu çok acıtan birşey değilmiş.sadece bıyık bölgesi olarak kulllanıldığını biliyorum
ama diğer bölgelerede uygulanabilir sanki biraz zorlar ama teker teker hem genital bölgeye falan uygulanmaz ama sanırsam en iyisi yüz bölgesi için kullanmak başka yerlerine bulaştırma bence bacaklarına falan kaydirigubbakcemile3
zaten bıyık alma aleti dediğinde veriyolar bunu adı üstnde bıyıklar için :)
bu arada canım salı pazarlarında bi milyoncu pazarlarında bulabilirsin bunlardan :)

Son düzenleme:
buradaki olumlu sonuçlara vararak ben de aldım ama almaz olaydım bildiğiniz zımpara ve tüyleri almıyor baya uğraştırıyor hatta çıkarken de jiletle almış gibi çıkıyor. sakın almayın arkadaşlar ağda ve epilasyon aletinden şaşmayın değişik maceralara gerek yok :)))

Yorumlar için teşekkürler. Birşey almadan önce burayı okumak çok keyifli. Deneyimleriniz sayesinde bir çok ürüne boşuna para bayılmıyoruz. Ama bazende olumlular daha çok olunca alıyor ve hüsrana uğruyoruz:)opuyorumnanaktan

X