Smooth Away kullananlar Gercekten azaltiyor mu?

aaaaa. kızlar ben de burayı okumadn bugün sipariş verdim... ben normalde de jilet yaptığğım için benim işimi görür gibi gelmişti ama bu kadar kötü olacağını hiç düşünmemiştim....

bende almayı düşünenlerdendim buraya bakmakla çok iyi yapmışım hiç iyi yorum yok kullanan arkadaşlar tarafından artık almak gibi bi düşüncem yok bilgi verdiğiniz için teşekkürler

bende almayı düşünenlerdendim buraya bakmakla çok iyi yapmışım hiç iyi yorum yok kullanan arkadaşlar tarafından artık almak gibi bi düşüncem yok bilgi verdiğiniz için teşekkürler

BEN KULLANDIM KOLUMDA VE ŞİMDİ KOLUMDAKİ KILLAR SİMSİYAH KISA KOLLU BİLE GİYEMİYORUM NE YAPACAĞIMI BİLEMİYORUM BEN YANDIM SİZ YANMAYIN REKLAMLARA KANMAYIN :eek:lmaz::eek:lmaz::eek:lmaz::eek:lmaz:

bütün yorumlara katılıyorum.bende hiç memnun kalmadım.reklamlardaki gibi hemen cilde değdiresiye alınsaydı,jilet ve tüy dökücü kullananlar için pratik bir ürün derdim ama malesef reklamlardaki gibi değilmiş.aynı bölgeye bastıra bastıra defalarca sürdükten sonra anca bir kısmını alıyo.benim kollarım ağrıdı valla.ağda yaparken bile bu kadar yorulmamıştım.gerçektende bunu kullanacağınıza jilet kullanın daha iyi.
ama iyi yanlarıda var :düzenli kullanıldığında kol ve bilek kaslarını güçlendirir
peeling etkisi yaptığı için topuklarda güvenle kullanılbilir :)

Ben de hem nair hem sally hansen kullanıcısıyım ama Tr de bulamıyorum bu ürünleri amerikadan da getirtmek her seferinde çok zor oluyor... Hiç bilginiz var mı acaba satılan bir eczane gibi mesela ?

kızlar bende bıktım tüylerden.bunu almaya hevesliydim iyiki okudum vazgeçtim şimdi..malesef epilasyon aletine devamm owwwwwffff......genital bölge için başka çaresi olan yok mu???

X