Smooth Away kullananlar Gercekten azaltiyor mu?

mamun

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2007
497
0
Arkadaslar merhaba bulundugum ulkede camsakizi agda bulmak imkansiz..Ben turkiyedeyken bacaklarimi ve koltuk altimi makineyle o bolgemi de agdacida aldiridim..Amerikadaki kadinlara epilator degilce sana jilet gosteriyorlar:bbo:
Burda surekli reklami donen urunun adi smooth away guya agrisiz tuy dokucuymus..Kokten aliyormus...Google da aratirsaniz sizde gorceksiniz..Vucuda peeling yapiyormus falan filan...Bana pek kokten aliyormus gibi gelmedi..Kullanan var mi?Bana bi yardimci olun kardesler kafayi yicem bu tuylerden

ben de çok merak ediyordum bir ara araştırdım. jilet gibi aldığını çıkma süresininde 4 gün olduğu yazıyordu. ama azaltıp azaltmadığğı konusunda bi fikrim yok..

ama kökünden alıyo yazıyo off çok merak ettim acaba nerden öğrenebilirz.bende bacakalrıma jilet yapıyorum.ağda kıl dönmesi yapıyor.hep batıklar oluşuyor.kullanan biri varsa umarım paylaşır bizimleaklinialirimsmile

arkadaşlar ben dün sipariş etmiştim bugünde elime ulaştı ilk önce bıyık bölgesinde denemek istedim ve cildimi tahriş etmesin diye hiç bastırmadım ama şu anda buz kalıbı tutarak oturuyom bir elimde de selpak mendil var 1.si kökten falan almıyor sadece üstten alıyor kaç gün sonra çıkar bilmem ama bana sorarsanız yarında çıkabilir çünkü dediğim gibi sadece üstten alıyor 2.si uyguladığım bölge kıpkırmızı oldu acaip bir yanma var 3.sü de benim bıyık bölgemde 1 mm kadar ben var ne ağda ne ip hiçbişi yapmazken bu nasıl yaptı bilmiyorum ki özellikle söylüyorum hiç bastırmadım bile ama o beni kanattı o yüzden bir elimde de mendil var ve kanaması da durmuyor bir türlü bir yandan da ondan korkuyorum benle uğraşmayın derler ya hep.AMA bacağımda çok ufak bi bölgeye denedim tahriş falan yapmadı yalnız dediğim gibi sadece üstten alıyor keşke sipariş falan da etmeseymişim.

arkadaşlar bende dün sipariş verdim bugün elime gelicek inşallah ama netten yorumlarını okudum,çok araştırdım memnun kalanlar çok inşallah bende memnun kalırım.sizinle paylaşırım kullandıktan sonra...

hayır kökten almıyor ,zımpara gibi birşey,bende aynısını ama farklı bir markayı geçmişte kullanmıştım
jiletten daha beter çıkarıyor kılları
kullananlarda zımpara gibi olduğunu görmüştür sanıyorum
aldatmaca bir ürün bence bu ve benzerleri

üstten mi alıyor gerçekten of yaa :KK43: bende heveslenmiştim artık yüzüm içinde bi çare buldum diye...

üstten mi alıyor gerçekten of yaa :KK43: bende heveslenmiştim artık yüzüm içinde bi çare buldum diye...

aman sakın yüzünüze hiç uygulamayın,gerçekten zımpara özellikli bu tip ürünlerin hepsi,jiletten daha kötü çıkarıyor,sonuçta kökten almıyor,güzel peeling yaptığı doğru ama sadece peeling için kullanılacaksada kılsız bölgede denenmeli...

geldi arkadaşlar zımpara gibi bişey ama uyguladığın bölge yumuşak oluyo hoş duruyo...ama her bölge için uygun değil yüzümde denedim tahriş yapmadı 1dk bile sürmedi ama çıkış süresi ne kadar olur bakalım...

smoot away denen şeyden aldım ve hiç bişey yaramadı jiletin kibar şekli ben hiçbeğenmedim pimanım hatta eah:KK43:

smotooh away ı iki gün önce alıp kullandım hayatımda bu kadar kötü birşey görmedim resmen jilet gibi zımpara yapıyo ve bir gün boyunca bacaklarım yandı ve tahriş oldu.ve ertesi gün kıllar çıkmaya başladı kimseye tavsiye etmem paranıza yazık etmeyin.

selam bayanlar ya bende alacaktım bi bakayım dedim yorumlara saolun kızlar ya almıyım bari :KK43:

aynen bende düşünüyordum bizim kızlara bir bakayım dedim..
iyikide bakmışım wazzz geçtim...

zemuszemus
ben 2 -3 ay önce parfümeri dükkanından 1.5 Tl'ye Lila epilasyon aleti diye bişey aldım. kulanmasını öğrenmek biraz zor oldu ama dudak üstünde hiç tüy bırakmadı ve hepsinide kökten aldı. ilk başta biraz acıtıyor ama aldıkça hem daha zayıf çıkıyor hemde acıtmıyor. herkese de tavsiye ederim.

Eklentiler

• $epilasyon aleti.jpg
    $epilasyon aleti.jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 96
smooty away denen epilasyon aleti süpermiş gibi gözüküyor.
Çıldırıcam herkez farklı söylüyor. kimi iyi kimisi kötü :KK43:

Yıldız 53 selam.
Bu aldığınız epilasyon aleti nasıl birşey anlaşılmıyor. birde ulaşabileceğim telefon falan varmı acaba ızmirdede bulabilirmiyim.
Teşekkürler.

slmm bana bu epilasyon aleti ile ilgili ayrıntılı bilgi yazarmısın rica etsem. teşekkürler.

X