Mutfak Dekorasyonu Çelik tencere takımları

yesildiyar

Babasının Markvelası
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
559
3
Arkadaşlar çelik tencere takımı almak ıstıyorum fakat bir türlü karar veremedim . korkmazın titaniumunu beğenmiştim ama cok mat geldi . Aryıldızın flamıngo ve piramıt modelleride var .cok kararsızım .

15yvf5h.jpg

29ftovs.jpg

TEFALIN ÇELİK TENCERELERİNİ ÖNERİRMİSİNİZ ?

Ben çeyizime tefal den aldım indirim vardı.Ama en iyi çelik markasının Brabantia olduğu söyleniyor

tefalin şeklini sevdiğim için tefal çelik tencere aldım ben kampanyada vardı.
aldıklarım korkmazın ilk takımına benziyor ama slikon kulp değil heryer çelik ve kormkmazın kapaklarını biliyorum et kalınlığı nce.
tefalde et kalınlığı ele normal geliyor ama çeliği hafif kolay kavranır kulpları var düz bir formda.
aryıldızı da beğendim.
ikisi arasıdan dersen aryıldız derim.
ama tefalide öneririm:KK70:

ben çeyiz seti olarak jumbodan aldım matrix serisi çelik tencere.
esseden cam kapaklı aldım günlük kullanım için.
desenli emayeler de almıştık.

telfal den de tavalarımı alıcam yapıştırmayanlardan.
düdüklü tencere yi tefalden almıştım. clipso kontrol plus olandan.

korkmaz ve aryıldız guzel markalar
ben korkmaz aldım hem kalıtelı hemde uygun,
400 tl ıcınce duduklusu tost makınesı cezve setı saha setı tavası falan var

bende kormazın aldım çelik tencerelerimi diğer markalarada baktım en kalitelisi o gibi gözüktü bana.
ben yemek takımında falan markaya öenm vermem ama tencerenin kalitesi çok önemliydi
ve içime en sineni korkmaz oıldu

bende korkmazın hiper setini almıştım
öyle bişey düşünebilirsin herşey içinde oluyo

ben de tefal den aldım. jumbonun kampanyasından da aldım hangisi dersen kesinlikle jumbo çok şık duruyo... bide aryıldızın bu modelini beğendim üst üste koy hiç yer kaplamıyo ondan da alacaktım da kafamçokkarıştı bu kadar tencere ne yaparım ki mafoldumben

Eklentiler

• $olimpos-2.jpg
    $olimpos-2.jpg
    16,7 KB · Görüntüleme: 725
  • $olimpos-3.jpg
    $olimpos-3.jpg
    9,4 KB · Görüntüleme: 979
Bence tefalin birşeyini bile alma.Ermeni soykırımını kabul etmeyen vatandaşını cezalandırıyor.Ülkemizde üretilen jumbo aryıldız korkmaz markalarından alabilirsin.ıthal ürün olarak da fissleri tavsiye ederim.Düdüklü olarakda tek geçerim.Tefal yanıda solda 0 kalmış,o derece yani

Ben dÜdÜklÜyÜ tefal clıpso control plus aldım. Tefal ın kalıtesını kabul etmek lazım. Tavalarımı tefalden baŞka almam.

benim tencerelerim bunlar,,,

benimki de bundan canım. lacivert isaplı olanı. kullannan var mı memnunmu bunlardan?
ama korkmaz da eski bi çelik markası güzeldir bence. ben tava seti almıştım tefalden

Eklentiler

• $1381_2.jpg
    $1381_2.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 204
cnm seninkiler emaye gibi sanki. yapışmazlardan. ben jumbodan çelik tencere aldım, bide cam kapaklı aldım esse den.
desenli emayeler de var annem getirtmişti.
bi tek tava alıcam işte tefalden yapışmaz olanlardan. bizim burda fabrika satışı var. mağazanın yarısı.

zehra fabrıka satıŞyerı tefalın tam olarak nerede ıstanbulda

şirinevlerde benim işyerinin burda var. başka yerlerdede var tabi. ben burdakine bakıyorum bazen.

ben de korkmaz aldım ama takım değil. kendi setimi kendim yaptım. teflon tencere setim de vardı. sürüsüyle tencereye ihtiyacım yok diye düşünüyorum bu kadar yeter. düdüklümü Fissler'den aldım ama.

evet bılıyorum Şırınevlerdekın tesadÜfen gırmıŞtım oraya ben de baya Şey vardı Çok ucuza ama ozamnlar ben Çeyız peŞınde deĞıldım almak aklımın ucundan geÇmemıŞtı:)))

benimde tavalar kaldı işte. aamaan kalan tava olsun alırım daha zamanım var altı ay.

X