Saç Rengi ve Saç Boyama bir bakar mısınız? =)

Blair Witch

DurdurunDünyayıİnecekVar!
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
807
10
Merhaba arkadaşlar a.s.
Saçımı boyatmayı düşünüyorum.bu renk çok hoşuma gitti...
Tam olarak ne olduğu,tahmininizce ne işlemlerle elde edildiği konusunda bir fikriniz var mı? Varsa paylaşırsanız çok sevinirim:kedi: kuaföre gittiğimde bu resmide götüreceğim ama yinede bilgim olsun istiyorum...

aroundparkcity2009sunda.jpg

celebsalongmainstreetim.jpg

Teşekkür ederimopuyorumnanaktan
:eek:

alt uçları sanki daha açıkmış gibi geldi ama hiç anlamıyorum ben saç renklerinden.direk mı boyanmış yoksa ektra işlemlerde uygulanmış mı anlayamadımkaydirigubbakcemile3 yorumun için teşekkür ederima.s.

bende bu renk istiyorum ama saçım bu renge dönüşürmü bilmem...
şuanki saçım ne renk bilmiyorum ,o kadar kötü bir renk ...
senin saçların ne renk ...?
bu arada az evvel konu actım acme color boya ile ilgili 2 sene önce kullanmıştım ve memnun kalmıştım ...
nette saç boyası ve acıcı bakarken gördüm ve inceledim ...
o konuya bak istersen değişik farklı renkler var...
bende oradan acık renk boya alıp boyayıp,paket yapıp(sarıları) zemini kestane boyayacağım evde....

ben daha önce hiç saçımı boyamadım canım..kumral saçlarım o yüzden ilk boyama işlemi daha kolay oluyor diye duyduğum için bende açık tonları istiyorum...

bu saç rengi ile ilgili yorum yapacak başka kimse yok muu???
bir bakar mısınız?
dedim ama yorumda yaparsanız sevinirim kaydirigubbakcemile3

cicim bence açık küllü kumralla açık kumralı karıştırmış uçlarıda sadece açık kumralla ışık yapmışlar saç ta bakımlı bir saç oldgu için güzel yansımış renk

bence saçların hem kumral hem de boyasızsa iyi bir kuaför bu hale rahatça getirebilir..bu saç sık yapılmış balyaj gibi geldi bana, ya da gölge..tek renk boya olduğunu sanmıyorum çünkü maalesef boya bu kadar parlamaz..yine de bir kuaföre danışsan iyi olur

X