sivilce ve hamilelik???

Tugbademir

aşkım, oğluşummm..iyi ki varsınız...
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
673
5
arkadaşlar diğer adet dönemlerimde olmayan daha doğrusu aynı yerde çıkan sivilcelerim şimdi yanaklarımda ve ergenlik sivilcesi gibi çıktı iri böle..bu hamilelik belirtisi olabilir mi var mı böle bişey yaşayan arkadaşalr???kaydirigubbakcemile2

arkadaşlar diğer adet dönemlerimde olmayan daha doğrusu aynı yerde çıkan sivilcelerim şimdi yanaklarımda ve ergenlik sivilcesi gibi çıktı iri böle..bu hamilelik belirtisi olabilir mi var mı böle bişey yaşayan arkadaşalr???kaydirigubbakcemile2

aynı soruyu bende soracaktım evet bendede bu ay cok asırı derecede sivilceler oldu adetken sivilce bıle olmazdı olsada 1 2 tane ama suan berbat halde yuzum?? dıger hamılelıgımdekı belırtılerımı hıc hatırlamıorum cunku hem ılk tecrubemdı hemde hıc ummadıgım anda ögrendım takıp etmıordum yanı ama sımdı hamılelıgımı takıp edıorum yıne dusuk yapıp kaybetmeyı göze alamıorum cunku ...acaba belırtımı??

işte bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilendirirseniz sevinirimm.öpüyorum hepinizi

adet oncesi bende hep cikar hamile oldgum ay yine cikti ama asiri derindi:)) ya niye boyle ciktiki demistim farkliydi yani:)) insalla yakinda yine cikar, ucuncu ayda kabettim ilk goz agrimi:KK43:(

inşallah cnm benim de hamilelik belirtisidir..mide bulantım var çok hayırlısı diyorumm..çok da ümitlenmek istemiyorum ilaç kullanıyorum onun yan etkisidir diyorum ama tabi insanda biraz da ümit oluyo..hayırlısı bakalım beklemedeyim..8 günüm var..fisfisfis

insallah canim hamilesindir bir de bende bir hafta kala asiri uyku ve yorgunluk olmsutu grip olucam sanmistim.

X