Saç Şekillendiriciler Elseve nutrılıum düzleştirici krem

K

karamsar_tarz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karamsar_tarz
turuncu şişede 10 liraymış 200 ml ama :bbo:
bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz kızlar sizce bi işe yararmı kullananların yorumunu bekliyorum 10 lira vermeye değermi ufacık şişeye bnm saçlarım fön tutmuyoda düzleştiriciden önce yada sonra bi ürün arıyorum fikri olan lütfen yardım edin bişi yazmadan çıkmayın :gitme: şimdiden teşekkürler a.s.

ya neden kimse bişey yazmıyo bu konuda fikre ihtiyacım var offf saçıma ne sürsem düzleştirici kullanınca daha fazla dayanır :KK43:(

loreal in ürünleri iyidir ama bende markette gördüm merakettim ne oranda düzleştiriyor acaba elidorunkini kullanıyorum ben şuan tek kelimeyle berbat sürsemde sürmesemde aynı birde lorealin sac boyalarından cıkan koruyucu kremler cok güzel ama 3 kullanımlık o ürünlerin sadece krem olarak satılanı varmı?

Son düzenleme:
loreal in ürünleri iyidir ama bende markette gördüm merakettim ne oranda düzleştiriyor acaba elidorunkini kullanıyorum ben şuan tek kelimeyle berbat sürsemde sürmesemde aynı birde lorealin sac boyalarından cıkan koruyucu kremler cok güzel ama 3 kullanımlık o ürünlerin sadece krem olarak satılanı varmı?

bende bi ara kolestonun sac boyalarının icinden cıkan o kremi aradım ama bulamadım.)

X