sma plus kullanan varmı

canım ben plusunu kullanmıyorum normal olanını kullanıyorum ama gerçekten kilo aldırırcı ve gerçekten iyi bi mama ben çook memnunum değiştirmeyi başka mamaya geçmeyi hiç düşünmüyorum çok iyi bak bi ayda nasıl değişcek kilosu daha çok alacak

banada sma plas gold mamayı bi arkadaşım çok övmüştü rahatsız bir bebeği vardı kilo alımın sma ile çok iyi olduğunu söyledi.çok memnundu.ama ben yağlı veşekerli mama diye duymuştum.en eski mama sma çocukluğumdan hatırlıyorum.ben ankaradan bir eczanaeden getirtiyorum.eczacı bayana sma yı sorduğumda günde bir kutu sma satana kadar10 kutu similac satıyorum.besin değerleri güzel,tavsiye ederim bi deneyin dedi.bi süre kullandım ama benimki aptamili daha çok sevdiği için tekrar aptamile döndük

arkadaşlar bu mamayı kullanan varmı acaba drumuz damla sunun kilo alması için sma plus ile birlikte fantomalt kullanmamızı istedi sma plus kilo aldırıyormuş.ama bulmak çok zor bu mamayı iştah açtığınıda söyledi drumuz kullananlar memnunmudur acaba öpüyoruz hepinizi ve tontoşları

canım nisan annesiyim ve bebeğimin kilo problemi vardı hala da devam ediyor.
iştahsız bebeğe mama yedirmek çok zorrrr.............
sma plus ve fantomalt çok iyi bilirim bunları.
fantomalt, mamalara katılan 1 yada 2 ölçeklik toz mama,kalori arttırıcı.
sma plus oğlumun tek içtiği mamaydı.

X