Maske Tarifleri Gözaltı için maske önerisi olan?

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

pumpkin35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2008
39
1
Merhaba arkadaşlar,

Konular içinde aradım ancak göremedim gözaltlarında meydana gelen yorgunluk ya da kırışıklık için evde yapılabilecek bir maske öneriniz var mı? Şimdiden teşekkürler.

vazelinmi ,zeytinyağ tereyağmıbilmiyorumkismile kızlaryapmayın sonra yağ bezecikleriyle uğraşmak zorunda kalırsınız,bende yapıodum sonra baktım yap bezecikleri oluştu gitmiyor anında bıraktım,sadece kaz ayaklarının olduğu yere çok az tatlı badem yağı sürüorum

ben cilt bakım eğitimi almıştım. orada öğrendiklerim ve uyguladıklarıma dayanarak söyleyebilirim ki göz altına içilen türk kahvesinin dibindeki pelteyi sürüp kurumasını bekliyor ve yıkıyorsunıuz. sonuca hayran kalacaksınız.

göz altları için mi morluk kırışıklar için de önerebileceğim portakalın suyunu sürüp yatıyosunuz nem veriyo ayrıca morluklara da ii geliyo ben bunu deniyorum tv de uzmandan duymuştum

şimdi bu ayçiçek yağıyla göz altımızı da temizleye biliyomuyuz yani yağ bezesi falan yapmasın kiprikleri temizlerken gözleri yakmasınbilmiyorumkismile süte para vermeyelim yararlı bişeyse yane bu

gözleriniz kapatıp yapıyorsunuz. kaçarsa yakar gözünüzü. . ardından suyla yıkıyorsunuz . fazlalıklar gidiyor suyla kalanlarsa göz altına bakım yaparak nemlendirmiş oluyor :) az bir yağ yterli oluyor zaten. pamuğu yağla bulamayın .

kahve telvesi göz altı kırışıklığına iyi geliyor. ayva çekirdeği maskesini haftada bir yapmak yeterli olur..ben göz altı kırışıklığına kahveyi deniyorum ve işe yarıyor evet.

yaa portaklamı sürsem ,kahvemi sürsem ,tereyağ zeytinyağ vazelin mi sürsemmm mafoldumben kafam iyce karıştı:KK43:..
acaba diyorumm bi gözüme kahve telvesi diğerine portakal mı sürsem kaydirigubbakcemile3

ben cilt bakım eğitimi almıştım. orada öğrendiklerim ve uyguladıklarıma dayanarak söyleyebilirim ki göz altına içilen türk kahvesinin dibindeki pelteyi sürüp kurumasını bekliyor ve yıkıyorsunıuz. sonuca hayran kalacaksınız.

çok ilginçmiş mutlaka deneyeceğim. çok teşekkür ederim

yaa portaklamı sürsem ,kahvemi sürsem ,tereyağ zeytinyağ vazelin mi sürsemmm mafoldumben kafam iyce karıştı:KK43:..
acaba diyorumm bi gözüme kahve telvesi diğerine portakal mı sürsem kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:bende senin gibiyim canım
bakım yapıyım kendime diyorum ama ne yapacağımı şaşırıyorum vallakafamçokkarıştı

canım ,ben kaz ayağı bölgesindeki görüntüden çok rahatsız oluyorum.limon sürüyordum ii geliyor diye denedim ama faydalı olmadı.senin önerebileceğin bir maske varmı acaba bu çizgilere ii gelebilecek.paylaşırsan çok memnun olurum.

ben türk kahvesinin içine yumurta akı kırıyorum gözaltlarıma sürüyorum yarım saat falan bekletip yıkıyorum hem kırısıklıklara hemde morluklara cok iyi geliyor

X