Sivilceli Ciltler sırttaki sivilceler

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Kızlar düğün stresinden midir bilmiyorum sırtımı sivilceler bastı. Kendimce bir çözüm uyguladım ve sanırım işe yarıyor. Öncelikle bir pamuğa elma sirkesi döküp tüm sivilcelerimi annemin yardımıyla sildim. 15-20 dakika bekledikten sonra karbonatı ılık suyla karıştırıp oralara sürdük. İki günde oldukça kurudular ve dökülmeye başladılar.:KK52:

yosun sabunuyla kese yapmak iyi geliyor. bir de imkanınız varsa denize gidin. tuzlu söndürüyor sivilceleri.

yosun sabunuyla kese yapmak iyi geliyor. bir de imkanınız varsa denize gidin. tuzlu söndürüyor sivilceleri.

deniz suyu kesinlikle siyah noktalara da çare. her yaz burnuma dokununca farkederim bunu. pürüzsüz ve bunu hissetmek bambaşka bi haz :KK1::KK1:

sırttaki sivilcelere gelince ben hiç acımadan keseletirim anneme sırtımı :KK1::KK1: yok sivilcem acıyo falan dinlemem yüzümdekilere sert davranmıyorum ama, yemiyo çünkü :KK1::KK1: keseden sonra sırtımı güzelce ıslatır yosun yada kükürt sabunuyla lifi köpürtür sırtıma sürerim sırtımda sadece leke kaldı şuan onlarda yıllardır var

Doğal Defne sabunu eşimin sırtındaki sivilceleri ve izlerini geçirdi şoktayız hiç Umudunuz yoktu herkese tavsiye ederim yıllardır hiç geçmeyen sivilceleri vardı

X