Sivilceli Ciltler sırttaki sivilceler

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

gokceee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
8
0
43
selam arkadaslar
sırtta cıkan sivilcelere karsı herhangi bir çözüm önerisi olan var mı???:uhm: bilenler lütfen yardımcı olsunnnn:çok üzgünüm:

Canim teyzemin tavsiyesi üzerine banyoda suya bir iki damla zeytin yagi damlatiyorum yikanirken,ve güzelce keseliyorum sirtimi. Daha yeni basladim,insallah etkisini görürüm. Ya birde biseyi farkettim,elimi ne kadar cok sirtima omzuma falan atarsam o kadar cok cogaliyor bu Allah´in cezasi sivilceler. En iyisi hic dokunmamak ama insan dayanamiyor bazen:)

Cleosin-T diye bişe var.. Onu çıkan bütün sivilcelerine sürebilirsin.. Bana doktorum verdi ama doktorsuzda kullanılıyo..

evet kızlar yaz geliyo bu sorun beni yazları daha çok kasıyor rahat rahat tşört giymek istiyorum ne yapacağım bilmiyorum ne denediysem geçmedi ve oynadıkça daha çoğalıyor en son defne sabunu duydum ama denemedim.bunu deneyen bi arkadaş iyi geldini söyledi...

Defne sabunu iyi geliyo,yosunlu sabun iyi geliyo,Sebamed in vücüd jeli iyi geliyo,bide sırtı iyi yıkamak lazım.Kendiniz yıkayamıyosanız haftada 1 annenize,ablanıza,kardeşinize,kocanıza vs. yıkatın.Yada hamama gidin,keselenin..Kese çok iyi geliyo.Ama bunların hepsini düzenli yapmanız lazım..

bunlardan bende de var ama sabunla cleosinle falan geçmiyo normal sivilcede değil zaten volkan bigi patlıyo patlayınca içi delik oluyo ben şimdi kantarona başladım sürüyorum bakalım ne zmaan etki etcek

bunlardan bende de var ama sabunla cleosinle falan geçmiyo normal sivilcede değil zaten volkan bigi patlıyo patlayınca içi delik oluyo ben şimdi kantarona başladım sürüyorum bakalım ne zmaan etki etcek

canım
kantoron işe yararsa ve paylaşırsan bizimle cok sevinirim:)

kızlar benimde kız kardeşimde var böyle bişey.aynen dediğin gibi acil servis.doktora gitmiş doktor içinden örnek alıp tedaviye başlıcaz demiş..ama sivilce gibi değil bunlar kocaman ve çok acayip :KK43: ilacın çok yan etkisi olcakmış çok üzülüyodu kardeşim :KK43:

arkadaşlar aynı dert bende de vardı. bir aydır zeytinyağlı sabun kullanıyorum, hem sırtımdaki hem yüzümdeki sivilceler geçti, izleri var şu anda biras, izleri bile soldurdu sabırla beklıyorum , inş onlarda zamanla geçer. sadece sabah, akşam ve banyoda onunla yıkıyorum . başka hiçbirşey kullanmadım tavsiye ederim..

banyo suyunuza 2 kaşık elma sirkesi döküp yıkanabilirsiniz ayrıca ben gece yatmadan önce yüzümü yıkarken suya 1 damla elma sirkesi katıyorum o şekilde yıkıyorum deneyeli 3 gün oldu ama inanın sivilceleri kurutuyor sırtıma henüz denemedim ama yüzde işe yarıyorsa sırttımdada yarar galiba:)

evet elma sirkeside çok iyi geliyo . elma sirkesi tüm vücuda iyi geliyo, vücudu yumuşacık yapıyo, saçları besliyo, kepeği yok ediyo, çok iyi ama ben kokusunu hiç sevmiyom. ama arada bir yapıyorum , banyo suyuna katıyorum...

kizlaaar, sirttaki sivilcelerimin sonu geldi müjdeee...
daha öncede bir konuda söylemistim sanirim ama yinelemek istedim.. bir arkadasimin tavsiyesi üzere yikanirken küvete ÖLÜ DENIZ TUZU döküyorum ve öylece keseleniyorum.. gercekten ise yaradi,sirtimda sivilceden eser yok suan... önceden sirtima her elimi attigimda mutlaka elime pütür pütür biseyler gelirdi simdi yok... mutlaka deneyin bunu, bende 100% ise yaradi...

daha öncede bir konuda söylemistim sanirim ama yinelemek istedim.. bir arkadasimin tavsiyesi üzere yikanirken küvete ÖLÜ DENIZ TUZU döküyorum ve öylece keseleniyorum.. gercekten ise yaradi,sirtimda sivilceden eser yok suan... önceden sirtima her elimi attigimda mutlaka elime pütür pütür biseyler gelirdi simdi yok... mutlaka deneyin bunu, bende 100% ise yaradi...

canım ama bisim küvetimis yokki :KK43: ben nasıl yapıcam

canım ama bisim küvetimis yokki :KK43: ben nasıl yapıcam

canim küvette suya yatmak tabii daha iyi de.. ama sen de mesela ölü deniz tuzunu keseye döküp sirtini keseleyebilirsin.. acelem olunca öyle de yapiyorum ben :smiley-cool:

Ölü deniz tuzunu nerden bulcazkiiiii..:uhm:

evet kızlar gözeneklerin tıkanmaması gerekiyor.carmin arkadaşımın dediklerine katılıyorum.ek olarak şunu söyleyebilirim:duş jeli kullanabilirsiniz.hatta bu aralar reklamlarda da çıkıyor palmolive in spa masajlı gözenekleri arındıran bir jeli var onu kullanabilirsiniz ,eminim faydası olacaktır.

evet kızlar gözeneklerin tıkanmaması gerekiyor.carmin arkadaşımın dediklerine katılıyorum.benim önerim de aynı:duş jeli kullanabilirsiniz.hatta bu aralar reklamlarda da çıkıyor palmolive in spa masajlı gözenekleri arındıran bir jeli var onu kullanabilirsiniz ,eminim faydası olacaktır.

X