kızzlar lütfen bi bakınn:((((

buketacar555

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2009
9
0
arkadaşlr bende yeni katıldım aranıza...adetim bu ay 7 gün gecikti. 8.günde kanamam kahverengi ve yoğun kıvamlı akıntı gibi oldu sadece 2 gün sürdü oda çok az.sonra kesildi göğüslerimde hala ağrı çok var.kasıklarıma iğne batıyo sıklıkla ve belim çok ağrıyo. ruhsal açıdanda çok kötüyüm sürekli sinirliyim.baş ağrılarımda var. ama kantestim 1,0 çıktı önceden de yaptırdığımda 0,00 çıkmıştı bu nedemek şimdi? 1-2 haftalık falansa kkan testindede çıkmayabilirmi
senağlamasenağlamasenağlama

canim bir bekle bakalim gecimis sadece kahverengi akinti olmussa belki vardir birsey yerlesme kanamsi
falan oluyor kac gün oldu simdi ???

9 ekimde en son adet olsum .bu ayın en geç 9unda bekliyodum ama 13ünde geldi ve sadece 2 gün kahverengi akıntı geldi.şimdi yok. sadece beyaz akıntım var,koyu kıvamlı. belde ağrı göğüslerde 2 haftadır sürekli ağrı ve acı, belim kopuyo zaten, kasıklarımda iğneler batıyo ve baş ağrısı

bir hafta daha bekle canim gec döllenme olmustur o zaman kandada zor cikiyor.belirtiler var ama sen sabret biraz daha sonra normal tes edersin baka olmamis benim ilk hamisligindede günü gecinde leke leke oldu sonra gittim hamistim. insallah canm sendede vardir

X