Saç Rengi ve Saç Boyama palette tarçın bakır ve palette bakır kahve karışınca nasıl bi renk olur

yasminn_n

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
19
0
yha kızlar saçlarımı boyamak istiorum şuan dore kahve ve bn tarçın bakırla bronz kahveyi karıştrmak istiorum szce nasıl bi renk elde ederm

Son düzenleme:
saçının zemini ne renk?
açık olacağını zannetmiyorum bende. Loreal excellence 6.45 e baksana... beğenebilirsin belki...

zeminimde koyu yha dore kahve :s bnde böle açık güzel sıcak bi renk olsn istiorum hngi renk tavsiye edersnz

Loreal excellence 6.45 baktım süper bi renkmiş bnm saçımda nasıl tutar acaba :s siz kullandınızmı hiç

Loreal excellence 6.45 baktım süper bi renkmiş bnm saçımda nasıl tutar acaba :s siz kullandınızmı hiç

ben kullanmadım ama düşünüyorum, saçım kızıl şu anda tutmayabilir bende o yüzden denemedim. Ama çok güzel bir renk, sende güzel durabilir :)

şu anda saçın dore kahveyse 6.45 ten uzak dur derim tutmaz çünkü her zaman istediğin tonun bir açığını al bir de sakın loreal alma o markanın renkleri koyu çıkıyor kutunun üzerindeki gibi olmuyor asla bu sitede loreal yüzünden hayalkırıklığına uğrayan çok arkadaşımız var

X