Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Contractubex kullanan var mı?

1. Konu Sahibi : SEYMA #1
    Giriş tarihi
    Aug 2008

Contractubex kullanan var mı?

DR um bana ameliyat izim kaybolsun diye verdi henüz 10 ml lık bıttı hergun 2 kere sürüyorum...bakalım faydasını görücekmıyım sizlerde kullanan varmı..çatlaklara,dikiş,ameliyat ,yanık ,sivilce izlerine baya iyi geliyormuş..
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Contractubex.jpg  

2. Konu Sahibi : SEYMA #2
    Alıntı SEYMA kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    DR um bana ameliyat izim kaybolsun diye verdi henüz 10 ml lık bıttı hergun 2 kere sürüyorum...bakalım faydasını görücekmıyım sizlerde kullanan varmı..çatlaklara,dikiş,ameliyat ,yanık ,sivilce izlerine baya iyi geliyormuş..
    ben kullanıyorum, 20 ekimde sezerya oldum günde iki kere kullanıyorum bende, dikiş yeri çok incekırmızı bir çizgi şeklinde, umarım faydası vardır baya para verdik. yalnız ne kadar süre ile kullanacğım bilmiyorum açıkçası??

3. Konu Sahibi : SEYMA #3
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    benımde cıldım hassas oldugundan amelıyat yerımde ınce cızgı yerıne kalın cızgı olmustu dr bana bu kremı verdı 2gun kullandım kıldonmesı oldugundan amelıyat yerım dr 40 bıtınce kullan dedı daha kullanmadım bugun baslıyayım barı..seymacım nerden duydun catlaklara ıyı geldıgını CADIARZU

4. Konu Sahibi : SEYMA #4
    ben dogumdan bır hafta sonra süremeye basladım ama arada unutuyorum sürmeyi.

5. Konu Sahibi : SEYMA #5
    bende doğumdan 1 hafta sonra başladım sürmeye,sabah akşam sürüyorum ama arada unuttuğum oluyo :kedi: 26 gün oldu doğum yapalı ve çizgi artık kırmızıda değil açık pembe oldu.dr.um tavsiye etti bi arkadasımda kullanmıştı onun sadece bir kılcal damar gibi görüntü kalmış.süper bi krem yanii :lepi:

6. Konu Sahibi : SEYMA #6
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    bu krem karnı ortasından gecen dikey çizgiyide gecırıyormu..bırde ne kadar ?kıslar...

7. Konu Sahibi : SEYMA #7
    benim dr neden solemedi bana :umursamaz:

8. Konu Sahibi : SEYMA #8
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    Alıntı real_queen kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben kullanıyorum, 20 ekimde sezerya oldum günde iki kere kullanıyorum bende, dikiş yeri çok incekırmızı bir çizgi şeklinde, umarım faydası vardır baya para verdik. yalnız ne kadar süre ile kullanacğım bilmiyorum açıkçası??
    bende günde 2 defa drum sabah akşam sür dedi masaj yaparak..bazı sitelerde 3-4 ay yazıyor ama ben başlayalı 20 gun oldu bitti 10 gr mı dr bana ücretsiz verdi devam edicem ama baya pahalı
    Alıntı burcu_87 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    benımde cıldım hassas oldugundan amelıyat yerımde ınce cızgı yerıne kalın cızgı olmustu dr bana bu kremı verdı 2gun kullandım kıldonmesı oldugundan amelıyat yerım dr 40 bıtınce kullan dedı daha kullanmadım bugun baslıyayım barı..seymacım nerden duydun catlaklara ıyı geldıgını CADIARZU
    ben 10.günümde sürmeye başladım..googlede arattır çatlaklarada iyi geldiği ve birçok kişi bu yuzden kullandığı yazıyor..

Alıntı selina79 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben dogumdan bır hafta sonra süremeye basladım ama arada unutuyorum sürmeyi.
    bende arada unutuyorum orada iz kalması çokta sorun değil aama böyle bişey varken sürüyorum..
    Alıntı MUREDA kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bende doğumdan 1 hafta sonra başladım sürmeye,sabah akşam sürüyorum ama arada unuttuğum oluyo :kedi: 26 gün oldu doğum yapalı ve çizgi artık kırmızıda değil açık pembe oldu.dr.um tavsiye etti bi arkadasımda kullanmıştı onun sadece bir kılcal damar gibi görüntü kalmış.süper bi krem yanii :lepi:
    inşş bizde görücez faydasını

Alıntı nisasum kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bu krem karnı ortasından gecen dikey çizgiyide gecırıyormu..bırde ne kadar ?kıslar...
    o zamanla geçicek canım keremde hiç kalmadı kayradada pek olmadı kreme gerek yok geçicek o 50 gr 36 tl..

Alıntı bukett kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    benim dr neden solemedi bana :umursamaz:
    :oklava:

Soru: [Yaş: ] - [Cinsiyet: ]
    hocam contractubex jel ialdım.ama günde kaç kez sürecem?sürdükten en az kaç dakika sonra yüzümü yıkayabilirim?masaj şeklindemi sürecem?bu arada bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim [Sorulduğu Tarih: 23 - 08 - 2006 00:00:00]

Cevap: Contractubex jel günde birkaç kez skar dokusu üzerine, jelin tam penetrasyonu sağlanacak şekilde masaj ile uygulanır. Sert, eski skarlar için Contractubex jel, gece boyunca oklüzyon ile uygulanabilir. Sürdükten sonra 1 saat yüzünü yıkama. Selamlar. [Tarih: 23 - 08 - 2006 00:00:00]
    Sorulan Hekim: Doç.Dr. Alpagan Mustafa Yıldırım

fiyatı
    CONTRACTUBEX 50 GR JEL
    İlaç Firması : ASSOS , Barkod : 8699708340253 , Fiyatı : 36,64 TL.
    Etkin madde : ext.cepae + heparin + allantoin

9. Konu Sahibi : SEYMA #9
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    dr um banada dikişlerim uzerine surmek için bir ilac yazdı eczaneye sordum 64 ytl deyince almaktan vazgecmiştim catlaklara surulebilir dememişti
    bunun fiyatı ona gore cok iyiymiş

10. Konu Sahibi : SEYMA #10
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    belkı bunun fazlasıdır o krem gr olarakk ama yorumlar ıyı

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon