Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Deluxe ile boyayanlar bir bakar mısınız ?

mrb kızlar.. bende saçlarımı palette deluxe serisi ile boyamayı düşünüyorum.. şimdiki saç rengim açık kahve ve ben palette deluxe kahve köpüğü yada fındık kabuğu rengine boyamak istiyorum.. ama nasıl durur hiç bilmiyorum. bazen boya tutmuyo ve turuncu gibi duruyo ya renkler inşallah öyle olmaz. sizce ben saçlarımı boyadığımda hangi rengi elde ederim.? bide palette nin saç rengini açma özelliği ve rengin tam tutma olasılığı diğer boyalara oranla daha fazlaymış bu doğru mu_?? eğer sorularıma cvp yazarsanız çok sevinirim.. :)

ben saç diplerimi palette kumrala boyadım çok güzel oldu..saçlarım baya koyu bir renkti açtı hiç beklemiyordum bu kadar açmasını...bence de güzel palette..ama fındık kabuğunu düşünüyorum yada altın karamel alta taraf röfleli güzel kapatırmı sizce fındık kabuğu...

$Snapshot_20110830_2.jpg

7.65 altın parıltılı toffe flaşsız normal çekim bugün boyadım :)

happy 85 daha önceki saç rengin neydi ben altın pırıltılı toffee rengini boyaynları görmüştüm internetten ama hiçbiri bu kadar kızıl değildi daha sarıya dönüktü?

canım ben son 1 yıldır çok sık toffe ile boyadım üst üste en son açık küllü kumral yapmıştım onun üzerine boyadım eski resimlerimden birini ekleyim biraz akınca kızıl kahve gibi duruyor bende.. $254349_10150217003392080_548567079_7213593_6875326_n.jpg

tamam tatlım sağol ya aslında renk güzel sana çok yakışmış ama ben daha çok kutunun üzerindeki gibi bir renk istiyordum o yüzden toffee hoşuma gidiyordu sanırım benim saça olmaz şu an kumrala boyalı saçlarım bende en son deluxe kumral boyadıydım bir dahaki safere de kumral ve açık kumralı karıştırcam:KK70:

tamam tatlım sağol ya aslında renk güzel sana çok yakışmış ama ben daha çok kutunun üzerindeki gibi bir renk istiyordum o yüzden toffee hoşuma gidiyordu sanırım benim saça olmaz şu an kumrala boyalı saçlarım bende en son deluxe kumral boyadıydım bir dahaki safere de kumral ve açık kumralı karıştırcam:KK70:

canım bence açık kumral ile açık küllü kumralı karıştır ancak o zaman açılabilir yoksa pek fark olmuyor küllü tonlar kızılıığı kırıyor

Merhaba bayanlar; ben palette deluxe serisi altın karamel rengini(altlarda pakette var ) kullanıyorum son 1,5 yıldır ve çokta güzel bir renk akmadıda.Ama şimdi çok sıkıldım ve saç rengimi bir iki ton daha kahve yapmak istiyorum ama koyuda olmasın istiyorum palette 8-65 nasıl?kullanan varmı?

arkadaşlar bende yeni çıkan deluxe serisinden açık kumralı aldım fakat tereddüt içerisindeyim daha önceden bu deluxe acık kumralı deneyenınız varmı?

arkadaşım boyuyr çok tatlı bi renk çkıyor ben bugün altın karameline boyadım inanılmaz derecede parlak bi boyaymş çok memnun kaldım tek sorunum önceden uçlarda kızıllıklarım vardı çıtçıt takıyorum çıtçıtlarıda boyadığım için o arada kalan kısım sırıtıyor:KK9:

altın parıltılı toffee bu kadar koyu bır renk mı ya_? bende koyu kumral saclarımın ustune boyayacgım, kutuda kumralın bir tonu gıbı. bu kadar koyu görünce tereddute dustum acıkcasın ????

bnde palette 5-5 altın pırıltılı çikolataya boyayacağım ama garip bi renk çıkmsndan korkuyorm nasılldır kullanan varmı :KK43:

palette deluxe açık sarısı doğal saçta küllü platine yakın bir renk elde ediyor.turunculuk yok kesinlikle ve doğal tonda cidden o tona yakın bir renk oluşuyor.

hayır kesinlikle turuncu!!! hatta palettenin küllü sarısı 10 numarasıyla boyadım hemde iki kere ama sarıdan eser yok! resmen havuç kafa oldum rezalet!! koyu kumral alıp boyayacam birazdan iğrenç oldum hem saçlarıma hem parama yazık oldu aylardır boyamadığım doğal saçlarımı mahvetti :KK50: :KK43: :KK14: :KK47: koyu renklerde başarılı ama sarılarda rezalettt :KK47:

hayır kesinlikle turuncu!!! hatta palettenin küllü sarısı 10 numarasıyla boyadım hemde iki kere ama sarıdan eser yok! resmen havuç kafa oldum rezalet!! koyu kumral alıp boyayacam birazdan iğrenç oldum hem saçlarıma hem parama yazık oldu aylardır boyamadığım doğal saçlarımı mahvetti :KK50: :KK43: :KK14: :KK47: koyu renklerde başarılı ama sarılarda rezalettt :KK47:

sacınızın kotu olmasına uzuldum ama bende bır karsıt yorum yapmak durumundayım. sızın tam aksınıze sarılarda ınanılmaz basarılı bır serı oldugunu dusunuyorum. uzun seneler sarı sac kullandım koyulastırdıgım donemlerde kurtarıcım hem palette deluxe 10.1 oldu. sacımın rengını her seferınde hıc turunculastırmadan ve o kadar guzel sekılde actı kı bayıldım bu boyaya. 7 tonlarındakı saclarımı kendım evde boyayarak 10 tonlarına getırdım. sıfır turunculukla. tek boyamada mucıze beklenemez tabı fakat turuncu yansımadan dahıl nefret eden bırı olarak soylemelıyım ılk boyamada bıle gozume cok cok guzel gorundu. suan saclaım bakır 1ay sonra falan deluxe 10.1 i kullanarak acmayı dusunuyorum. deluxe serısının 9.1 ve 10.2 renklerinin de cıktıgını gordum gecenlerde markette. market boyaları arasında en iyilerinin palette deluxe ve loreal excellence oldugunu dusunuyorum. sevgiler...

benim saçlarımda sarı tonlarında balyaj var 5 ay oldu diplerim geldi esmer olduğum için sıkıldım sizce palette deluxe göz alıcı kahve yapsam nasıl olur fikir verirseniz sevinirim...

Merhaba saçlarımı uzun süre kızıl yaptım sonra mavi siyah yaptım 2defa kızıl oldu için altda yansıma oldu beyenmedim açtırdım şimdi saçlarım karamel ama aralarda hafif kızıllık var .saçlarımı karamel sarı tonlarında kızılsız bi renk olsun istiyorum hangi rengi önerirsiniz ?mavi siyah haricinde hep palettenin boyasıla boyadım gerçekten harikay boya.bal köpüü altın karamel altın parıltılı toffe hangisinde kızıl tonu yok yardım edin:KK43:
:44::44:

Ben palette delux gece mavisi boyuyorum çok memnunum diğer boyalara göre akması az belkide saç yapısına göredir bilmiyorum

Kizlar suan sacimi palette deluxe 6-0 ile boyadim. Hic beyazim kalmamis ne kadar mutluyum anlatamam. Gecen ay loreal preferance recital 6 ile boyamistim beyazlarim oldugu gibi kalmisti. Kac kere kuaforde de sacimi boyattim baktim beyazlar kapanmiyo bende evde boyama karari almistim. Ve ikinci denememde basarili oldum. Ben yaklasik 40 dk beklettim. Ama sac tellerim kalin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X